mikroautobusų nuoma

Praktiškumas – geras bruožas. Pastarasis neretai pasireiškia kalbant ir apie nuosavą autoparką: dauguma žmonių turi tiek ir tik tokių automobilių, kiek jiems yra konkrečiai reikalinga. Aišku, ne visada galime numatyti savo poreikius į priekį: galbūt prireiks transporto priemonės perkraustyti daiktus, pasirūpinti, kuo šventės vietą pasieka gausus būris vestuvininkų ar tiesiog norėsite leistis į smagią kelionę su didesne draugų kompanija. Bene tinkamiausia priemonė minėtų reikmių įgyvendinimui – mikroautobusas. Nesigraužkite, jei niekas iš pažįstamų rato neturės galimybės pastarojo paskolinti. Mikroautobusų nuoma – ne nauja ir itin paklausi paslauga tarp klientų. Jums reikės sukti galvą ne kaip rasti šios paslaugos teikėją, bet kaip išsirinkti iš gana gausaus jų rato.

Gyvenantys kažkuriame iš didesniųjų miestų, kur tarp transporto nuomos bendrovių verda arši konkurencija, neturėtų skubėti pasirašyti sutarties. Jei reikalas „nedega”, tai yra mikroautobusų nuoma nėra reikalinga čia ir dabar,   pravartu susidaryti keliamų reikalavimų sąrašą ir, remiantis jais, „atsijoti” tinkamiausius variantus.

  • Konkretūs poreikiai

Mikroautobusai tarpusavyje skiriasi keleivių vietų skaičiumi, pagaminimo metais, marke, paskirtimi (keleivinis ar krovininis), išvaizda išorėje (galima rinktis visiškai paprastus, o kai kurios bendrovės siūlo ir puošybą atitinkama tematika) bei komfortu viduje (šildymo bei vėdinimo sistemos, audio/video įranga ir panašiai). Aiškiai žinodami, ko jums reikia, tarkime – 10 keleivių talpinančio, su vairuotoju, patogaus viduje bei patrauklaus išorėjė mikroautobuso mergvakario šventei – galite rinktis, kurie iš siūlomų variantų jums yra tinkami.

  • Galima mokėti kaina

Tikėtina, jog atsirinkti tinkami variantai tarpusavyje skirsis kaina. Aišku, auto nuomos rinkoje vyrauja gana panašūs įkainiai, tačiau net ir keli eurai daugeliui yra labai aktualu. Ir išties, kam permokėti, jei prieinama identiška mikroautobusų nuoma pigiau?

  • Žvilgsnis į paslaugos teikėjo internetinę svetainę

Kai kurie klientai yra itin smulkmeniški. Juos gali atbaidyti ir tokia, iš pažiūros su mikroautobusų nuoma nesusijusi detalė kaip…internetinė paslaugos teikėjo svetainė. Jei pastarasis nesuvokia, kad jo tinklapis nėra tinkamas, logiškai galima daryti išvadą, jog galbūt ir su teikiamomis paslaugomis nėra tinkamai susitvarkoma…

  • Įspūdis akis į akį pabendravus su paslaugos teikėju

Nors atlikti pageidaujamo mikroautobuso rezervaciją dažniausiai galima tiesiog užpildant atitinkamą formą internete, tačiau dažnas klientas vis dar yra šiek tiek senamadiškas – renkamasi tiesioginis kontaktas arba bendravimas telefonu. Ir šiuo atveju, kai mūsų aptariamos paslaugos teikėjų ratas yra išties platus, galutinį sprendimą gali įtakoti iš tiesioginio kontakto su nuomos atstovu juntamas profesionalumas, mandagumas ar netgi ta garsioji charizma.

Ankstesnis straipsnisKonfliktai organizacijoje
Kitas straipsnis„DPD Lietuva“ gabens dalinius krovinius į Europą

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here