internetiniu parduotuviu kurimas

Interneto parduotuvių kūrimas yra gana platus procesas. Ne visada jį visą atlieka viena įmonė. Kartais reikia pasiraitoti rankoves ir kibti į darbus ir patiems pardavėjams. Dažniausiai jų darbo valandų ir pastangų reikia sukeliant prekes ir jų aprašymus, o taip pat ir ruošiant turinį. Koks turinys yra būtiniausias? Be jo negalima el. parduotuvės paleisti į viešumą jokiais būdais.

Prekių aprašymai

Tai esminis turinys. Kiekviena prekė tiesiog privalo turėti bent vieną nuotrauką ir bent techninius duomenis – matmenys, svoris, tam tikros funkcijos. Idealiu atveju kiekviena prekė galėtų turėti bent 150-200 žodžių ilgio aprašymą, kuriame aiškiai būtų pasakyta, kam ši prekė yra reikalinga, kaip ja naudotis, kodėl ją verta įsigyti.

Prekių aprašyme galėtų būti bent 1-5 nuotraukos, kad lankytojas galėtų susipažinti su prekės ir įpakavimo išvaizda. Idealu, jei būtų įdėtas bent reklaminis tos prekės video. Jį padaryti labai nesunku – tiesiog telefonu nufilmuoti prekę iš visų pusių, pabandyti parodyti, kaip ji veikia.

Pirkimo informacija

Nepaleiskite el. parduotuvės į viešumą be Privatumo politikos, pirkimo sąlygų, grąžinimo sąlygų. Kitaip kiekvienas nepatenkintas pirkėjas gali jus paduoti į teismą ir prisiteisti įvairias žalas, kurias neva patyrė jūsų parduotuvėje. Į naudojimosi taisykles žiūrėkite rimtai, nes nuo to priklauso, ar klientai jausis jūsų parduotuvėje saugūs ir žinos, ką gali, o ko negali čia daryti.

Pageidautina, kad pateiktumėte ir prekių grąžinimo informaciją (jei prekiaujate grąžintinomis prekėmis). Taip pat lankytojai nori sužinoti apie pristatymo terminus ir galimybes, apmokėjimo būdus, logistiką, galimybes atsiimti prekes patiems.

El. laiškų scenarijai

Kai klientas įsideda prekes į krepšelį, bet nesumoka ir išeina, ką darysite? Tokiu atveju yra siunčiami laiškai, primenantys apie nepabaigtą pirkimą. Tokių scenarijų yra daugiau, nei 10 ir visus juos reikia apgalvoti. Tai būtina funkcija, norint užtikrinti sklandžią prekybą nuo pirmos dienos.

Nemaišykite šių laiškų su naujienlaiškiais, kurių galite ir nesiųsti – lankytojai nebus dėl to labai nelaimingi… Naujienlaiškiai yra reklaminiai laiškai, o šie yra standartizuoti priminimai.

Pradinis puslapis

Tai jūsų svarbiausias ir pagrindinis nukreipimo puslapis (landing page), kurį privalote išnaudoti. Čia galite informaciją pateikti reklaminėse antraštėse, įdėti reklaminį video, kai kurias prekes. Beje, puslapio apačioje pateikite ir šiek tiek teksto apie jūsų el. parduotuvę, jos tikslus ir darbo principus. Atskiras „Apie mus“ puslapis gali būti, tačiau jis nėra būtinas, bent jau veiklos pradžioje.

Jei turite video apie savo el. parduotuvę, pradinis puslapis yra būtent ta vieta, kur jis turėtų būti įdėtas ir žiūrimas. Pradiniame puslapyje galite įdėti ir kai kurių pirkėjų atsiliepimus. Tai kai kuriems lankytojams gali būti papildoma motyvacijas pas jus apsipirkti.

Visa kita informacija gali būti paskelbiama el. parduotuvei jau pradėjus veikti. Tai jau minėtasis „Apie mus“ puslapis, taip pat ir el. parduotuvės naujienos, akcijų aprašymai, žaidimai, nuolaidų žinutės, tinklaraštis, keletas straipsnių, išsamiai pristatančių tam tikras prekes, jų grupes ar gamintojus, kategorijų pristatymai (tai gerai SEO) ir kita informacija.

Ieškote, kas sukurtų el. parduotuvę? Susipažinkite su tipiniu kūrimo procesu čia: https://soliduskodas.lt/paslaugos/internetiniu-parduotuviu-kurimas

Ankstesnis straipsnisVaistininkė pataria, kaip iki pavasario sugrąžinti plaukams sveiką išvaizdą
Kitas straipsnisVideoprojektai įdomiam renginiui

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here