„Huawei“ Vartotojų verslo grupė pristatė ilgai lauktą išmaniuosius „Mate 9“ ir „Porsche Design Huawei Mate 9“. Tęsdama sėkmingą puikaus dizaino galingų mobiliųjų prietaisų tradiciją, naujieji „Mate“ serijos nariai pasižymi pažangiausia „Android“ operacine sistema, išsiskiriančia didžiausia šiandien siūloma skaičiuojamąja galia, perversmą sukėlusia „SuperCharge“ technologija ir nauja vartotojo patirtimi.

„Kurti „Mate 9“ pradėjome nuo paprasto klausimo: kaip galėtume patobulinti kiekvieną išmaniojo telefono elementą? Žinome, kad šiuolaikiniams verslo klientams sparčiai veikiantis ir funkcionalus išmanusis telefonas – tik pradžia. Jie pageidauja ir puikaus dizaino bei intuityvių funkcijų. Todėl sukūrėme du naujus prietaisus, užimančius lyderio poziciją aparatinės ir programinės įrangos inovacijų srityje. Rezultatas – neįtikėtinai naujoviškas įrenginys tiek išore, tiek vidumi“, – sako Richardas Yu, „Huawei“ Vartotojų verslo grupės vadovas.

„Mate 9“ – dinamiška pramonės šakoje pirmaujančios techninės ir pažangios programinės įrangos sąveika, leidžianti naudotojams visada būti vienu žingsniu priekyje. Pagrindinės savybės:

  • „Kirin 960“ mikroschemų rinkinys, didžiausiu našumu pasaulyje pasižymintis išmaniųjų telefonų procesorius;
  • „EMUI 5.0“ intuityvioji naudotojo sąsaja, suteikianti galimybę daugiau kaip 50 proc. funkcijų pasiekti vos dviem spustelėjimais;
  • pažangiausia „SuperCharge“ technologija, leidžianti per 20 minučių įkrauti telefoną visai dienai;
  • antrosios kartos dviejų lęšių „Leica“ kamera su 12 megapikselių spalvotu (RGB) jutikliu ir 20 megapikselių monochrominiu jutikliu bei „Hybrid Zoom“ priartinimu.

Maksimali galia ir greitis su „Kirin 960“

Pasaulyje jau parduota daugiau kaip 100 mln. „Huawei“ telefonų su „Kirin“ mikroschemų rinkiniu, todėl žinoma, kokios galios ir patirties nori naudotojai – jie tikisi, kad jų mobilieji prietaisai bus spartūs, intuityvūs ir patikimi. Su „Mate 9“ serija bendrovė pristato aukščiausios klasės „Kirin 960“ mikroschemų rinkinį su „Huawei“ mašininio mokymosi algoritmu (angl. Machine Learning Algorithm), kuris užtikrina greitą ir sklandų veikimą net po 18 nuolatinio naudojimo mėnesių.

„Kirin 960“ yra pirmasis pasaulyje mikroschemų rinkinys, kuriame buvo panaudotas „ARM Cortex-A73/A53“ aštuonių branduolių procesorius ir „Mali G71“ aštuonių branduolių grafikos procesorius. Iš visų išmaniųjų telefonų „sistemos luste“ sprendimų šis procesorius užtikrina geriausią darbą su keliais branduoliais ir kartu sumažina energijos sunaudojimą 15 proc. Grafikos procesorius, palyginti su pirmtaku, 180 proc. padidina galingumą ir 40 proc. – energinį efektyvumą. Taip pat „Kirin 960“ puikiai išnaudoja pirmaujančio „Vulkan“ grafikos standarto galimybes „Android 7.0“ operacinėje sistemoje, pagerindamas grafikos charakteristikas iki 400 proc.

Saugi, greičiau įkraunama baterija

Naujajame telefone naudojama 4000 mAh didelio tankio baterija ir visiškai nauja „SuperCharge“ technologija, su kuria niekada nebereikės jaudintis dėl trumpo baterijos veikimo laiko. Pažangi „Mate 9“ energijos taupymo technologija padidina baterijos veikimo laiką, todėl telefonas gali veiki ilgiau kaip dvi dienas. CDMA pokalbių laikas padidėja 40 proc., o žaidimų telefonu laikas – 20 proc.

„SuperCharge“ technologija palaiko 5A greitą krovimą – krovimo laikas 50 proc. trumpesnis nei pirmtako. Įkrovus telefoną 10 minučių, energijos pakaks dviems filmams pažiūrėti. Svarbiausia tai, kad baterija nubrėžia naujus krovimo technologijos standartus – naudojama „Super Safe 5-gate“ apsauga, užtikrinanti įtampos, srovės ir temperatūros stebėseną realiu laiku, kad būtų pašalinti saugumui kylantys pavojai ir užtikrintas baterijos veikimo laikas.

Naujas profesionalios fotografijos standartas

„Huawei P9“ sulaukus neįtikėtinos sėkmės, naujasis „Mate 9“ patobulintas antros kartos dviejų lęšių kamera, sukurta bendradarbiaujant su „Leica“. „Huawei“ ir „Leica“ dar labiau patobulino ir padidino optinį kameros modulio našumą. Dabar kamera turi 12 megapikselių / F2.2 spalvotą (RGB) jutiklį ir 20 megapikselių / F2.2 monochrominį jutiklį, jos darbui naudojami patobulinto vaizdo sintezės algoritmai, kurie veikdami kartu suteikia galimybę kurti stulbinančias nuotraukas.

