„DPD Lietuva“ gabens dalinius krovinius į Europą

Daugiau nei 16 metų į Europą gabenusi tik smulkias siuntas, „DPD Lietuva“ plečia veiklą ir įžengia į naują rinkos segmentą – nuo šiol teiks dalinių krovinių pervežimo paletėmis paslaugą. Daliniai kroviniai paletėmis bus gabenami į 19 Europos šalių. Planuojama, kad per metus pajamos iš naujos paslaugos sudarys apie 2 proc. visų DPD pajamų Baltijos šalyse.

„Verslo aplinkos ir klientų poreikių analizė parodė, kad yra poreikis pavieniams kroviniams pervežti, kuomet neužpildomas visas krovininis automobilis. Taigi mes ne tik papildėme teikiamų paslaugų krepšelį, bet ir žengsime į dalinių krovinių pristatymo rinką Europoje. Šią paslaugą sukūrėme pirmiausia galvodami apie jau esamus klientus, nes verslo procesų ir kaštų valdymo prasme visada naudingiau dirbti su vienu partneriu ir kuo daugiau reikalingų paslaugų gauti iš vienų rankų“, – sako UAB „DPD Lietuva“ generalinė direktorė Indrė Puišė.

Dalinių krovinių pristatymo paslauga paraleliai plėtojama ir DPD Latvijoje bei Estijoje, todėl bus galima patenkinti įmonių, logistiką organizuojančių skirtingose šalyse, poreikius.

Kaip didžiausią paslaugos privalumą galima įvardinti reguliarų palečių išvežimą iš Lietuvos – klientai tiksliai žinos krovinių išvežimo laiką ir galės atitinkamai planuoti savo veiklą. Taip pat bus siūlomos pridėtinę vertę suteikiančios paslaugos: krovinio pristatymo patvirtinimas, krovinių sekimas internetu ir daugelis kitų.

Teikdama smulkių krovinių pervežimo paletėmis paslaugą, DPD bendradarbiauja su viena didžiausių Europoje palečių pervežimo kompanijų „Palletways“.

2014 m. UAB „DPD Lietuva” pardavimų pajamos siekė 19,88 mln. eurų – 8,7 proc. daugiau nei prieš metus. Praėjusiais metais 32,9 proc. išaugo siuntų srautai į Europos Sąjungos šalis, o bendras siuntų kiekis augo 10 proc.

Ankstesnis straipsnisMikroautobusų nuoma: ką rinktis, kai aplink tiek daug, siūlančių savo paslaugas?
Kitas straipsnisVairavimo mokykla apie saugų vairavimą per lietų: patarimai vairuotojams

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here