spa salonas

Grand spa lietuva

Grand SPA Lietuva yra Druskininkų mieste. Šis viešbutis savo pasiūlymuose turi SPA namus, sveikatinimo programas, poilsio programas bei vandens parką. Tačiau, jame galima ne tik gydytis, ilsėtis ir atsipalaiduoti, bet ir aktyviai praleisti laisvalaikį. Todėl viešbutis teikia dar tokias paslaugas: moderni treniruoklių salė, stalo teniso, skvošo stalai. Laisvalaikio klube galima išbandyti intelektualią pramogą – pabėgimą iš galvosūkių kambario. Klubo teritorijoje vasaros sezono metu veikia lauko teniso kortai ir elektrinių paspirtukų nuoma.

Poilsio programos

„Detoksikuojanti“: garų kapsulė arba kriokabina, dušas Šarko arba kontrastinis (Škotiškas), arba  cirkuliarinis (5 min.), BIO Detox procedūra, aistažolių arbatos gėrimas Saulės pievelėje.

„Ramybė“: mineralinė Žalios arbatos vonia „Ramybė“ arba perlinė vonia „Imbiero šiluma“, arba audiovizualinis/relaksacinis užsiėmimas, atpalaiduojantis nugaros masažas arba nugaros masažas su lavos akmenimis, putų masažas arba įtrynimas eteriniais aliejais hamame, pirties arbatos gėrimas Saulės pievelėje.

„Tik dviese“: kūno šveitimas su druskos  šveitikliu arba įtrynimas eteriniais aliejais, mineralinė vonia arba audiovizualinis/relaksacinis užsiėmimas, SPA kūno ir veido terapija arba atpalaiduojantis aromaterapinis masažas.

„Laiminga šeima“: suaugusiam – vonia pasirinktinai: „Imbiero šiluma“ arba “Ramybė“, arba “Aistringa pagunda“, arba „Kleopatra“ arba „Atgaiva“, haloterapija, nugaros masažas su gintaro rutuliais arba klasikinis nugaros masažas, vaistažolių arbatos gėrimas Saulės pievelėje. Vaikui – haloterapija, gydomoji gimnastika vaikams grupėje salėje arba gimnastika vaikams Kneipo baseinuose, pasirinkta hamamo procedūra ( įtrynimas, šveitimas arba putų masažas), vaistažolių arbatos gėrimas Saulės pievelėje.

„Nepamirštama akimirka“: jam ir jai – 1 vonia (mineralinė/perlinė 15min.), masažas su lavos akmenimis arba gintaro rutuliais 30min.

„Karališkas poilsis“: jai – vonia (15min., perlinė/mineralinė) ir masažas kūnui su rubino šveitimu Gemology. Jam – vonia (15min., perlinė/mineralinė) ir masažas kūnui su peridoto šveitimu Gemology.

SPA namai

„SPA namai” siūlo išbandyti pačias efektyviausias grožio bei terapijos procedūras. Profesionalai švelniai rūpinasi klientų veidu ir kūnu, apgaubia SPA ritualais, padaro viską, kad klientų grožis taptų nepakartojamas. Tik šiame SPA yra unikali galimybė išbandyti Lietuvos auksu vadinamo gintaro procedūras vieninteliame tokiame Gintaro kambaryje.

Veido priežiūros procedūros su kosmetika „Klapp“: regeneruojanti procedūra su rūgštimis „Klapp“ (tinka tik šaltoju sezonu), veido valymas, beadatinė mezoterapija, raminanti jautrios odos procedūra, drėkinanti procedūra su kolagenu, drėkinanti procedūra su hialurono rūgštimi, stangrinanti bandažinė procedūra, regeneruojanti procedūra su retinoliu, aukso dulkių procedūra.

Veido priežiūros procedūros su kosmetika „Gemology“: sausos veido odos procedūra su Malachitu, jautrios veido odos procedūra su Smitsonitu, riebios-mišrios veido odos procedūra su Ametistu, mėlynojo gintaro procedūra veidui, „Gemology“ veido masažas su pusbrangiais akmenimis + kaukė veidui.

Veido priežiūros procedūros vyrams: mėlynojo gintaro procedūra veidui, drėkinanti procedūra su kolagenu, liftinguojanti procedūra.

