Veido oda – viena jautriausių ir labiausiai priežiūros reikalaujančių kūno vietų. Juk kiekvienas mūsų norime, kad veido oda būtų nepriekaištinga ir lygi, tad ir kosmetika renkamės atsakingai. Juk labai svarbu, kad kremas, kurį dauguma moterų naudoja ko ne kasdien, ne tik apsaugotų odą nuo išorinių veiksnių, bet ir skatintu odos ląstelių atsinaujinimą, darytų odą stangrią ir lygią. Būtent tokias funkcijas atlieka nauja „Naturėjos“ kosmetikos  produktų linija: „Kregždžių lizdų prieglobstis“.

Norint gauti normą efektą „Naturėja“ kosmetikos produktų linija platina kremus veido odai, tarp kurių galima išsirinkti sau tinkamą: dieninį veido kremą Bio-essence, kuris puikiai tinka kaip ir makiažo pagrindas, naktinį veido kremą – kaukę, kuri saugo, maitina, šviesina ir drėkina odą, siūlomi drėkinamieji kremai mažinantys raukšlių susidarymą, o norinčioms išvalyti ir visokeriopai atgaivinti savo veido odą, siūlomas valiklis su kregždžių lizdų ekstraktu Bio-essence, kuris ne tik atgaivina, lygina odą, bet ir atkuria jos struktūra, nuvalo riebalus, išvalo poras, pagerina kraujotaką. Taip pat šioje produktų linijoje galime rasti kosmetikos priemonių ir pačiai jautriausiai bei ypatingos priežiūros reikalaujančiai veido odos vietai – paakiams. Galima rinktis kremą ir esenciją paakiams su aukso nanodalelėmis, kurios turi antibakterinį poveikį, panaikina tamsius ratilus po akimis, atstato odos elastingumą ir švytėjimą. Svarbiausia, kad ši kosmetika ne tik daro stiprų poveikį, bet yra natūrali!

Iš gamtos pasisemtas kregždžių lizdų ekstraktas skatina odos ląstelių atsinaujinimą, kurių dėka mūsų oda tampa lygi bei elastinga, greičiau gyja žaizdos. Ir nors nėra vaistų nuo senėjimo, tačiau kregždžių lizdų ekstraktas neleidžia sausėti mūsų odai, ji ilgiau atrodo jauna, švelni ir glotni. Tad jei rinktis kosmetiką, kodėl ne natūralią – įkvėptą gamtos ir sukurtą specialistų?

Ankstesnis straipsnisEstetinio plombavimo nauda
Kitas straipsnisItin mažas vonios kambarys. Kaip į jį sutalpinti kuo daugiau daiktų.

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here