santykiai

Visi nori būti laimingi., tačiau daugeliui laimė yra siejama su antra puse, su gyvenimo partneriu, kuris visada šalia, kai to reikia. Suprantama, kad rasti tokį žmogų nėra labai paprasta, kadangi reikia apgalvoti savo poreikius, reikia nueiti į labai daug pasimatymų, kol galiausiai rasite tai, kas Jums patinka, tai, kas gali būti Jūsų likusio gyvenimo dalimi.

Meilė yra nuostabus jausmas ir jo nusipelnė visi. O kad paieškos būtų paprastesnės ir ta meilė aplankytų kuo greičiau – aptarsime kelis kriterijus, kurie dažniausiai pagreitina ir sukonkretina apieškas.

Pažinčių portalai

Šiuo metu dažniausiai pažintys vystomos internetu, kadangi tai kur kas greitesnis ir paprastesnis būdas rasti tą žmogų, kuris atitinka tam tikrus kriterijus. Juolab, tai padaryti kur kas greičiau, kadangi nereikia eiti į pasimatymas, jau užpildytoje anketoje matyti, ar žmogus atitiks lūkesčius ir ar verta su juo bendrauti toliau.

Svarbiausia per ilgai nebendrauti tik internetu, kadangi dažniausiai taip susikuriamas įvaizdis, kuris gali būti susitikus ne toks realus. Juk dažniausiai internetinis bendravimas skiriasi nuo realaus.

Kuo daugiau detalumo

Dažniausiai ieškant gyvenimo draugo reikia kuo daugiau detalumo, kuris padeda įvertinti – ko reikia ir tuo pačiu kokia esate pati. Šiuo atveju geriausias būdas yra kuo detaliau užpildyti paieškos anketą, kurios reikia ne tik aprašyti save, tačiau taip pat ir žmogų, kurio ieškote. Tokiu atveju pagal poreikius tas žmogus atsilieps ir po trumpo bendravimo internete jau galima nuspręsti, ar sutikimas vertas Jūsų laiko.

Daugiau pasimatymų

Daugeliui moterų pasimatymai kelia baimę, kadangi atrodo, kad jų metu gali nebūti ką kalbėti, gali būti baisu, kad žmogui nepatiksite ir panašiai. Visgi, kuo daugiau pasimatymų – tuo didesnė tikimybė, kad žmogus bus sutiktas. Taip pat tokiu atveju kur kas didesnė tikimybė, kad galiausiai tai nebebus baisumo rodiklis, kadangi teks lankytis taip dažnai, kad galiausiai pasimatymai taps norma ir tai nebekels jokių baimių bei stresų.

Šaltinis: Apie laiką, laimę ir… jausmus

Ankstesnis straipsnisNatūralūs aliejai – atgaivins Jūsų plaukus
Kitas straipsnisPirmas telefonas vaikui – atsakingas pasirinkimas