Sostinėje yra tikrai nemažai lankytinų objektų, todėl tiek vilnietis, tiek ir miesto svečias tikrai atras kažką nematyto. Tiesa, kiekvieno prioritetai skirtingi, todėl labai svarbu atsirinkti, kas jus domina ir ką norite pamatyti. Vieniems bus įdomi architektūra, kitiems menas, o kitiems galbūt dar kažkokia kita sritis. Tačiau Vilnius išsiskiria savo senamiesčio bei medine architektūra, tad net ir nesidomintiems šia sritimi tikrai bus įdomu pavaikščioti siauromis gatvelėmis. Tarp kurių rasite ir unikalių skulptūrų ir itin jaukių kiemelių. Į kuriuos tikrai verta užsukti. Žinoma, yra ant kalno stovinti Gedimino pilis, iš kurios atsiveria puiki miesto panorama. Taigi, praktiškai kiekvienas atras, ką norėtų pamatyti sostinėje.

Netradiciniai maršrutai, kokie jie?

Daugeliui turistų pilnai pakanka pamatyti pagrindinius miesto objektus. Tačiau tiek vilniečiui, tiek ir svečiui, kuris nori daugiau, bus aktualūs ne kasdieniai maršrutai ir vietos, kuriose įprastai turistai nesilanko. Bet jų sostinėje tikrai yra. Taip pat netgi organizuojamos tokios nestandartinės ekskursijos, kuriose rodomos kitos mažiau lankytinos vietos vilniuje. Tereikia pasidomėti jomis pagal norimą tematiką ir tai, ką būtų įdomu pamatyti. Kadangi praktiškai kiekviename mieste yra tokių vietų, kurios skirtos tikrai ne didžiajai keliautojų daliai. O tik tiems, kurie nori kažko kitokio. Tai gali būti tiek požemiai, tiek apleisti pastatai ir netgi buvęs kalėjimas.

Kaip pažinti tikrąjį Vilniaus veidą?

Vien apsilankyti mieste tikrai nepakanka norint jį pilnai pažinti. Todėl ir šiuo atveju lankytinos vietos vilniuje bus tik dalis to, ką vertėtų pamatyti. O prie to labai svarbu paragauti ir sostinėje populiariausių bei mėgstamiausių patiekalų. Ir visai nebūtina, jog jie būtų tradicinės šalies virtuvės, svarbu, jog juos mėgtų dauguma čia gyvenančių žmonių. Taip pat vertėtų apžiūrėti ne tik senamiestį, bet ir greta esančius gamtos kampelius, kuriais išsiskiria ne tik Vilnius, bet ir jo apylinkės. O jeigu mėgstate naktinį gyvenimą, tuomet išėję į miestą vėlai vakare tikrai neliksite nusivylę. Kadangi iš viso to ir susideda miesto pažinimas.

Ankstesnis straipsnisPsichologas Vilniuje: kaip pas jį patekti?
Kitas straipsnisVaikas namuose ar kvalifikuotas ikimokyklinis ugdymas?

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here