Interjero dizaino triukai

Interjero dizainas pakeičia namo vidų taip, kad būstas taptų namais. Pasiekę savo tikslą ir nusipirkę savo būstą ar pasistatę namą galvosite apie tai kaip reikėtų įrengti jo vidų, kad šis būtų savitas ir Jums patiems jaukus. Praėjus keletui metų, pasikeitus madoms ir atsiradus dizaino naujienoms gali norėtis pakeisti jau turimą interjero dizainą. Šiame straipsnyje patarsime kaip galite atnaujinti būstą kuriame gyvenate neišleisdami krūvos pinigų.

  1. Patobulinkite ką turite. Neretai norint atsinaujinti savo visą vidaus interjero dizainą geriausia pradžia yra gerai apžiūrėti ką jau turite ir pagalvoti kaip tai galėtumėte patobulinti. Pirmiausia pasirūpinkite tobula švara. Gerai nuvalykite spinteles, jei įmanoma sienas, lubas ir visus kitus daiktus, tuomet turėsite aiškesnį vaizdą. Galbūt kai kurie daiktai vis dar yra geri, bet juos reikėjo gerai nuvalyti arba galbūt jie puikiai tiks naujam dizainui pervilkus apvalkalus ar perdažius kita spalva.
  1. Sukurkite šviesą. Labiausiai namus pavygina natūrali šviesa atkeliaujanti per langus. Pagalvokite, galbūt Jūsų interjero dizainas pasidarė nuobodus, niūrus, nes kambariuose trūko natūralaus apšvietimo? Pagalvokite gal Jums reikėtų plonesnių, lengvesnių užuolaidų, o gal jų galite atsiskyti iš viso? Dar vienas triukas yra kitam kambario gale priešais langą padėti veidrodį. Tai sukurs iliuziją, kad yra daugiau erdvės kambaryje.
  1. Ieškokite įkvėpimo. Šiais laikais turint internetą ir naudojantis jo teikiamomis galimybėmis galite rasti beveik bet ką iš bet kurio pasaulio kampelio. Naudokitės tuo ir ieškokite interjero dizaino idėjų. Nebijokite ko nors nukopijuoti, jei radote dizainą kuris Jums labai patinka. Tai Jūsų namai ir juose gyvenate Jūs.
  1. Naudokite meną. Norint turėti įspūdingus namus – interjero dizaine pritaikykite meno dekoracijas. Nesvarbu ar tai didelė statula, milžiniškas paveikslas ar tiesiog graži vaza kurią naudojate pagal paskirtį. Jums patinkantis menas suasmenins Jūsų namus, pavers juos labiau išskirtiniais ir tai puikiai sužibės bendrame interjero dizaine.
  1. Vadovaukitės interjero dizaino taisyklėmis. Vieni sako taisyklės yra sukurtos tam, kad jas galėtum laužyti. Tame yra tiesos ir interjero dizaineriai tikrai nevisuomet dirba pagal taisykles ir kurdami dizainą elgiasi priešingai, bet neturint daug patirties ir išsilavinimo šioje srityje nėra patartina elgtis ekstravagantiškai. Geriau laikytis pagrindinių dizaino principų norint sukurti dailų interjerą. Dėliodami smulkius akcentus laikykitės trijų taisyklės ir visuomet dėkite tris proporcingai skirtingo aukščio daiktus. Derinkite detales, išlaikykite pusiausvyrą ir kurkite spalvų perėjimą. Taip pat visuomet sukurkite dėmesio centro detalę kambaryje. Visa tai atnaujins Jūsų namus ir padarys juos išskirtiniais.
Ankstesnis straipsnisHormonai ir miegas – kas vyksta naktį su mūsų kūnu?
Kitas straipsnisTapymo nauda

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here