įrankių nuoma

Daugelį darbų savo namuose ars sodyboje galime atlikti patys. Bėda ta, kad kartais pritrūksta tam tikrų įrankių. Štai kad ir paprastas darbelis – senos tvoros išardymas. Reikia galingo perforatoriaus, kad sutrupintume į žemę įkastus betono luitus ir ištrauktume įmūrytus tvoros strypus. Juos galima panaudoti dar kartą ir jau kitą dieną vėl užtempti tvorą iš naujo jau kitoje vietoje. Iš kur gauti perforatorių? Įrankių nuoma – puiki išeitis iš šios padėties.

Įrankių nuoma Kaune – labai paplitusi paslauga. Reikia tik paieškoti internete arba kreiptis į žinomus nuomotojus. Štai įrankių nuoma Senukai užsiima net ir sekmadieniais. Pakanka nuvažiuoti į artimiausia jų parduotuvę. Maža to, sekmadieniais gali būti įvairių nuolaidų ir akcijų, tad norimą įrankį išsinuomosite pigiau. Nebrangi ir irankiu nuoma raudondvario pl. Vos už kelis eurus valandai galite išsinuomoti galingą perforatorių, diskinį pjūklą medienai ar betonui pjaustyti, betono maišyklę ar šakų smulkintuvą. Šių irankiu nuoma kaune aleksote irgi galima specializuotose parduotuvėse. Reikia tik iš anksto pasiskambinti ir paklausinėti, ar tas įrankis yra laisvas. Paprastai įmonių nuoma užsiimančios įmonės nelaiko pas save daug tos pačios rūšies įrankių. Juk ne kiekvieną dieną visiems prireiks 10 maišyklių…

Gotas – įrankių nuoma vilnius

Vilniuje visi žino šią įmonę, nes iš jos įrankius nuomojasi statybininkai profesionalai. Tai labai rimta ir didelė kompanija, tačiau ar tikrai verta iš jos nuomotis įrankį kelioms valandoms?.. Kodėl įrankių nuoma užsiima vietinės kompanijos? Kodėl svarbu rasti įrankius kuo arčiau. Juk kai kurių irankiu nuoma panevezys gali būti pigesnė, nei Vilniuje. Gal verta atsivežti įrankius iš kitų miestų?

Tikrai ne. Įrankių nuoma gali būti apmokama dviem būdais: valandiniu įkainiu arba mokesčiu už parą. Jei statybos vyksta kur nors netoliese ir realiai galima susisukti per valandą (pavyzdžiui, geras perforatorius sudaužytų tvorų betoną labai greitai), tai nuomotis verta valandai. Paprastai irankiu nuoma klaipeda kainodara yra tokia: 4-5 valandų ir paros kaina yra vienoda. Jei jums reikia darbus dirbti 2 valandas, geriau sumokėti kelis eurus, o ne keliasdešimt.

Su irankiu nuoma siauliai situacija analogiška. Nedideliuose miestuose pastebimos ir kitos tendencijos – tam tikrus įrankius nuomoja ir privatūs asmenys. Jei keletą metų vyko intensyvios statybos, o dabar garaže guli geras kokybiškas perforatorius, ar maišyklė – kam juos „marinuoti“? Reikia duoti darbo. Juos galima kažkam išnuomoti. Aišku, tai ne visiškai legalu, bet akivaizdžiai tokia įrankių nuoma yra pigesnė.

 

 

Ankstesnis straipsnisKodėl CRM sistemos taip nemėgstamos mažose Lietuvos įmonėse
Kitas straipsnisGipsinis tinkas ir 100 jo panaudojimo galimybių

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here