Slidinėjimas – prabangi, pakankamai brangi ir beprotiškai įdomi pramoga. Dabar slidinėti galima daugelyje šalių: pradedant Lietuva, įsirengusia sniego arenas ir baigiant Slovakija, kurioje puikios gamtinės sąlygos leidžia mėgautis išskirtinai ilgu slidinėjimo sezonu. Tereikia pasirinkti patinkančią vietą, susiplanuoti atostogas ir nepakartojami įspūdžiai visai šeimai garantuoti!

Keliaukite į Slovakiją automobiliu

Renkantis, kur slidinėti, pirmiausia galima atsakyti sau į klausimą, kokiu būdu norėsite keliauti. Jei Jums patinka kelionės autobusu ar nuosavu automobiliu, žinoma, norėsite keliauti į netoli esančias šalis, pavyzdžiui Lenkiją ar Slovakiją. Pastarosios šalies slidinėjimo kurortai ypač populiarūs tarp mūsų šalies gyventojų. Lietuviai mėgsta Slovakijos kurortus dėl daugelio priežasčių: čia galima susikalbėti tiek anglų, tiek rusų kalbomis, keliaujančių nevargina ilga kelionė, slidinėjimas Slovakijoje puikiai pritaikytas tiek profesionalams, atvykstantiems tobulinti įgūdžių, tiek šeimoms, norinčios linksmai ir aktyviai praleisti atostogas. Ruošdamiesi slidinėti pirmą kartą, drąsiai rinkitės Slovakiją – ji idealiai atitiks Jūsų poreikius ir lūkesčius.

Egzotiškoji Andora – įdomi ir rūpestinga

Apsilankę Slovakijoje, grįšite kupini puikių įspūdžių ir greitai imsite sukti galvą, kur keliauti toliau. Galima rinktis Italiją, Vokietiją, Prancūziją, tačiau ar kada pagalvotumėte, kad ne mažiau nei šios valstybės, turistų laukia ir nykštukinė Andora? Tai Pirėnų kalnuose, tarp Prancūzijos ir Ispanijos įsikūrusi valstybė, kurioje jau daugelį metų propaguojamas slidinėjimas. Produktyvus slidinėjimas Andoroje prasideda maždaug nuo gruodžio mėnesio ir tęsiasi iki vėlyvo pavasario – balandžio mėnesio.

Apsilankę šioje šalyje teigia, kad čia įsikūrę pakankamai daug įvairaus lygio trąsų, veikia skirtingų poreikių lankytojams pritaikyti viešbučiai, puikiai išvystyta infrastruktūra, o be to, džiugina itin malonūs žmonės, paslaugus ir draugiškas personalas aptarnavimo sektoriuje. Tad atostogos Andoroje itin komfortiškos ir malonios.

Žavingosios Alpės – kiekvieno svajonė

Turbūt daugelis žino bent keletą populiarų kalnynų, tačiau Alpės – tikrai pažįstamos kiekvienam .Jei ne iš asmeninės patirties, tai nors iš daugybės fotografijų, matytų internete, ar įspūdingų kino filmų. Alpės – jauni kalnai, kuriuose ne tik itin malonu slidinėti, bet ir labai gera grožėtis gamta. Aukštos viršukalnės, puikūs panoraminiai vaizdai džiugina akis ir neleidžia užmiršti lankymosi šiame kalnyne.

Susižavėję Alpėmis, galite rinktis ir iš keleto valstybių, nes Alpės tiesiasi tūkstančius kilometrų. Įvairaus lygio slidinėjimas alpese įmanomas Italijoje, Šveicarijoje, Lichtenšteine, Prancūzijoje, Vokietijoje, Austrijoje, Slovėnijoje. Kiekvienoje iš šių šalių ne tik pasimėgausite ekstremaliu sportu, bet ir pasigrožėsite gamta, aplankysite įvairias gamtos įžymybes, istorinį palikimą.

Pasitikėkite patyrusiais kelionių organizatoriais

Pastaruoju metu labai populiaru organizuoti keliones savarankiškai. Žmonės internete ieško pigių skrydžių ar kelionių autobusu, tokiu pat būdu suranda jų poreikius atitinkančius viešbučius, pasirenka patrauklius slidinėjimo kurortus. Savarankiškai organizuojamas slidinėjimas dažniausiai kainuoja pigiau, tad galima daugiau pinigų skirti pramogoms. Būtent dėl šios priežasties daugelis stengiasi atsisakyti profesionalių organizatorių paslaugų, nors neretai lieka nusivylę kelionėmis.

Visiems, norintiems kelionės metu visiškai atsipalaiduoti ir nesirūpinti jokiomis techninėmis problemomis, geriausia rinktis patyrusių kelionių organizatorių paslaugas. Iš anksto suplanuotas slidinėjimas su Vilturas bei kitomis profesionaliomis bendrovėmis, visada bus gerokai komfortiškesnis, atpalaiduojantis ir užtikrinantis tobulus įspūdžius. Įmonė pasirūpins tiek kokybišku viešbučiu, tiek sklandžiu nuvykimu, tiek dažnai reikalingais pervežimais iš oro uosto ir į jį.

Gana gulėjimo paplūdimyje po palmėmis, pats laikas išmėginti aktyvias atostogas – slidinėjimą. Ši pramoga nepalieka abejingų, leidžia patirti išskirtinių įspūdžių bei suteikia papildomų įgūdžių. Slidinėjimas – geriausias užsiėmimas aktyviems, judriems, jaunatviškiems ir ekstremaliems!

Ankstesnis straipsnisBMW automobiliai – pagunda kiekvienam
Kitas straipsnisKam nesuteikiamos greitos paskolos

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here