„2 in 1“ padangoms netinka

Vieniems vairuotojams naujas padangų komplektas tarnauja 3 metus, kitiems net 6 ir dar daugiau. Bet kuriuo atveju, padangoms susidėvėjus, tenka ieškoti naujo komplekto. Kadangi šiais laikais kone visas prekes jau galima įsigyti internetu, nemaža dalis vairuotojų taip perka ir padangas. Tačiau, ar tikrai verta atsisakyti įpročio pirkti padangas fizinėse parduotuvėse?

Kaina

Pats didžiausias privalumas perkant padangas internetu yra žemesnė kaina. Fizines parduotuves turintys padangų pardavėjai turi padengti gerokai daugiau išlaidų: pastatų priežiūra, nuoma, komunaliniai mokesčiai, darbuotojų atlyginimai ir t.t. Tuo tarpu, internetiniams padangų pardavėjams dažniausiai reikia tik sandėlio, todėl padangos internetu dažniausiai yra gerokai pigesnės nei fizinėse parduotuvėse.

Laiko taupymas

Įprastai autodalių parduotuvės veikia iki 17-19 val., todėl, norėdami ten apsilankyti, po darbo, piko metu, turite skubėti pirkti padangų, jas susikrauti ir pargabenti namo. Tuo tarpu, pirkdami padangas internetu jūs galite užsisakyti jas kada tik norite, o kurjeriai prekes dažniausiai pristato vos per 1-2 darbo dienas. Perkant pilną padangų komplektą, dažnai dėl didelės prekių kainos pristatymas yra nemokamas.

Apžiūra

Vis dėlto, pirkdami padangas internetu kai ką ir prarandate. Nors beveik visa informacija yra nurodyta ir internete, fizinėse parduotuvėse galite atidžiau apžiūrėti padangas, jas paliesti, iš arčiau apžiūrėti ant sienelės nurodytą informaciją. Tačiau, čia jaudintis irgi nereikėtų, nes dažnai pardavėjai siūlo pinigų grąžinimo garantiją.

Papildomos paslaugos

Nemažai padangų pardavėjų turi ir nuosavas dirbtuves, kuriose montuojamos bei remontuojamos padangos. Kai kurie pardavėjai siūlo lengvatas tiems, kurie padangas perka pas juos – nemokamas ratų balansavimas, padangų montavimas ir t.t.

Taigi, pasvarstykite, kurios ypatybės jums yra svarbiausios ir kokios problemos perkant padangas kyla dažniausiai.

Ankstesnis straipsnisKorepetitorius yra mokytojas ar ne?
Kitas straipsnisKokiomis priemonėmis galima sumažinti odos hiperpigmentaciją

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here