Turbūt nė sakyti nereikia, koks svarbus yra veidas žmogui! Tai tikras įpročių, meilės ir dėmesio sau atspindys. Tegul jis spinduliuoja tik geriausius rezultatus – šviesą, švelnumą ir grožį. Bet Jūs juk ir patys žinote, kaip tai pasiekti, tiesa? Tereikia nuolat prižiūrėti veido odą ne tik namų sąlygomis, bet ir besilankant įvairiose veido procedūrose.

Spuogų gydymas su veido valymu

Nustatyta, kad su akne vienaip ar kitaip susiduria maždaug 9 iš 10 paauglių, o net ir pasibaigus šiam periodui, spuogai kamuoja ir vėlesniame amžiuje. Aknė yra lėtinė, uždegiminė odos liga, kurią sukelia daug priežasčių – odos riebalinių liaukų sutrikimai, hormoniniai pokyčiai, bakterijos ir t. t.

Su šia problema kovoti padeda veido valymas. Jų, kaip žinia, yra pačių įvairiausių: mechaninių, rūgštinių, ultragarsinių…

Mechaninis veido valymas, kone populiariausia ir efektyviausia veido procedūra, siekiantiems turėti sveiką ir gražią veido odą. Užsikimšusios veido odos poros ar spuogeliai, nemalonumas varginantis daugiau nei 80 % miesto gyventojų. Esant giluminiam odos užteršimui, kuomet norimo rezultato nesuteikia jokie namuose naudojami šveitikliai ar kaukės, Jūsų odos būklę pagerinti padės profesionaliai atliekamas mechaninis veido valymas. Tokį valymą atlieka „Labella“ salonas Vilniuje, grožio namai „Dalla natura“ Kaune bei „Lingrid“ grožio centras Klaipėdoje.

Ultragarsinis veido valymas vyksta netraumuojant odos paviršiaus, tačiau giliai, ląsteliniame lygmenyje. Tai saugus, bet kartu ir gilus, subtilus bei veiksmingas odos valymas, šalinantis nešvarumus bei negyvas odos ląsteles ar riebalų likučius. Svarbiausias tikslas – išvalyti odą limfiniu keliu, atstatyti jos apsaugines funkcijas, sureguliuoti odos pH, pagreitinti regeneracinius procesus. Procedūra atliekama be mechaninio valymo, nepažeidžiant odos kapiliarų ar audinių. Šį modernų valymą atlieka studijoje „Kūno grožiui“ Kaune, „Lingrid“ Klaipėdoje ir „AND“ klinikoje Vilniuje.

Rūgštinis veido valymas yra abai veiksminga valymo procedūra (cheminis pilingas), skatinanti odos regeneraciją ir neleidžianti užsikimšti jos riebalinių liaukų latakams bei susidaryti inkštirams. Procedūra efektyviai pagerina odos struktūrą, skatinama kolageno ir elastino sintezė, mažėja  spuogeliai. Procedūra tinkama daugumai odos tipų, tiek vyrų, tiek moterų veido odai ir padeda išspręsti įvairias jos problemas. Rūgštinį veido valymą rasite Grožio ir sveikatos tarnybos centre Klaipėdoje, „Oneself“ studijoje Vilniuje ir „Kūno grožiui“ Kaune.

Aparatinės procedūros padedančios išlaikyti jaunatvišką odą

Bėgant metams natūralu, jog pažvelgus į veidrodį pamatome vis daugiau naujų raukšlelių, tačiau tai nereiškia, kad reikia su tuo susitaikyti, nes su raukšlėmis galima kovoti! O kova tampa tikrai maloni su SPA procedūromis!

SPA procedūros yra vienodai efektyvios tiek atliekamos rankomis, tiek su specialiais aparatais. Štai radioliftingas yra efektyvi veidos odos atjauninimo procedūra. Ji saugi, neskausminga, netraumuojanti. Tai puiki alternatyva plastinėms operacijoms. Radijo bangų energijos poveikis yra lokalus ir veikia tik apdorojamoje vietoje. Odos gilieji audiniai gali įšilti net iki 50C, dėl ko ištįsusios ir spiralinę formą praradusios kolageno skaidulos vėl susitraukia, sustorėja, „sutempdamos“ odos karkasą. Šią procedūrą atlieka studija „Kūno grožiui“ Kaune.

Deimantinė mikrodermabrazija yra atliekama „Oneself“ grožio studijoje Vilniuje. Tai odos šveitimas deimantais, kuris yra visiškai saugi, neagresyvi odą atnaujinanti procedūra. Deimantinė mikrodermabrazija sumažina pigmentines dėmes, mimikos raukšles, užkerta kelią odos senėjimui, lygina odą po aknės paliktų randelių ir pan.

procedūros

Veido masažai – Kobido

Tačiau, be aparatinių procedūrų veido jaunatviškumą išlaikyti gali ir Kobido veido masažai. Senėjimą lėtinantis Kobido masažo poveikis yra labai gilus, nes išjudina limfos sistemą, teigiamai veikia nervus, kraujotaką. Suaktyvėjus limfotakai ir kraujotakai, pasišalina toksinai, ląstelės ima gauti daugiau deguonies ir geriau įsisavina maisto medžiagas, todėl oda vėl tampa skaisti, stangri, atkuriama drėgmės pusiausvyra. Masažas atpalaiduoja ir tonizuoja veido raumenis. Tačiau, verta paminėti, jog su raukšlėmis kovoti padeda ir kitos drėkinamosios procedūros, tik reikia eiti ir atrasti sau labiausiai tinkamą!

Ankstesnis straipsnisKokie reikmenys yra būtini planuojant kelionę?
Kitas straipsnis8 faktai apie vandenį