Perfrazuojant garsųjį posakį, kelionė yra vienintelis dalykas, kuriam išleidžiate pinigus ir vis tiek praturtėjate. Jei visus metus dirbi be perstojimo, atostogos gali būti labai lauktas palengvėjimas. Galite pakeisti aplinkos dekoracijas, atvėsti porai savaičių ir rasti energijos savo darbui likusiems metams.

Tačiau problema yra ta, kad daugeliui žmonių tenka dideli pragyvenimo kaštai, ypač su vaikais, ir kartais jūs negalite sau leisti atostogų. Laimei, yra daugybė būdų, kaip gauti lėšų puikioms atostogoms, jei turite kreditinių galimybių bei yra greitieji kreditai be palūkanų.

Kaip finansuoti savo atostogas?

Paskolos iki atlyginimo

Galite pasiimti paskolą iki atlyginimo, nedidelę paskolą arba jums gali padėti greitieji kreditai be palūkanų nuo 1000 iki 2500 eurų, kurią turėsite grąžinti per trumpą laiką. Yra daug pinigų skolinančių bendrovių, ir dauguma žmonių gali gauti tokią paskolą. Paskolų iki atlyginimo palūkanos yra didesnės. Turėdami tiek daug skolintojų, jie įvairiomis rinkodaros taktikomis bando pritraukti naujų klientų. Beveik trečdalis skolintojų turi greitų paskolų be palūkanų pasiūlymus. Turėdami nemokamą pirmąją paskolą, jie siekia užsitikrinti greitus pinigus. Kita taktika yra bilietai į filmus, papildomos grąžinimo dienos, palūkanų nuolaidos, jei imate paskolą per savo gimtadienį, ir kitos. Svarbiausias darbo užmokesčio ar trumpalaikių paskolų bendrovių patrauklumas yra greitas išmokėjimas, beveik nėra dokumentų ar patvirtinimų.

Trumpalaikė banko paskola

Bankai padidino savo pasiūlą greitųjų paskolų srityje bei srityje, kur yra greitieji kreditai be palūkanų. Skaitmeniškai transformavus bankus, dauguma vartotojų turi mobiliosios bankininkystės programas, kurios pakeičia daugumą įprastų bankų funkcijų. Jei turite kreditinių galimybių, banko programoje galite kreiptis dėl greitos paskolos, nuspręsti dėl savo mokėjimo tvarkaraščio, turėti popierinį ir skaidrų pasiūlymą ir iškart gauti pinigų per kelias minutes.

Tokių paskolų palūkanų normos yra nuo 4 iki 7 procentų per metus, ir tai yra rimta konkurencija pinigų skolinimo įmonėms. Tačiau pinigų skolintojai nėra orientuoti į žmones, turinčius gerų kreditų galimybes. Jų dėmesys skiriamas žmonėms, turintiems mažiau fiskalinės valdžios.

Sutaupykite atostogoms

Geriausias būdas finansuoti atostogas yra taupymas. Idėja yra per metus atidėti nedideles sumas, o kol ateis laisvas laikas, turėsite visus arba didžiąją dalį pinigų, todėl jums gali padėti greitieji kreditai be palūkanų. Tokiu būdu neturėsite skolų ir grįšite su švaria sąskaita. Problema ta, kad ją reikia planuoti, ir jums gali neužtekti kiekvieno mėnesio, kurį atidėtumėte.

Paskola atostogoms ar kelionėms

Daugelis finansų įstaigų siūlo atostogų ar kelionių paskolas. Šios paskolos turi fiksuotą išmokėjimo grafiką, kurio palūkanų normos yra nedidelės. Tokią paskolą galite grąžinti anksčiau be baudų. Jie turi įsisteigimo mokestį ir palūkanų normą, todėl atostogų paskoloms tenka papildomos išlaidos, tačiau jos yra greitos, ir jūs galite atostogauti. Jei kreipsitės pakankamai anksti, galėsite padengti visas atostogų išlaidas, todėl nereikės leisti papildomų pinigų.

Kiti jūsų atostogų finansavimo variantai

Finansinės atostogos per kreditinę kortelę

Už išsvajotas atostogas galite sumokėti kreditine kortele. Kai kurie kortelių tiekėjai siūlo be palūkanų mokėjimą iki 24 mėnesių. Patikrinkite kelionių agentūras, kurios turi tokių sandorių su reikšmingomis kreditinių kortelių bendrovėmis, ir gaukite geriausią kainą. Jei mokėsite atnaujinamąja kortele, kurioje yra privalomi mėnesiniai mokėjimai, galų gale mokėsite daug didesnes palūkanas.

Taip pat galite mokėti už skrydį, apgyvendinimą ir nešiotis kreditinę kortelę atostogų metu, o vėliau susirūpinti išlaidomis, tačiau turite turėti omenyje grąžos palūkanų normą. Jei vėluojate su mokėjimais, mokėsite papildomas palūkanas už jau dideles palūkanas. Taip pat galite prarasti kreditinę kortelę, todėl patartina turėti įvairias atsiskaitymo galimybes, ypač tarptautinėse atostogų vietose.

Pasiskolinti pinigų

Jei nesijaučiate patogiai pasinaudoję nė vienu iš šių variantų ir per mažai sutaupėte atostogoms, galite pabandyti pasiskolinti pinigų iš savo draugo ar artimųjų. Nors tai gali pasirodyti geriausias variantas, nes nėra palūkanų normos, jei negrąžinate per protingą laiką, galite sugadinti santykius su jums svarbiais žmonėmis, ir tai nėra idealu. Pirmenybę teikite tam, kas jums labiausiai tinka ir tinka. Dabar galima drąsiai teigti, kad turime daugybę dalykų. Tiesiog pasirinkite ką nors ir mėgaukitės rezultatais.

Ankstesnis straipsnisKaip kuo greičiau rasti ir įsigyti naudotą automobilį?
Kitas straipsnisAr nuorodų katalogas gali būti veiksmingas?

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here