nauji butai klaipedoje

Nusprendę įsigyti naujus namus, turime gerai įvertinti šio sprendimo privalumus ir trūkumus. Nors naujas būstas Klaipėdoje žavi savo privalumais: puikia gyvenamąja aplinka, patogia infrastruktūra, aukštos kokybės medžiagomis, racionaliai išplanuotais būstais ir pan., tuo pačiu reikia įvertinti ir šio sprendimo sunkumus. Bene daugiausiai klausimų kelia būsto kaina. Tiesa, vertindami nekilnojamojo turto kainą, turite išlikti objektyvūs ir pagalvoti apie įvairius su galutine kaina susijusius sprendimus.

Žinokite, iš ko susideda jūsų buto kaina

Naujo buto kaina nėra tik konkreti pinigų suma, nurodyta sutartyje. Vertinant kainą, būtina pagalvoti ir apie investicinę nekilnojamo turto vertę ir apie emocinę naudą, kurią gausite pirkdami būstą, ir apie išleistos sumos dydį, paskolos palūkanas, būsto įrengimo kainas, netolimoje ateityje laukiančias išlaidas ir pan. Kitaip sakant, būtina vertinti visą su būsto pirkimų susijusių išlaidų visumą.

Nekilnojamojo turto ekspertai pastebi, kad dažna pirkėjų klaida – būtent apsiribojamas viena konkrečia būsto kaina. Pvz., tokiu atveju senos statybos butas iš tiesų kainuoja mažiau. Deja, paprastai tokioje situacijoje neįvertinama tai, kad tokio būsto vertė laikui bėgant greičiausiai kris, taip pat, kad būstui gali prireikti labai skubių remonto darbų dėl senų tinklų ir inžinerinių sistemų. Be to, paprastai toks būstas iškart yra atnaujinamas, investuojant į apdailos darbus ir naujų baldų įsigijimą. Galiausiai, būtina įvertinti ir emocinę vertę. Ar iš tiesų toks būstas atitinka visus pirkėjo keliamus reikalavimus? Ar šiuose namuose jis jausis saugiai, maloniai ir komfortiškai?

Naujos statybos daugiabučiai atitinka vis labiau augančius pirkėjų poreikius. NT projektų vystytojams keliami itin griežti reikalavimai, todėl jie siūlo racionaliai apgalvotus, kokybiškus, šiltus ir stilingus butus bei jaukią, iki smulkmenų išpuoselėtą gyvenamąją aplinką. Didelis dėmesys skiriamas patogiam susisiekimui su miestu, automobilių stovėjimo aikštelėms ir gyventojų saugumui. Tokie butai ilgą laiką išlaiko savo investicinę vertę, o bankai naujos statybos butams suteikia itin lanksčias paskolos sąlygas.

Kodėl verta įsigyti butą su pilna apdaila?

Vertindami naujos statybos būsto kainą, nepamirškite pagalvoti apie jo įrengimą. Šiandien butai su pilna apdaila Klaipėdoje tampa itin populiariu sprendimu, traukiančiu pirkėjų dėmesį. Visų pirma, tai itin praktiškas sprendimas, leidžiantis numatyti jau įrengto būsto kainą. Praktika rodo, kad dažnas pirkėjas, pirkdamas būstą su daline apdaila, neįvertina realios sumos, kurią reikės skirti būsto įrengimui, todėl įkurtuvės kelia kur kas daugiau streso, nei buvo planuota pradžioje. Antra, keltis į būstą su pilna apdaila galima itin greitai, todėl nereikia atidėlioti įsikūrimo naujuose namuose, kol butas bus įrengtas ir tinkamas gyventi, t. y. naujakuriai gali džiaugtis dailiu, praktišku ir komfortišku būstu.

Ankstesnis straipsnisVideoprojektai įdomiam renginiui
Kitas straipsnisMedienos staklės internetu: perkame geriausias

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here