Kūno priežiūros procedūros: masažas kūnui su peridoto šveitimu, masažas kūnui su rubino šveitimu, masažas kūnui ir įvyniojimas su arbatos lapais ir kakavos pupelėmis, SPA ritualas su peridotu/rubinu, detoksikuojantis kūno šveitimas, kūno formavimo procedūra su bandažu, nugaros/viso kūno masažas su lavos akmenimis, nugaros ir galvos masažas, atpalaiduojantis nugaros/viso kūno masažas, klasikinis nugaros/viso kūno masažas, limfodrenažinis kūno masažas, kūno chiromasažas.

Gintaro procedūros: regeneruojanti gintaro procedūra, kūno šveitimas su gintaro ir negyvosios jūros šveitikliu, atpalaiduojanti gintaro terapija, gintarinė pėdų terapija, nugaros masažas su gintaro rutuliais.

Procedūros rankoms ir pėdoms: SPA terapija pėdoms, mėlynojo gintaro terapija pėdoms/rankoms/rankoms ir pėdoms.

Vytautas mineral spa

Vytautas mineral spa

Vytautas Mineral SPA yra Birštono kurorte. Mineralų terapijos, vandens ir masažų procedūros, sporto ir ramybės erdvė, sveikas ir sezoniškas maistas – tai pagrindinės paslaugos ką siūlo Vytautas Mineral SPA. Didžiausias šio sveikatingumo ir poilsio komplekso išskirtinumas – unikalus mineraliniovmandens šaltinis, kuriame yra daugiau kaip 70 aktyviųjų mineralų, – beveik kaip Negyvojoje jūroje. Vos 20 metrų nuo komplekso galima matyti 715 metrų gylio gręžinį, kurio vanduo pasižymi didele mineralizacija. ,,Vytautas mineral SPA“ mineralinis vanduo – neturi analogų visame pasaulyje, žemės gelmėse jis formavosi šimtus milijonų metų. Unikalus gręžinio vanduo turi teigiamą poveikį gydant nervų, virškinimo, sąnarių ligas, mažinant stresą.

2017 metais „Vytautas Mineral SPA“ pripažintas inovatyviausiu SPA centru Europoje ir profesionaliausiu SPA centru Baltijos šalyse: „Vytautas mineral SPA“ gavo „ESPA“ apdovanojimą už inovatyviausią sveikatinimo paslaugą „Flow“ bei laimėjo aukso medalius Baltijos šalių masažo čempionate. „Flow“, kaip ir kitų procedūrų metu naudojami ypatingieji gręžinio mineralai.

Poilsio programos

„Nakvynė su SPA ir pusryčiais“:

Nakvynė, pusryčiai, sveikatingumo mankšta salėje ir baseine, vandens aerobika, mineralinio vandens baseino ir pirčių erdvė (neribotai), atsigaivinimas mineraliniu vandeniu.

„Šeimos poilsis“:

Tobulo šeimos poilsio pakete suaugusiems skirtas atpalaiduojantis masažas ir ramybės akimirkos relax erdvėje, ypatingųjų mineralų įkrova iš Vytautas mineral SPA gręžinio, haloterapija ir dangiškas poilsis. Mažiesiems šeimos nariams skirtos pramogos vaikų žaidimų kambaryje, baseinų ir pirčių komplekse. Maitinimas ir nakvynė.

„Laikas sau“:

–          Gydomasis nugaros masažas (20 min.)

–          Haloterapija (30 min.)

–          Vertikali vonia (30 min.).

–          Gydytojo konsultacija dėl sveikatinimo procedūrų suderinimo

–          Individuali kineziterapeuto konsultacija

Programa skirta kokybiškam poilsiui. Gilus ir ramus miegas, rytinė mankšta, sveikatinimo procedūros, grynas oras, pusryčiai, mineralų gausa. Geresniam rezultatui pasiekti, siūlome apsistoti dvi naktis ir ilgiau.

„Detox“:
Sveikatingumo mankšta salėje ir baseine, vandens aerobika, mineralinio vandens baseino ir pirčių erdvė (neribotai), atsigaivinimas mineraliniu vandeniu.

– Kūno šveitimas Negyvosios jūros druska (30 min.)

– „Flow” terapija (nesvarumo būsena didelės mineralizacijos baseine) (20 min.)

