Lietuvos draudimas valdo daugiau kaip trečdalį šalies ne gyvybės draudimo rinkos.  Bendrovė yra draudimo įmonių grupės RSA dalis, kuri  siūlo draudimą  130 šalių ir turi virš 20 milijonų klientų visame pasaulyje. „Lietuvos draudimas“ Lietuvoje aptarnauja beveik 0,7 milijono  klientų, per metus pasirašo apie 1,4 milijono draudimo sutarčių. Bendrovė valdo aštuoniasdešimt devynis klientų aptarnavimo padalinius.

„Lietuvos draudimas“ siūlo e-draudimo paslaugas: galimybę apsidrausti internetu privalomuoju vairuotojų draudimu ir kelionių draudimu.

Privatiems klientams bendrovės taip pat teikia šias paslaugas: būsto bei namų turto draudimas, nuo nelaimingų atsitikimų, automobilių, kelionių ir kitos draudimo rūšys.Lietuvos draudimas

Verslo klientams siūlomos draudimo rūšys: darbuotojų ir atvykstančių svečių draudimas, taip pat veiklos, statybų,turto, transporto, kelionių, importo ir eksporto, laidavimų draudimas bei kita.

“Lietuvos draudimas” 2011 m. buno  nacionalinė draudimo brokerių įmonių asociacijos apdovanotas „Už deramą žalų atlyginimą“.

„Lietuvos draudimas“ turi 1350 darbuotojų. Bendrovės valdybos pirmininkas ir generalinis direktorius yra Kęstutis Šerpytis. Jis „Lietuvos draudimui“ vadovauja nuo 1992 m.

Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimuose bendrovė laimėjo „Metų darbovietės“ titulą.

Už naujovių diegimą 2008 m. kovo mėnesį „Lietuvos draudimui“ suteiktas vienos iš dešimties novatoriškiausių Europos kompanijų vardas.

 

Ankstesnis straipsnisTransporto priemonių civilinės atsakomybės privalomasis draudimas
Kitas straipsnisAntalieptės marios