air hotel

air hotelSkrydžio planavimas, ypač neturint daug patirties šioje srityje, tampa iš tiesų nelengva užduotimi. Pigių skrydžių „medžioklė“, kelionės maršruto sudarymas, nakvynės rezervacija, biudžeto rėmų nustatymas, kelionei reikalingų dokumentų sutvarkymas, lagaminų sukrovimas…Ar tikrai nieko nepamiršote? Jei skrydis numatytas labai anksti ar, priešingai vėlai arba keliaujama su persėdimais, tarp kurių laiko tarpas gana nemažas, reikia išspręsti klausimą, kur tuo metu ketinama praleisti laiką. Air Hotel viešbutis Kauno rajone – vienas iš variantų, galintis išspręsti šią problemą.

Šis viešbutis – reakcija į vis didėjančius keleivių srautus Kauno oro uoste bei siekis suteikti svečiams visas reikiamas paslaugas vienoje vietoje. Viešbutis įsikūręs čia pat, keli žingsniai nuo oro uosto. Ranka pasiekiama nakvynė Kauno rajone itin pravers tiems, kurie laiką iki kelionės nori praleisti patogiai – ne kiekvienam priimtina „trinti“ laukimo salės suolus ar vaikštinėti aplinkui (Kauno oro uostas įsikūręs gana toli nuo daugiausia turistų sutraukiančių objektų, dėl to vizitas po miestą, turint laiko limitą, sukelia problemų).

Aišku, nereikia turėti fantazijų, jog Air Hotel viešbutis Kauno rajone nustebins prabanga bei pramogų įvairove. Tai – ekonominės klasės viešbutis, orientuotas į klientą, ieškantį vietos ramiai bei saugiai pailsėti, o ne turistą, besitikintį čia pat pradėti ar pratęsti savo atostogas. Baseinų ar naktinių klubų lankytojai neras, tačiau, išsirinkę norimą viešbučio kambarį (viešbutyje yra 106 vietos), galės patogiai išsimiegoti, praleisti laiką žiūrint televizorių ar naudojantis internetu, įvertinti siūlomą maitinimo paslaugą ar net savarankiškai pasigaminti maistą (kai kurie kambariai turi mini virtuvėles). Nenuginčijamas tokių viešbučių, įsikūrusių viešbučių teritorijoje, privalumas – netoliese stūksantis, net per langą matomas oro uosto pastatas. Tiems, kuriuos mintis matyti nuolat kylančius ir besileidžiančius lėktuvus nevilioja, tenka dar kartą priminti, jog tokio tipo nakvynė Kauno rajone – ne atostogos, o komfortą suteikianti tarpinė stotelė.  Strategiškai patogi viešbučio vieta leidžia taip susiplanuoti laiką, jog jo užtektų pailsėti, bet netektų galvotrūkčiais lėkti atgal, bijant, jog bus pavėluota į skrydį. Šio tipo viešbučio paslaugomis noriai naudojasi ne tik oro uosto klientai, bet ir skrydžių personalas, kuriam itin svarbus kokybiškas poilsis.

Ankstesnis straipsnisLaiptai su metaline laiptasija: ar viską apie juos žinote?
Kitas straipsnisObuolys per dieną padaro sveiką kiekvieną: ką sveiko ir įdomaus iš jų gaminti?

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here