– 2 Inhaliacija (6 min.)

– Gydytojo konsultacija dėl sveikatinimo procedūrų suderinimo

– 2 Haloterapija (30 min.)

– Liekninantis – drenuojantis kūno įvyniojimas (30 min.)

– Kineziterapeuto konsultacija (30 min.)

– Klasikinis viso kūno masažas (60 min.)

– Poilsis relax erdvėje su puodeliu kvepiančios gydomųjų žolelių arbatos

– Mineralų, omega rūgščių bei vitaminų kokteilis

„Kurorto klasika“:

Sveikatingumo mankšta salėje ir baseine, vandens aerobika, mineralinio vandens baseino ir pirčių erdvė (neribotai), atsigaivinimas mineraliniu vandeniu.

–          Atpalaiduojantis/tonizuojantis nugaros masažas (2 x 30 min) 

–         Mineralizuojantis kūno įvyniojimas (1 x 30 min)
 
–          Energizuojanti/atpalaiduojanti/drenuojanti mineralinio vandens vonia (2 x 20 min)

–          Gydytojo konsultacija dėl sveikatinimo procedūrų suderinimo

–          Haloterapija (2 x 30 min)

–          Inhaliacija (2 x 6 min)

–          Poilsis relax erdvėje su puodeliu kvepiančios gydomųjų žolelių arbatos

.

„Savaitgalis kurorte“:

Tai programa dviems. Sveikatingumo mankšta salėje ir baseine, vandens aerobika, mineralinio vandens baseino ir pirčių erdvė (neribotai), atsigaivinimas mineraliniu vandeniu.

–          „Rasul pirties procedūra jai ir jam“ (45 min.)  

–          Atpalaiduojantis nugaros masažas dviem asmenims (30 min)

–          Gydomoji mineralinio vandens vonia su žolelėmis (20 min)

–          Poilsis relax erdvėje su puodeliu kvepiančios gydomųjų žolelių arbatos

„Saulėja spa“

Misija, vizija, vertybės

Saulėja SPA misija – sveikatinti, padėti atgauti fizinę bei emocinę harmoniją jaukioje SPA aplinkoje

Saulėja SPA vizija – sukurti unikalių SPA centrų tinklą Lietuvoje dalijantis su klientais ilgamete sveikatinimo, SPA ir grožio patirtimi

Saulėja SPA vertybės – Saulėja SPA komandos profesionalumas ir individualus dėmesys klientui

Spa procedūros ir ritualai

Perlinė vonia (20 min).

Kūno šveitimas (prie procedūros) (20 min).

Kūno šveitimas (20 min.)

Pieno vonia su lotoso žiedu (20 min.)

Aromaterapinė atpalaiduojanti vonia (20 min.)

Jūros dumblių vandens vonia (20 min.)

Povandeninis masažas (20 min.)

Terpentino vonia (20 min.)

Autorinis Žilvičio vytelių masažas ir poilsis garinėje pirtyje (50/70min.)

Atgaiva“ bendroji pirties zona (sauna, sūkurinė vonia), nugaros masažas (90 min.)

Rytų perlas“ perlinė vonia ir 30 min. tailandietiškas nugaros masažas (50 min.)

SPA ritualas vyrams „Havana“ kūno šveitimas, nugaros masažas su cigarais (60 min.)

Atnaujintos jėgos“ bendroji pirties zona (sauna, sūkurinė vonia), nugaros ir pėdų masažas (120 min.)

Žvalumas“ jūros vandens vonia, nugaros ir pėdų masažas (90 min.)

Dovana sau“ bendroji pirties zona (sauna, sūkurinė vonia), atpalaiduojamasis viso kūno masažas (120 min.)

Atostogos“ kūno šveitimas, aromatinė atpalaiduojamoji vonia, atpalaiduojamasis viso kūno masažas (100 min.)

SPA ritualas moterims „Aukso spindesys“ pieno vonia su lotoso žiedu, šventinis SPA aukso dulkių masažas (90 min.)

Spindinčių perlų ritualas“ viso kūno šveitimas su juodųjų perlų šveitikliu, (60 min.) atpalaiduojantis viso kūno masažas su juodųjų perlų losjonu, kuris kūnui suteikia lengvo švytėjimo (80 min.)

