Įtempiamos lubos

Nusprendus atnaujinti namų interjerą neretai kyla dvejonių, kokius sprendimus vertėtų pasirinkti. Pastaruoju metu tenka pastebėti, kad vis didesnio susidomėjimo sulaukia Ferentina.lt įtempiamos lubos, kurios, žinoma, turi savų privalumų ir trūkumų. Jei dvejojate, ar tokia pasirinkimo galimybė tikrai gali būti viena palankiausių, naudinga apžvelgti tokio sprendimo pliusus ir minusus: galbūt tai jums padės paprasčiau planuoti namų atnaujinimo darbus. Taigi, kokie yra svarbiausi įtempiamų lubų privalumai ir trūkumai?

Greitas lubų montavimas

Įprastai lubų atnaujinimas trunka ganėtinai ilgą laiką, tad tuomet, jei siekiama, kad viskas vyktų gerokai greičiau, įtempiamos lubos tikrai gali būti vienas palankiausių sprendimų. Tokių lubų montavimas dažniausiai trunka vos kelias valandas, tačiau tai visada priklauso nuo konkretaus projekto sudėtingumo, lubų ploto, ir t.t.

Sandarumas

Įtempiamos lubos džiugina sandarumu: jos gali pagerinti šilumos ir garso izoliaciją, tad nieko keisto, kad toks pasirinkimas yra itin populiarus tarp daugiabučių gyventojų. Paskaičiuota, kad vos vienas kvadratinis metras tokių lubų gali atlaikyti net 100 litrų vandens, taigi, tikrai neverta baimintis, kad jus gali užpilti kaimynai. Taip pat svarbu paminėti, kad įtempiamos lubos pasižymi kur kas didesniu saugumu: jos yra nedegios ir nereaguojančios su cheminėmis medžiagomis.

Galimybė pasirinkti labiausiai patinkantį dizainą

Įtempiamos lubos gali būti labai skirtingo dizaino, todėl visai nesvarbu, kokio rezultato yra tikimasi, tikrai bus galima priimti patį palankiausią sprendimą. Galima pasirinkti įprastas matines, satinines lubas arba dekoruotas įvairiais elementais (pavyzdžiui, lubos gali imituoti žvaigždėtą dangų).

Funkcionalumas

Įtempiamos lubos taip pat yra vertinamos dėl jų funkcionalumo: jos leidžia kur kas paprasčiau paslėpti ventiliacijos angas, dūmų detektorius, vamzdžius, ir t.t.  Taip pat tokio tipo lubos padeda paprasčiau projektuoti įvairaus tipo apšvietimą.

Ilgaamžiškumas

Pasirinkus kokybiškas įtempiamas lubas galima būti užtikrintiems, kad dar ilgą laiką neteks svarstyti apie lubų atnaujinimą. Dažnais atvejais įtempiamų lubų plėvelei yra teikiama net 25 metų garantija, taigi, tokia pasirinkimo galimybė tikrai gali būti viena palankiausių.

Paprasta lubų priežiūra

Įtempiamų lubų priežiūra yra labai paprasta: tokias lubas galima valyti minkštomis šluostėmis ar drėgnomis servetėlėmis. Po kurio laiko galima pasvarstyti ir apie lubų dizaino atnaujinimą, taigi, galite būti užtikrinti, kad šio tipo lubos visuomet puoš jūsų namų interjerą.

Palanki lubų kaina

Nors gana dažnai manoma, kad įtempiamos lubos gali pareikalauti pernelyg didelių investicijų, tačiau įsitikinsite patys, kad tai nėra tiesa. Kaina priklauso nuo daugybės įvairių veiksnių – nuo lubų aukščio ir ploto, nuo įvairių elementų, kuriuos tenka maskuoti, ir t.t.

Montavimo sudėtingumas

Jei esate nusiteikę remontą atlikti savarankiškai, įtempiamos lubos nebus pats geriausias pasirinkimas. Tokių lubų montavimas reikalauja specifinių žinių ir įgūdžių, todėl neišvengiamai teks kreiptis į specialistus, kurie galės pasirūpinti, kad viskas būtų atliekama tinkamai.

Lubų aukštis

Nusprendę rinktis įtempiamas lubas turite nusiteikti, kad prireiks „paaukoti“ šiek tiek lubų aukščio. Įprastai atliekant montavimą lubos sužemėja maždaug 3 cm, o tuomet, jei tenka montuoti nišas užuolaidoms, aukštis gali sumažėti net 10 cm. Jei patalpos yra ganėtinai žemo aukščio, tikėtina, kad bus kur kas naudingiau rinktis kitus sprendimus.

Pasitarkite su specialistais

Jei dvejojate, ar būtent įtempiamos lubos gali būti pats palankiausias sprendimas, naudinga pasitarti su specialistais, kurie tikrai nepagailės patarimų ir padės paprasčiau išsirinkti tinkamiausią galimybę. Šiandien įvairių pasirinkimų yra tikrai nemažai, todėl kiekvienu atveju atrasite pačius tinkamiausius sprendimus.

Įtempiamos lubos Vilniuje gera kaina cempianos.lt

Ankstesnis straipsnisCBD kanapių aliejus grožiui: kuo jis naudingas?
Kitas straipsnisKodėl televizorių remontas yra geriau nei naujo prietaiso įsigijimas?