Dviračių rūšys

Vis daugiau lietuvių atranda važinėjimo dviračiu malonumus. Jeigu anksčiau dviratės transporto priemonės buvo tik greitesnė galimybė nei kojomis pasiekti tikslą, tai šiuo metu dviračiai dažniausiai naudojami kaip smagi pramoga, kuri tuo pačiu padeda padailinti savo kūno linijas ir pagerinti sveikatą. Tiesa, dviračių rūšių tiek daug, kad paties geriausio paieškos reikalauja laiko bei žinių. Juk perkant dviratį kyla daug klausimų: kaip išsirinkti kokį dviratį pirkti, kaip rasti geriausią kainą, kaip pasirinkti tinkamo dydžio dviratį, ar nuotraukoje matomos spalvos skiriasi nuo dviračio spalvų realybėje ir kt. Jūsų dėmesiui šiame straipsnyje nurodysime esminius niuansus, kuriuos verta žinoti renkantis Jums labiausiai tinkamą dviratę transporto priemonę.

Kalnų dviratis

Žinoma, aktyvų laisvalaikį mėgstantiems – kalnų dviratis yra būtinas, kadangi tik su tokiu sėkmingai įveiksite sudėtingas trasas. Šiuo metu kalnų dviračių pasirinkimas labai platus, tad visada verta investuoti kiek daugiau, tačiau rinktis geriausią kokybę. Ypač jeigu esate aktyvesnio laisvalaikio mėgėjas, tokiu atveju rinkitės specialiai nelygiems miško keliams ir keliukams sukurtus dviračius, kurie sėkmingai važiuoja net ir prastu keliu. Su paprastu dviračiu važiuoti smėlėtais keliais bus sudėtinga, kadangi paprasčiausia jis klimps ir tai iš Jūsų reikalaus kur kas daugiau jėgų.

Miesto dviratis

Gyvenantys mieste ir dažniausiai važinėjantys asfaltuota danga turėtų rinktis miesto dviračius, kurie pritaikyti važiuoti ne tik lygumomis, tačiau ir į kalnus. Bėgiai padės paprasčiau manevruoti. Tiesa, būtinai įsigykite ir priedus, kurie padės Jums būtų saugiu kelių eismo dalyviu.

Mišrus arba hibridinis dviratis

Jeigu nežinote, koks dviratis geriausiai Jums tinka ir jeigu jis reikalingas ne aktyviam sportui, o kasdieniniams malonumams – tokiu atveju geriausias pasirinkimas yra mišraus tipo dviratis, kuris tinka važiuoti ir gatve, ir miško takeliu. Tokias transporto priemones dažniausiai renkasi tie, kuriems dviratis reikalingas kasdieniniams maršrutams įveikti.

Dviračiai yra tokie skirtingi. Svarbiausia, kad pasiūla labai plati, tad kiekvienas gali rasti tai, kas jam labiausiai tinka. Tad investuokite šiek tiek savo laiko ir tai atsipirks Jums geriausiu dviračio kainos bei kokybės santykiu, kuris tarnaus ilgai, atrodys puikiai bei neges.

Rinkitės kokybę, kuri nebūtinai turi būti brangi!

Ankstesnis straipsnisIlgalaikė automobilių nuoma: kada praverčia ši paslauga?
Kitas straipsnis5 kriterijai, svarbūs renkantis patalynės užvalkalus