SPA ritualas „Kleopatra“

trumpas pasibuvimas saunoje, viso kūno šveitimas su natūraliu egiptietišku muilu ir kokosu, sukūrinė vonia, garinė pirtis ir egiptietiškas Sfinkso nugaros masažas (90 min. )

Saldžių uogų ritualas

viso kūno šveitimas su braškių šveitikliu, (60 min.)

atpalaiduojantis viso kūno masažas su braškių masažiniu losjonu, veido kaukė su mėlynių ekstraktu( 80 min.)

Purvo magija“ kūno šveitimas, liftinguojantis masažas kūnui, purvo kaukė kūnui, liftinguojantis veido masažas, purvo kaukė veidui (120 min.)

SPA ritualas „Rojus žemėje“

garinė pirtis, viso kūno šveitimas su šokoladine karamele, sauna ir sukūrinė vonia, kūno masažas su šokoladu, kūno kaukė su šokoladu (120 min).

Prabangus SPA ritualas su auksu „Aukso amžius“

viso kūno šveitimas su aukso dulkėmis, atpalaiduojanti vonia,( 60 min.)

atpalaiduojantis viso kūno masažas, aukso dulkių kaukė veidui ir kūnui (120 min.)

SPA ritualas „Kleopatra“

trumpas pasibuvimas saunoje, viso kūno šveitimas su natūraliu egiptietišku muilu ir kokosu, sukūrinė vonia, garinė pirtis ir 60 min. egiptietiškas viso kūno masažas (120 min.)

Prabangus SPA ritualas „Horas“

trumpas pasibuvimas saunoje, viso kūno šveitimas su egiptietiškomis juodosiomis sėklomis, kūno kaukė su egiptietiškomis juodosiomis sėklomis ir intensyvus viso kūno masažas su egiptietiškų juodųjų sėklų aliejumi (120 min.)

Kūno įvyniojimai

Kūno įvyniojimas (prie procedūros) (30 min.)

„Perfect sculpt“ procedūra įvyniojimas, masažas, kurio metu įmasažuojamas aktyvus koncentratas nuo celiulito, aktyvus koncentratas užsistovėjusioms riebalų sankaupoms, kūną modeliuojantis gelis (60 min.)

Atgaivinantis jūros mineralų masažas šveitimas jūros druska, įvyniojimas, masažas (90 min. )

Jūros dumblių įvyniojimas „Micronized Marine Algae“ kūno šveitimas, jūros dumblių įvyniojimas, 40 min. kūno masažas (90 min.)

SPA ritualas „VIP“ kūno šveitimas, energizuojanti vonia su jūros mineralais, jūros dumblių įvyniojimas, energetinis masažas (120 min.)

Hamamo procedūros

Gintarinis viso kūno šveitimas (30 min.)

Jonizuojantis gintaro ir medaus nugaros masažas (30 min.)

Medaus nugaros masažas (45 min.)

Anticeliulitinis gintarinis masažas ir garinė pirtis (50 min.)

Anticeliulitinis medaus masažas kojoms, sėdmenims ir pirtis (45 min.)

Muilo masažas „Muilo putų glėby“ (60 min.)

Arabiškas muilo putų masažas (90 min.)

Šokoladinis masažas garinė pirtis, (40 min.) atpalaiduojantis viso kūno masažas su šokoladu, taškinis veido masažas (90 min.)

Medaus viso kūno masažas (90 min.)

Antioksidacinė spanguolės procedūra kūno šveitimas, įvyniojimas, garinė pirtis, 40 min. masažas (90 min.)

Ritualas „Tūkstantis ir viena naktis“ garinė pirtis, kūno šveitimas „Kese“ plaušine, arabiškas muilo putų masažas, 40 min. atpalaiduojantis viso kūno masažas (120 min.)

Dienos grožio ir atgaivos SPA programa moterims jonizuojantis gintaro ir medaus nugaros masažas, gintarinis veido masažas, SPA manikūras, SPA procedūra plaukams (225 min.)

Ankstesnis straipsnisKą lietuviai vilki sporto klubuose: tendencijos keičiasi
Kitas straipsnisVaistininkė pataria, kaip iki pavasario sugrąžinti plaukams sveiką išvaizdą

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here