Šiuo metu augančios kartos vaikui išrinkti dovaną – itin sudėtinga užduotis. Namuose dažniausiai yra begalė žaislų, kurie jiems nusibodę, nebeįdomūs ir nepatrauklūs. Jauniausios kartos atstovams įdomu viskas, kas nauja, nepažinta, jiems patinka technologijos, inovatyvūs sprendimai ir, žinoma, tai, ko neturi jų draugai. Elektromobiliai vaikams – įdomūs, smalsumą ir džiaugsmą keliantys žaislai, kurie greitai neatsibosta ir naudojami kelerius metus, todėl yra iš ties gera dovanos idėja.

Saugumas – svarbiausia

Elektromobiliai vaikams yra saugūs, nors ir daugeliui gali pasirodyti kitaip. Didelei daliai tėvų atrodo, jog jų vaikai gali padaryti avariją ir taip susižaloti, tačiau tai netiesa. Šiuolaikiniai elektromobiliai vaikams gaminami iš aukščiausios kokybės medžiagų, naudojant naujausias technologijas ir jų gamybai yra keliami dideli reikalavimai bei tai griežtai kontroliuojama. Šiuose automobiliuose rasite ir saugos diržus, kuriuos būtina užsegti vaikui. Taip pat, didžioji dalis elektromobilių yra valdomi radijo bangomis, todėl tėvai, turėdami rankoje pultelį, gali kontroliuoti vaiko judėjimo trajektoriją ir greitį. Greitis taip pat yra ribojamas ir šie automobiliukai greitai nevažiuoja, todėl bet kuris suaugęs galės jį pavyti.

Svajonių dovana

Sutiksite, jog turėti savo automobilį vaikui – didelis džiaugsmas ir dažnas apie tokį svajoja. Dažnai vaikai nori tokio automobilio, kokį vairuoja mama ar tėtis arba tokio, kokį matė kelyje, pas kaimyną ar per televizorių. Modelių pasirinkimas rinkoje iš ties didelis, pradedant populiariais automobilių modeliais (audi, bmw), baigiant sportiniais. Elektromobiliai dabar yra kuriami labai tikroviški – juose yra radijas, automobilio žibintai, patogios sėdynės, garso efektai, veidrodėliai. Visa tai labai tikroviška ir dovanoja vaikui geriausias emocijas.

Svarbu atsižvelgti

Renkantis elektromobilį vaikui, būtina atsižvelgti į vaiko ūgį, svorį bei amžių – tai itin svarbu dėl saugumo ir komforto. Per mažame automobilyje vaikas gali susimušti, nepatogiai, suvaržytai sėdės. Jei automobilis per didelis, vaiko nugaros, kojų, rankų raumenys įsitemps ir tai kenks normaliam raumenų vystymuisi, taip pat – vaikas gali iškristi.

Elektromobiliai vaikams pastaraisiais metais tapo itin populiarūs ir tam įtakos turėjo tai, jog tai nėra brangus malonumas ir prieinamas daugeliui. Išsirinkti tinkamą automobilį gali padėti draugų atsiliepimai, rekomendacijos internete ar konsultantai parduotuvėse – visada pasiteiraukite apie planuojamą įsigyti prekę. ABCzaislai.lt parduotuvė internete laukia jūsų. 

Ankstesnis straipsnisTarptautiniai pervežimai Baltijos šalyse
Kitas straipsnisVeiksmingi apšvietimo patarimai, kurie padės atnaujinti jūsų būsto interjerą

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here