LOGIN 2015 taps verslo lyderių, pradedančiųjų ir progreso vizionierių Meka

Analogų Baltijos šalyse neturinčios technologijų ir progreso konferencijos LOGIN 2015 šių metų tikslas – tapti savotiška Meka pasauliniams vizionieriams, aukščiausio lygio verslo lyderiams ir pradedantiesiems verslininkams, žaidimų profesionalams ir progreso entuziastams. Daugiau nei 100 genialių pranešėjų iš užsienio ir Lietuvos, tradicinės žaidimų ir startuolių platformos, atvirų renginių savaitė Vilniaus mieste, kontaktų mugės, interneto apdovanojimai bei pirmą kartą vyksianti speciali konferencijos dalis, adaptuota išskirtinai verslui – visa tai laukia jau gegužės 7-8 dienomis.

„Sudarinėdami šių metų programą, siekiame ne tik žengti koja kojon su progresu, bet ir padėti skaičiuoti, kas laukia priekyje, vos už kelių žingsnių, – sako LOGIN 2015 vadovė Ieva Dirvonskaitė. – Tad ir programa šiemet – ambicinga, siekiant ne tik diskutuoti aktualiausiomis šiandienos ir rytdienos temomis, tačiau ir susipažinti su nišinėmis sritimis, organizuoti išskirtinius verslo susitikimus bei išgirsti pripažintų specialistų vizijas“.

Progreso konferencijos pranešėjų sąraše – daugiau nei 100 veidų iš Lietuvos ir užsienio. Kaip ir praėjusiais metais, konferenciją atidarys ilgametės LOGIN partnerės telekomunikacijų bendrovės „Omnitel“ vadovas Dan‘as Strömberg‘as.

Didžiausia naujiena šiemet yra LOGIN kartu su IT ir technologijų bendrove „Teo“ rengiama tik vadovams skirta konferencijos dalis „Teo Business Summit @ LOGIN“. Su 4 tarptautinio lygio pranešėjais bei futuristu, „World Expo 2015“ inovacijų kūrėju, profesoriumi Vito di Bari priešakyje, renginyje bus kalbama apie inovacijų pritaikymą versle ir technologijų progreso atnešamų saugumo iššūkių suvaldymą.

Antroji šių metų konferencijoje naujovė – visą savaitę prieš LOGIN vyksianti išankstinė atskirų renginių savaitė „Vilnius Web Week“. Tai – atvirų durų dienos, verslo susitikimai pusryčiams, diskusijos, filmų peržiūros bei įvairios dirbtuvės.

Tradiciškai, LOGIN 2015 dalyvių lauks ir puikiai pažįstamos platformos: VšĮ „Versli Lietuva“ organizuojama startuolių mugė „LOGIN Startup Fair“, kuri pirmą kartą pakvies lankytojus joje sudalyvauti nemokamai,  ir žaidimų šventovė „LOGIN Game Fest“, prie kurios įgyvendinimo prisideda UAB „Nordcurrent group“. Čia  jau antrą kartą susiburs aktyviausi žaidimų entuziastai, specialistai, dizaineriai, programuotojai, ieškantys naujų idėjų, pažinčių ir investicijų bei geriausių žaidimų industrijos mokyklų atstovai. Šiemet bus atiduoda duoklė ir senų žaidimų mėgėjams – greta šios erdvės veiks retro žaidimų zona, kuri primins tokius vaikystės žaidimus kaip „Super Mario“ ar „Tankučiai“.

Susipažinti su pilna LOGIN 2015 programa, erdvėmis ir pranešėjais bus galima likus vos kelioms savaitėms iki konferencijos, kai paaiškės galutinis vizionierių sąrašas, kuriame netrūks garsiausių technologijų žvaigždžių, keičiančių visą pasaulį.

Konferencijos paskutiniu akordu, kaip ir kiekvienais metais, taps „Lietuvos interneto apdovanojimai“, kur Lietuvos metų interneto geriausiems veikėjams ir projektams bus įteikti lietuviškieji interneto Oskarai.

Daugiau informacijos apie „LOGIN 2015“ konferencijos renginius rasite čia.

Didžiausia Baltijos šalyse progreso ir technologijų konferencija LOGIN 2015, kurios pagrindinė partnerė – telekomunikacijų bendrovė „Omnitel“ bei ilgametė partnerė – IT ir telekomunikacijų bendrovė „Teo“, vyks gegužės 7-8  dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“. 

Ankstesnis straipsnisKasmet Velykos vis saldesnės
Kitas straipsnisPaskaičiuota kiek sveria internetas

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here