Spalvotas jutiklis fiksuoja tikroviškas spalvas ir sukuria kultinį „Leica“ vaizdą, o monochrominis jutiklis fiksuoja subtilias detales. Sujungus šiuos jutiklius su rinkos lyderės poziciją užimančios dviejų lęšių kameros optinio vaizdo stabilizavimo sprendimu ir pirmą kartą sektoriuje panaudota dviejų kamerų pikselių grupavimo technologija, „Huawei Mate 9“ gali pasigirti puikia naktinio fotografavimo galimybe. „Kirin 960“ mikroschemų rinkinys specialiai sukurtas taip, kad būtų suderinamas su telefono antrosios kartos dviejų lęšių „Leica“ kamera su „Hybrid Zoom“ priartinimo technologija. „4-1 Hybrid Auto-focus“ funkcija apima lazerinį, fazės aptikimo, gylio ir kontrasto fokusavimą.

Aukščiausios klasės dizainas

„Mate 9“ tęsia puikiai įvertinto „Mate“ serijos dizaino tradiciją. 5,9 colių FHD ekrano talefono gamybai naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos – telefonas yra tobulo dizaino ir yra patogus naudoti. Pasitelkus išsamų mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros procesą, išmaniojo gamybai taikoma 50 unikalių procesų ir vieną valandą vykdomas frezavimas kompiuterizuoto skaitmeninio valdymo staklėmis. Kiekviena detalė – pradedant švelnia nušlifuota tekstūra ir baigiant nuostabia spalvų palete – yra daugiau kaip 25 metų rafinuoto meistriškumo ir patirties rezultatas.

pd_front-side

Dizaino ikona susitinka su technologijų lydere

„Huawei“ ir „Porsche Design“ pasiekė naują viršūnę, kur prabanga dera su technologija, ir sukūrė riboto leidimo „Porsche Design Huawei Mate 9“. Naujai, tik besiformuojančiai auditorijai skirtame „Porsche Design Huawei Mate 9“ telefone sujungiama rinkoje pirmaujanti technologija ir unikali išskirtinė „Porsche Design“ estetika. Kartu su „Porsche Design Huawei Mate 9“ bendrovė pristato ir 5,5 colių lenktą glotnesnį ir elegantiškesnį „AMOLED“ ekraną. Šis telefono modelis bus išskirtinės „Graphite Black“ (juodos) spalvos.

Naujai interpretuota „Android“ naudojimo patirtis

Kartu su „Mate 9“ pristatydama „EMUI 5.0“ naudotojo sąsają, bendrovė naujai interpretuoja įprastą „Android“ operacinę sistemą su „Linux“, kad patobulintų vartotojo patirtį bei įrenginio estetiką ir funkcionalumą. Su „EMUI 5.0“ sąsaja „Mate 9“ tampa išmanesnis ir efektyvesnis, nes supranta naudotojų elgsenos modelius bei užtikrina, kad didžiausio prioriteto programėlėms būtų suteikiama pirmenybė skirstant sistemos išteklius. Ši funkcija garantuoja ilgalaikį sklandų naudojimą, nes „EMUI 5.0“ sulėtina našumo mažėjimą laikui bėgant, kuris būdingas visiems išmaniesiems telefonams. „EMUI 5.0“ išsiskiria visiškai nauju intuityviu sąsajos dizainu. Daugiau kaip 50 proc. funkcijų galima pasiekti vos dviem spustelėjimais, o daugiau kaip 90 proc. funkcijų – trimis spustelėjimais.

„Huawei Mate 9“ galimi „Space Gray“ (pilkos), „Moonlight Silver“ (sidabrinės), „Champagne Gold“ (auksinės), „Mocha Brown“ (rudos) ir „Ceramic White“ (baltos) spalvų, o „Porsche Design Huawei Mate 9“ – „Graphite Black“ (juodos) spalvos. 4GB+64GB „Huawei Mate 9“ kainuos 699 eurus, o 6GB+256GB „Porsche Design Huawei Mate 9“ – 1395 eurus.

fit_blue

„Huawei“ taip pat pristatė „Huawei Fit“ – fizinės būklės stebėjimo laikrodį, kuris leidžia sekti aktyvumą, miego bei širdies ritmą ir pan. „Huawei Fit“ leidžia naudotis individualiai sudarytomis programomis bei treniruotėmis realiu laiku. Tai pirmasis dėvimasis įrenginys, turintis TÜV-WT patikimumo ir tikslumo sertifikatą. Laikrodis galimas „Titanium Gray“ (pilkos) ir „Moonlight Silver“ (sidabrinės) spalvų. Jis kainuos 149 eurus.

Ankstesnis straipsnisMichelin žvaigždutė – kodėl jos vis dar neturime Lietuvoje?
Kitas straipsnisSpynų remontas, montavimas ir keitimas Klaipėdoje

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here