patalynes uzvalkalai

Daugelis be kelionių neįsivaizduoja savo gyvenimo, tačiau tai nereiškia, jog be dėmesio lieka namai. Netgi priešingai. Pastarųjų įrengimui dažnas mūsų negailime nei laiko, nei pastangų ar finansinių investicijų. Net tokia, iš pažiūros smulkmena, kaip patalynės užvalkalai priverčia pasukti galvą…Perkant daiktą ne vienkartiniam naudojimui (tai yra išmetimui po kelių skalbimų), tikimasi, jog pastarasis bus ne tik malonus kūnui, bet ir, įsiliejęs į visumą, taps interjerą puošiančiu elementu. Į ką derėtų atkreipti dėmesį, perkant patalynę MiegoManija.lt patalynės užvalkalus?

Komplekto sudėtis. Kai kuriuose patalynės komplektuose nebūna paklodės, kituose – tik vienos pagalvės užvalkas. Būna ir tokių, kuriuose esančių dalių paskirtį nelengva nuspėti. Belieka žinoti, ko konkrečiai reikia bei atidžiai išnalizuoti dėmesį patraukusios prekės aprašymą.

Audinio sudėtis bei kokybė. Neabejotinai svarbiausia, jog patalynės užvalkalai maloniai „gultų“ ant kūno, gerai skalbtųsi ir greitai nenusidėvėtų. Specialistai teigia, jog tokius kriterijus bene geriausia atitinka tradicinis variantas – medvilninė patalynė, malonaus jaukumo suteiksianti net ir žvarbiausiu oru.

Patalybės komplekto dizainas. Pradėjus rinktis patalynės komplektą, nuo spalvų bei ornamentų gausos gali pradėti suktis galva. Tokios problemos išvengti padės prieš tai atlikti „namų darbai“. Atidžiai apžvelkite savo miegamajį: sienas, lubas, užuolaidas. Pastarosios detalės bei, aišku, bendras vyraujantis stilius ir nulems, iš kokių patalynės užvalkalų reikės rinktis. Juk, savaime suprantama, minimalistinis stilius „prašysis“ visai kitokio varianto nei, pavyzdžiui, Provanso.

Lova. Taisyklė paprasta: lovos dydis tiesiogiai proporcingas patalynės komplekto dydžiui. Dėl šio niuanso patalynės komplekto dovanojimas – labai rizikingas žingsnis. Tiesa, dėmesį reikėtų atkreipti ne tik į lovos dydį, bet ir stilių. Vienos lovos – prabangios, kitos – klasikinės ar, priešingai, modernios. Patalynės užvalkalai, siekiant interjero harmonijos, turėtų būti perkami nepamiršus atsižvelgti į šį niuansą.

Biudžetas. Ir šiuo atveju galutinis sprendimas atsiremia į piniginės „storį“. Nuspręskite, kokią sumą šiam pirkiniui galite išleisti ir rinkitės variantą, neperžengiantį finansinių galimybių ribų. Tiesa, galite bandyti ir pagudrauti. Pavyzdžiui, investuokite į brangesnius antklodės bei pagalvės užvalkalus, o paklodę pirkite pigesnę.

Ankstesnis straipsnisDviračių rūšys: kokį pasirinkti?
Kitas straipsnisLaidojimo paslaugos Vilniuje – kaip išsirinkti?

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here