gipso kartono plokštės

Gipso plokštės statybose naudojamos kiekvieną dieną. Vos tik jos atsirado – kilo revoliucija statybos rinkoje. Kodėl? Kadangi gipso plokštės padeda kur kas paprasčiau, greičiau ir tvirčiau atlikti nemažai darbų, kurie anksčiau buvo atliekami naudojant kur kas sudėtingesnes, labiau lepias medžiagas.

Gipso plokštės yra pagamintos iš kartono bei gipso, kuris yra liejamas tarp dviejų kartono plokščių. Tuomet gauta plokštė ne tik tampa labai tvirta, tačiau pasižymi ir daugeliu kitu savybių, kurios paskatina rinktis ją, o ne medines plokštes.

Universalumas

Gipso plokštės yra naudojamos norint pastatyti pertvaras, apšildyti namus, sulyginti sienas, lubas, grindis. Jokio skirtumo, kurioje patalpoje jos bus naudojamos, kadangi tai itin universalus ir funkcionalus pasirinkimas. Žmonės vertina gipso plokštes dėl jų paprastumo, kadangi dažnas pats labai sėkmingai susimontuoja, nereikia kreiptis į specialistus.

Montavimas

Gipso plokščių konstrukcija yra labai paprasta ir lengva, todėl ir montavimo darbai dažniausiai labai paprasti ir nesudėtingi. Papildomai tereikia glaisto, kuris reikalingas ne pačių plokščių glaistymui, tačiau siūlių, sujungimui, kad neliktų jokių tarpelių ir vėliau dažai lygiai pasidengtų.

Montavimo darbams naudokite medvaržčius, kuriais galima prijungti kartoną prie sienos. Tai greičiausias ir paprasčiausias būdas. Juolab, jeigu gipso plokštė netinkamai bus prisukta – galima gana lengvai klaidą ištaisyti.

Pasirinkimas

Gipso plokščių pasirinkimas šiuo metu yra itin platus.

  • Standartinė gipso plokštė.
  • Ugniai atspari gipso plokštė.
  • Drėgmei atspari gipso plokštė.

Taip pat šiuo metu rinkoje greitai papilto ir žmonių labai mėgstamos 3D plokštės, kurios sukuria iliuziją, kad namų siena yra tarsi banguota. Tai puikus pasirinkimas kai norite dekoruoti vieną kurią nors sieną, suteikti jai daugiau spalvų bei unikalumo. Tokiu atveju nereikia net galvoti apie jokius papildomus interjero puošybos elementus, apie paveikslus, kadangi pačios plokštės jau kurią unikalų dizainą.

Knauf gipso plokštės

Knauf gamintojo produkcija pasitiki žmonės iš viso pasaulio, tad nieko keisto, kad ir lietuviai dažniausiai labai noriai perka būtent šio gamintojo gaminius. Jo siūlomos plokštės yra ne tik labai tvirtos, tačiau ir ekologiškos, švarios, o tai šiuolaikiniam žmogui yra labai svarbu. Vis daugiau žmonių kalba apie ekologišką ir kai namuose naudojamos kokybiškos medžiagos – gyventi tokiuose namuose yra kur kas maloniau.

Gipskartonio būtinybė

Gipso plokštės, kaip jau minėjome, yra labai universalus pasirinkimas, tad puikiai tinka tokiu atveju, kai ieškote kažko pigaus ir tuo pačiu labai naudingo. Tai puikus pasirinkimas tiek senos statybos namuose, tiek naujos, kadangi gipso plokštės ir ten, ir ten puikiai atlieka savo darbą.

Svarbiausia, kad jos naudojamos ne tik tuomet, kai norisi sulyginti sienas. Tai puikus pasirinkimas kuriant pertvaras, kurios padeda atskirti vieną kambarį nuo kito. Gipso plokštės taip pat labai plačiai naudojamos tuomet, kai reikalinga lubų apdaila, kuris skirta pagerinti esamą lubų situaciją arba sukurti antras lubas, kurios kabo žemiau pirmųjų. Bet kuriuo atveju tai unikalus sprendimas ieškantiems kažko tobulo savo namuose.

Nepamirškite, kad gipso plokštės gali skirtis savo kokybe, tad labai svarbu pasirinkti tas, kurios Jums labiausiai tinka ir patinka. Rinkitės iš tų gamintojų, kurie yra žinomi visame pasaulyje ir kurių gaminiai yra vertinami kaip itin patrauklūs. Tokiu atveju tikrai gausite aukštos kokybės gaminius, kurie Jums sėkmingai tarnaus ir leis susikurti tobulus namus. Svarbiausia – pigiai.

Ankstesnis straipsnisApyrankės, kurios yra madingos ištisus metus…
Kitas straipsnisPsichologiniai rugsėjo 1-osios išbandymai: kokią meškos paslaugą moksleiviams daro tėvai?

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here