Vieni labiau mėgsta kavą, o kiti – arbatą. Dalis žmonių turi visą tuziną puodelių, o kitiems tereikia vieno vienintelio, pačio mylimiausio ir brangiausio. Prisirišti prie daiktų tikrai nėra sunku ir laikui bėgant juos matant bei nuolat čiupinėjant vis labiau pamilstame. Būtent tokie ir yra keramikiniai puodeliai.

Kuo ypatinga yra keramika?

Šis puodelių gaminimo būdas yra paplitęs bei žinomas jau labai seniai. Jie pasižymi ne tik kietu paviršiumi, bet ir atsparumu kaitrai bei dilimui, yra stiprūs gniuždant. Gaila, bet tikriausiai pagrindinis keramikinių puodelių minusas yra jų trapumas.

Kam yra tinkami keramikiniai puodeliai?

Jie yra puikūs indai ne tik gerti visų mėgiamą kavą arba arbatą. Iš keraminio puodelio yra labai skanu gurkšnoti karštą kakavą arba mėgautis šiltu pienu. Žinoma, šie indai tinkami ne tik karštiems gėrimam gerti. Iš jų malonu gurkšnoti ir vėsiais ar net šaltais gėrimais. Pamėginkite, jei dar niekada nesate patyrę, ką reiškia gerti šaltą arbatą su šiaudeliu iš mylimiausio savo kavos puodelio.

Kokias dizaino savybes turi keramikiniai puodeliai?

Patogumas daugeliui svarbus ir būtinas, bet išvaizda taip pat turi labai svarbios reikšmės renkantis bet kuriuos indus, taip pat ir puodelius. Keramikiniai puodeliai gali būti tiek masyvūs, tiek ir minimalistinio dizaino visai mažulyčiai.

Vieni jų gali būti nemažos dalies lietuvių mėgstamo kaimiško stiliaus, o kiti norės itin stilingų ir moderniam namų interjerui skirtų puodelių. Kiekvienas pirkėjas tiek vieno, tiek ir kito tipo indų ras specializuotoje el. parduotuvėje, kur yra parduodami indai.

Spalvos

Išdegtą keramiką visada galima glazūruoti. Šiais laikais spalvų galimybės yra labai plačios, todėl galite rinktis tiek šviesių spalvų keramikinius puodelius, tiek ir juodus, tamsiai mėlynus, sodriai žalius ar kitos, Jūsų mėgstamos spalvos. Jeigu tik norite, galite susikurti ir unikalią puodelių kolekciją, kurią sudarys visų skirtingų spalvų puodeliai, kurie bus tik to paties ar labai panašaus dizaino.

Vienas, du ar visas rinkinys?

Kartais keramikiniai puodeliai būna parduodami po vieną vienetą, kai kada galite rasti ir pora puodelių komplekte ar net keturi ir daugiau smagiai supakuoti dėžutėje, kurioje bus dar patogiau laikyti trapius, gėrimams skirtus indus.

Ankstesnis straipsnisSveiki dantys – laimingas jūs. Kaip pagerinti savo burnos higieną?
Kitas straipsnisKokie paminklai populiariausi šiomis dienomis?

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here