Ko gero, visiems yra tekę bent kartą pabūti pas odontologą. Neteko sutikti žmogaus, kuris galėtų paskayti, kad tie vizitai būtų malonūs. Jei norite rečiau eiti į odontologijos kliniką tada pasirūpinkite burnos higiena. Neteisūs tie kurie mano, kad pilnai estetinis plombavimas reikalingas tik tiems, kurie nesirūpina burnos higiena. Dantis dažnai galima sužaloti mechaniškai – alaus butelius atidarinėjant dantimis, pargriuvus ar per muštynes. Ne visi suprantame ir kas yra burnos higiena. Neužtenka du kartus per dieną valyti dantis. Būtina juos skalauti skalavimo skysčiu, o tarpdančius valyti dantų siūlu. Ir visa tai turi būti atliekama nuolat. Kasdien. Tai ne automobilio tepalai, kuriuos užtenka pakeisti kartą per pusmetį. Ir negali būti jokių „ai šiandien nevalysiu“.>

Estetinis plombavimas sutvarko ne tik dantų išorę ir ne tik suteikia grožį, bet ir nepalieka aštrių vietų už kurių galėtų kabintis maisto likučiai. Taip pat užkerta kelią kariesui ir ėduoniui susidaryti. Estetinis plombavimas kaip ir visos kitos odontologų paslaugos yra nepigios. Jei nusprendėte, kad ši paslauga Jums reikalinga tai pasiruoškite mažų mažiausiai kelias šimtines. Nebent norite tai atlikti valdiškame kabinete. Nesinori nieko įžeisti, bet dažniausiai valdiškuose kabinetuose dirba tik tie, kad nesugeba įsirengti nusoavo kabineto. Arba tie, kas neturi praktikos ir jie per jauni turėti savo odontologijos kabinetą. Tačiau tada verta pagalvoti ar toks estetinis plombavimas turės prasmę. Gali nutikti taip, kad būsite ne išgydytas, o netgi priešingai – nugydytas.

Kaip sakė vienas protingas žmogus – gydytis už dyką reiškia gydytis veltui. Estetinis plombavimas nėra labai sudėtinga operacija, tačiau ta ireikalauja žinių, įgudžių ir įrangos. Dėl to nusiteikime už tai sumokėti. Dažnai pasigirsta, kad estetinis plombavimas yra nereikalingas. Žmones sukalidina žodis estetinis. Tai ne tas pats kas estetinis balinimas. Estetinis balinimas atliekamas tik dėl išvaizdos, o estetinis plombavimas atliekamas ir dėl dantų išsaugojimo, užbėgimo į priekį tolimesnėms bėdoms. Tačiau, tuo pačiu sutvbarkoma ir estetinė dantų išvaizda. bet tai jau antrinis reiškinys. Jei nesate tikri ar jums reikalingas estetinis plombavimas paklauskite savo odontologo. Pas juos apskritai reiktų lankytis bent kartą per pusmetį. Nors atrodo, kad tai brangi paslauga, tačiau yra priešingai. Kaip tik sutaupytumėte daug pinigų. Čia vėl galima lyginti su automobiliu. Jei automobilio tepalų nekeisite vis sutaupysite šiek tiek pinigų. Bet galų gale reiks kapitalinio variklio remonto ir tai kainuos daug daugiau pinigų, laiko ir nervų.

Ankstesnis straipsnisSauskelnės suaugusiems – pasirinkimo kriterijai
Kitas straipsnisKregždžių lizdų ekstraktas – grožio ir jaunystės eliksyras Tavo veido odai

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here