Nuotekų siurbliai yra naudojami miestuose, pramonėje ar privačiuose namų ūkiuose siekiant pagerinti skysčio perpumpavimą ir jo priėjimą prie kanalizacijos. Norint aukšto efektyvumo, darbą turėtų atlikti profesionali vandentvarkos įranga.

Nuotekų siurbliai yra pritaikyti ir pasižymi išskirtiniu atsparumu susidėvėjimui, kai reikalingas užteršto ar ypač užteršto skysčio pumpavimas. Dairantis naujos vandentvarkos įrangos yra svarbu atkreipti dėmesį į pumpuojamo skysčio sudėti.

Esant ypač rizikingoms sąlygom, kai pumpuojamas skystis turi stambių priemaišų, galinčių pakenkti visai vandens tiekimo sistemai, tinkama vandentvarkos įranga susidoroja su kliūtimis net esant sudėtingoms nuotėkų šalinimo situacijoms.

Nuotekų siurbliai skirti dumblo apdorojimui, audros vandens pumpavimui ar su natūraliomis bei dirbtinėmis medžiagomis sumaišytam skysčiui. Nerūdijančios plieno vandentvarkos įranga yra pritaikyta taip, kad nuosėdos nepažeistų esamos vandens sistemos ir būtų pašalintos iš Jūsų vandens.

Vienos teritorijos yra smėlėtos ir sausesnės, kitos yra arčiau pramoninių pastatų, kur didesni nešvarumų kiekiai lengvai gali užteršti vandenį. Nuotekų siurbliai turi būti taip pritaikyti, jog prireikus jo konstrukcijoje esantys smulkintuvai, prieš medžiagoms patenkant į siurblį, jas susmulkintų.

Moderni vandentvarkos įranga, pumpuojanti pluoštinį turinį, užtikrina didelį efektyvumą gausaus nuotėkio teritorijose. Todėl galite nesibaiminti, jog Jūsų pasirinkti nuotekų siurbliai bus per silpni ir neatlaikys spaudimo.

Nuotekų siurbliai gali būti paviršiniai, pusiau panardinami ar visiškai panardinami. Reikėtų būtinai atsižvelgti į tai, kokioje aplinkoje Jūs gyvenate, ar dirbate tam, kad siurblys veiktų efektyviausiai.

Panardinami nuotekų siurbliai yra pritaisomi didelių ar mažų rezervuarų dugnuose tam, kad lengvai susijungtų su išmetimo vamzdžiu. Didesnėse ūkio šakose ir pramonėje, siekiančiose gerinti ir prisidėti prie gamtosaugos, kokybiškai įrengta vandentvarkos įranga padės atitikti ekologijos bei higienos standartus.

Vandentvarkos įranga yra parenkama atsižvelgiant ne tik į pumpuojamo skysčio sudėti, bet ir reljefą, kuriame jis bus pritaisytas. Nuotekų siurbliai gali pumpuoti į didelį aukštį, todėl puikiai tinka žemės ūkyje ar statybų pramonėje.

Dairantis, kuri vandentvarkos įranga tiks būtent Jums, svarbu yra atkreipti dėmesį į pumpuojamo skysčio kiekį, kokios priemaišos dažniausiai yra randamos skystyje ir reljefą ar vietą, kur nuotekų siurbliai bus pritaisomi.

Ankstesnis straipsnisIdėjos, ką galima nuveikti Vilniuje
Kitas straipsnisKas yra saulės parkai?