Kažin ar yra universalesnis drabužis nei termo rūbai. Jie atsirado ir išpopuliarėjo ne taip seniai, bet šiomis dienomis mėgiami nuo pat pirmų kūdikio dienų iki žilų senolių. Didžiausi jų privalumai yra patogumas ir pralaidumas orui. Jie nevaržo judesių, maloniai priglunda prie kūno ir nėra perdaug laisvi. Komfortas, vilkint tokios tipo drabužius – garantuotas. Beje, juos galime vilkėti tiek vasarą, tiek žiemą, jau neminint žvarbių rudens dienų, kai jie puikiai sulaiko šilumą, kuri taip reikalinga aktyviai judant lauke ar jaukiai sėdint namuose bei atėjus pavasariui ir pasirodžius saulutei norime nusivilti švarką, bet vis dar jaustis šiltai. Šiais atvejais tikrai padės geriausias pasirinkimas – termo rūbai vyrams bei kitiems šeimos nariams.

Pagrindinis termo drabužių principas yra kūno šilumos sulaikymas ir šalto oro nepatekimas į kūną. Galima teigti, kad tokios aprangos medžiaga yra „kvėpuojanti“. Ji yra pilna Jūsų kūno sušildyto oro. Šis oras nepraleidžia šalčio iš išorės ir pats negali ištrūkti į išorę. Šiais laikais nebereikia rengtis daug sluoksnių, kai lauke šalta. Tam yra sukurti įvairūs termo rūbai vyrams, moterims, vaikams ir kūdikiams. Pastariesiems labai svarbu pasirinkti termo drabužėlius, kad jų oda „kvėpuotų“, neperkaistų vasarą ir nesušaltų žiemą. Tikriausiai šie kriterijai ir nulėmė ypatingą paklausą būsimų ir esamų mamų pirkinių krepšeliuose perkant drabužius, būtinai įsidėti taip reikalingų termo drabužių visai šeimai.

Termo drabužius renkasi ne tik lauko darbininkai, bet ir atletai bei visi sportuojantys. Kodėl? Nes ši apranga visada pasiteisina! Šiuos rūbus vilkint jausitės puikiai užsiimant aktyvia fizine veikla. Netinkamai parinkta apranga greitai sušlaps nuo prakaito. Ji lips prie kūno ir varžys judesius, nuolatinis palydovas bus nemalonus prakaito kvapas… Tad jei esate aktyvūs ir daug judate, bėgiojate, sportuojate ar žaidžiate, rinkitės drabužius, kurių sudėtyje yra poliesterio, nailono arba spandekso. Pastarasis suteikia elastingumo, o skirtingo tankumo nailonas ir poliesteris daug greičiau išgarina drėgmę. Pasirinkę termo drabužius su vilna arba merino vilna, šalčiu nesiskųsite. Jie yra puikiai šildantys. Daugiau vilnos savo sudėtyje turintys termo rūbai tinka tiems, kurie lauke laiką leidžia ne taip aktyviai.

Ankstesnis straipsnisKaip sukurti elektroninę parduotuvę?
Kitas straipsnisNuotekų valymo įrenginių montavimas: ką reikėtų žinoti?

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here