Daugelis iš mūsų, sunkiai įsivaizduotų savo kasdienybę be televizoriaus. Vieniems – tai žinių, naujienų ir svarbios informacijos šaltinis, kitiems – įrenginys padedantis smagiai ir įdomiai praleisti laisvalaikį. Ir iš tiesų, reti tie namai, kuriuose nėra televizoriaus, o kai kuriuose galima rasti net ne vieną. Vakarais susėdę prie televizoriaus žiūrime mėgstamiausius filmus, laidas, mėgaujamės ne tik geru turiniu, bet ir puikia kompanija. Tačiau, televizorių, šiomis dienomis, galima rasti įvairiausių. Nuo milžiniškų, pakabinamų iki mažų – pastatomų. Visi jie skiriasi savo vaizdo, garso kokybe, technologijomis, funkcijomis ir ypatybėmis. Dėl šios priežasties, norintys atsinaujinti ir įsigyti naują televizorių, neretai susiduria su sunkumais, kurie užklumpa renkantis. Juk toks didelis ir platus pasirinkimas tikrai susuka galvą. Šiame straipsnyje, rasite kelis naudingus ir labai svarbius patarimus, kurie padės išsirinkti geriausią televizorių. 

Ekrano dydis 

Nesvarbu, ar ieškote paprasto ar itin modernaus ir išmanaus televizoriaus, vienas iš svarbiausių aspektų, į kurį tikrai atsižvelgsite rinkdamiesi yra televizoriaus ekrano dydis. Norėdami pasirinkti ekrano dydį tinkamai, turėtumėte atsižvelgti į savo šeimos dydį, žmonių, kurie dažniausiai žiūrės televizorių skaičių, kambario dydį. Dažniausiai, televizorius statomas arba kabinamas svetainėje, o standartiniu dydžiu, šiomis dienomis, laikomi 55-65 colių įstrižainės ekranai. Žinoma, galima rasti ir kur kas mažesnių bei didesnių ekranų. Ekrano dydžio pasirinkimas, taip pat, priklauso ir nuo to, kokiu atstumu planuojate sėdėti nuo televizoriaus. Jei ekrane matote pavienius pikselius – sėdite per arti. Teigiama, kad tinkamas atstumas bus tas, kuris bus triskart didesnis už televizoriaus aukštį, jei tai HD televizorius ir 1,5 karto didesnis, jei tai 4K UHD televizorius. Tokiu būdu, televizorius ne tik tenkins savo dydžiu, bet ir garantuos patogią, saugią žiūrėjimo padėtį. Tiesa, nepamirškite atsižvelgti į kambario dydį. Milžiniškas, 65 ar daugiau colių įstrižainės televizorius tikrai netiks mažam, vieno kambario butui, o mažas televizorius gali atrodyti keistai itin erdviame kambaryje. 

Ekrano skiriamoji geba: HD, 4K ar 8K?

Ekrano skiriamoji geba nurodo pikselių skaičius, kuris padeda sudaryti vaizdą ekrane, horizontaliomis linijomis ir vertikaliais stulpeliais. Daugiau pikselių reiškia aiškesnį ir ryškesnį vaizdą, aiškiai matomas detales, todėl, aukštesnė skiriamoji geba, beveik visada, yra geresnis pasirinkimas. Daugelį metų, 1920x1080p skiriamoji geba, dar kitaip vadinama HD skiriamąja geba, buvo laikoma standartu ir iki šių dienų yra viena iš plačiausiai naudojamų. Tačiau, modernėjant technologijoms, modernėja ir televizoriai bei didėja jų skiriamoji geba. Šiomis dienomis jau galima rasti ir 4K televizorių modelių, kurių pikselių skaičius yra 4 kartus didesnis už standartinio HD televizoriaus. Tokią skiriamąją gebą turintys televizoriai pasižymi aiškiu ir ryškiu, mažų objektų detališkumu, sodresniais ir ryškesniais vaizdais. Tačiau, televizorių skiriamoji geba neužsibaigia 4K UHD. Šiomis dienomis, galima rasti ir 8K televizorių, kurie suteikia dar ryškesnius, sodresnius vaizdus. Tačiau, turinio, kurį galima būti stebėti tokio lygio geba nėra labai daug. Tad, nors ir turėdami 8K televizorių, turinį, greičiausiai, stebėsite 4K ar HD raiška.

Prisijungimo galimybės 

Labai svarbu, kad pasirinktas televizorius perteiktų ne tik aiškius ir kokybiškus vaizdus, bet ir suteiktų pakankamai prisijungimo galimybių. Klasika ir standartas – HDMI jungtys. Įsitikinkite, kad jų televizorius suteikia pakankamai. Tokiu būdu, prie televizoriaus galėsite prijungti garso kolonėlę, žaidimų konsolę ar kompiuterį. Modernūs ir išmanūs televizoriai geba prisijungti prie belaidžio WiFi ryšio, kuris leidžia naudotis internetu, įvairiomis internetinėmis, pavyzdžiui, Google Android TV platformomis. Turėdami išmanų televizorių, kuris geba prisijungti prie interneto ryšio, galėsite stebėti Youtube, Netflix, Amazon Prime turinį. Toks televizorius garantuos, kad turinio, kurį galite žiūrėti, niekada nepritrūks. Daugelis garsių televizorių gamintojų, tokių kaip Philips ar Samsung TV siūlo itin platų modernių, išmaniųjų televizorių pasirinkimą, todėl, tikrai rasite iš ko pasirinkti. Modernūs, išmanūs bei standartiniai ir paprasti televizoriai su akcija – varle.lt svetainėje. Siūlome platų ir įvairių televizorių pasirinkimą bei garantuojame, kad tikrai rasite tinkamiausią ir geriausią! Smagaus žiūrėjimo!

Ankstesnis straipsnisRenginių organizavimas – sparčiai populiarėjanti paslauga
Kitas straipsnisInvestuokite į kokybiškas ir profesionalias SEO paslaugas

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here