lauko reklama

Ar pamenate viešojo transporto stotelėse matytą reklamą, kai reklaminis plakatas yra persukamas ir pakeičiamas kitu? Tai buvo išradimas, kuriam nebuvo lygių reklamos rinkoje. Dabar jis naudojamas labai retai… Lauko reklama prisitaiko prie šiuolaikinių vartotojų gyvenimo būdo ir persikelia ne tik į gatves ar transporto stoteles, bet ir į kitas, kiek uždaresnes viešas erdves. Pavyzdžiui, viešuosius tualetus, prekybos centrus, kitas lankomas vietas.

Iš esmės keičiasi lauko reklamos transliavimo būdas. Jei seniau ant lauko reklamos stendo reikėjo užtempti ant specialaus tento atspausdintą reklamą, tai dabar pakanka pastatyti didelį ekraną ir jame transliuoti video klipus. Tokios reklamos formos paklausa yra tikrai didelė. Reklama ekranuose vis dar populiarėja, platėja ekranų tinklas. Tai geros žinios reklamos užsakovams, kurie savo žinutę gali perduoti platesniam žmonių ratui. Jei lauko ekranai yra skirti vairuotojams ir jų keleiviams, tai ekranai prekybos centruose yra skirti šių prekybos centrų lankytojams, atėjusiems čia pasižmonėti ar apsipirkti.

Kuo pranašesnė tokia lauko-vidaus reklama?

  • Ekrano įrengimo kaštai nėra dideli. Reikalingas didelis televizorius ar specialus ekranas, prijungtas prie interneto, kad būtų galima reklamos parodymus valdyti.
  • Reklamos parodymai reguliuojami nuotoliniu būdu per internetą. Tai reiškia, kad bet kada gali būti paleista nauja reklaminė kampanija su nauju klipu, paskirstyti parodymai ir jų proporcijos.
  • Transliuojami vaizdo klipai. Jų trukmė paprastai nėra ribojama, tačiau praeinantys pro šalį negali skirti laiko reklamos peržiūrai, todėl reklaminiai video klipai apsiriboja iki 10-15 sekundžių. Gali būti ir trumpesni, jei tik įmanoma perteikti savo žinutę.
  • Tai pigi reklama. Jos kūrimo ir administravimo kaštai nedideli, o žmonių srautai, kuriems reklamos rodomos – dideli.
  • Ekranai yra saugūs. Reklaminiai ekranai yra uždarose patalpose, todėl jie yra saugomi, kaip ir kitas turtas. Jie pakabinti tokiose vietose, kad netrukdytų žmonėms, o tai mažina nelaimingų atsitikimų riziką. Ir lietus bei didelis vėjas jiems tikrai nebaisūs.
  • Lengva perkelti š kitą vietą. Lauko reklama yra gana nepaslanki, nes perstatyti milžinišką stendą yra labai didelis ir brangus darbas. Tuo tarpu mažesnius ekranus pervežti galima ir lengvuoju automobiliu. Vos per kelias valandas lauko-vidaus ekranas gali atsidurti kitame miesto gale ir vėl rodyti reklamas.

Lauko reklama – vis dar patraukli reklamos forma, kad ir kaip girtųsi interneto rinkodaros specialistai.

Ankstesnis straipsnisPaminklai kapams ir jų statymas
Kitas straipsnisAsmens duomenų apsaugos reglamentavimas

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here