atomobilių lizingas

Nors kai kam tai ir būtų naudinga, deja, greitos paskolos nėra suteikiamos visiems iš eilės. Vieni gali jas gauti, kiti ne – nes neatitinka reikalavimų. Kas gi tie nelaimingieji, kuriems greitos paskolos internetu negali būti suteiktos? Štai keletas pavyzdžių.

Neturite darbo

Pirmasis labai svarbus rodiklis tegul bus tai, ar turite apskritai darbą. Vos tik prasidėjo šis skolintojų verslas, berods, reikalavimai dar nebuvo tokie griežti. Per mažos pajamos dabar gali užkirsti kelią į tokį išsilaisvinimą kaip greitos paskolos https://paskolos-internetu.eu/greita-paskola-galimybe-pasiskolinti-paprastesnemis-salygomis/. Jos gavėjas privalo turėti oficialias pajamas. Gal tai nebūtinai turi būti darbas – gal didžiulė doktoranto stipendija. Tačiau tai vis tiek turi būti iš tiesų oficiali informacija. Jeigu esate studentas, kurį tiesiog šelpia tėvai maisto produktais ir į kišenę kaskart įdedamu banknotu – greitos paskolos internetu nesitikėkite. Dar didesnė nuoskauda (o gal – likimo ranka) bus tiems, kurie pajamas turi, darbą taip pat, tačiau neoficialų. Vis dar pasitaiko nemažai žmonių, kurie sugeba pragyventi dirbdami kažkokį darbą ir nemokėdami mokesčių valstybei. Pavyzdžiui, yra laisvai samdomi darbuotojai, dirbantys per atstumą su užsienio rinkomis, tačiau nesivarginantys mokėti mokesčių, nes pinigai jiems pravedami į užsienyje esančią sąskaitą. Toks mokėjimas slepiant mokesčius priveda prie to, kad uždirbama žymiai daugiau, tačiau esant poreikiui gauti kokį nors kreditą, paskolą ar netgi paskolą būstui, tenka laužyti galvą, kaip tai padaryti, kai nedeklaruotos jokios pajamos. Taigi, greitos paskolos yra prieinamos tiems, kurie atitinka šį paprastą ir akivaizdų reikalavimą – turėti oficialias nuolatines pajamas, kaip įrodymą, kad gali būti iš jūsų tikimasi normalaus paskolos grąžinimo. Žinoma, nuo pajamų dydžio taip pat šis tas priklauso. Jeigu turite tikrai mažas pajamas, tada ir paskolą gausite ne pačią didžiausią. Ir, atvirkščiai, kuo daugiau uždirbate, tuo daugiau galite tikėtis gauti.

Esate nelegalus asmuo

Taigi, kai išsiaiškinome, kad greitos paskolos dirbantiems tik suteikiamos, galime kalbėtis apie tai, ko dar reikia, norint tą paskolą gauti. Ji jums nebus suteikta, jeigu neturite Lietuvos Respublikos piliečio statuso. Taip pat, jeigu neturite kitų normalių oficialių duomenų – asmens kodo, paso arba ID kortelės, banko sąskaitos, telefono numerio ir pan. įprastų dalykų.

Prasta mokėjimų istorija

Dar vienas dalykas, kuris ypatingai pakiš koją, norint gauti paskolą, tai prasta mokėjimų istorija. Ką daryti, jeigu norite greitos paskolos (akcija), tačiau esate negrąžinę kažkokios kitos? Gal ir verta bandyti, tačiau atsižvelgiama svarstant jūsų atvejį bus labai į daug aspektų. Bus keliamas klausimas ne tik, kiek jūs kam apskritai esate skolingi, bet ir, kaip atrodo jūsų mokėjimų istorija. Bus tikrinama, ar jūs mokate tvarkingai visus jums priklausančius mokesčius, lizingu pirktų prekių įmokas, telefono sąskaitas ir pan. Kiekvienas jūsų kažkada galbūt netinkamai žengtas žingsnis rodys, kad kažkaip netinkamai mokėjote, todėl galbūt esate tas žmogus, kuriam nereikėtų teikti kredito. Aišku, jeigu norite patys pamatyti savo mokėjimo istoriją, galite tai padaryti kreipęsi su asmens dokumentais į „CreditInfo“, bendrovę, kuri padės jums išspręsti šiuos dalykus ir atsakyti į tam tikrus klausimus, viską pamatysite ir sužinosite tiesiog per akimirką.

Tad greitos paskolos nors ir atrodo pats lengviausias būdas gauti pinigų, bet vis tiek yra suteikiamos tik vadovaujantis tuo principu, kad skolinti galima žmonėms, kurie iš tiesų gali grąžinti pasiskolintus pinigus, o ne sukelti problemų ir sau, ir kitiems.

Ankstesnis straipsnisAktyvios ir įsimintinos slidinėjimo atostogos
Kitas straipsnisMediniai langai

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here