Ingos Miltienienės nuotakos suknelės

Vestuvės yra viena svarbiausių ir didžiausių švenčių kiekvieno žmogaus gyvenime, todėl nieko keista, kad skiriamas ypatingas dėmesys, o kiekviena šiai šventei skirta detalė taip pat pasirenkama labai kruopščiai. Nuotakų suknelės – dar viena taip pat labai svarbi detalė, tad  nieko keista, kad prieš pasirenkant, ieškoma informacijos. Tad nieko keista, kad būtent šis apdaras yra apipintas ne tik įvairiais patarimais, kaip pasirinkti, bet ir mitais. Taigi, kokių mitų yra apgaubtos vestuvinės suknelės?

Vestuvinės suknelės nuoma – visada geresnis pasirinkimas

Labai dažnai galima išgirsti nuomonių, kad vestuvinės suknelės nuoma visada yra geresnis pasirinkimas, tačiau, ar tikrai? Iš tiesų, vestuvinės suknelės nuoma turi labai daug puikių privalumų (pavyzdžiui, yra ekonomiškas pasirinkimas, be to, leis sutaupyti vietos drabužinėje), tačiau vestuvinės suknelės pirkimas taip pat žavi tam tikrais privalumais, pavyzdžiui, praėjus metams ar keleriems po šventėms taps tuo atributu, kuris įkūnys pačius gražiausius prisiminimus.

Vestuvėms – tik viena vestuvinė suknelė

Pats metas paneigti ir dar vieną mitą, kad vestuvėms reikia tik vienos suknelės. Žinoma, daugybė nuotakų visame pasaulyje  šią šventinę dieną puikiai išsiverčia ir su viena suknele, tačiau, tai tikrai nėra vienintelis galimas pasirinkimas – vis labiau populiarėja dviejų vestuvinių suknelių idėja. Be to, tai yra ir labai praktiškas sumanymas, pavyzdžiui oficialiai daliai galima rinktis ypač prabangią, ilgą suknelę su šleifu, tuo tarpu vakarinei – trumpesnę, turinčią mažiau dekoro detalių. Tokią vilkint bus patogiau šokti.

Vyresnio amžiaus nuotakoms verta rinktis pastelinių spalvų sukneles

Įprasta manyti, kad vyresnio amžiaus nuotakoms pastelinių spalvų suknelės tinka labiau nei baltos spalvos. Vis dėlto, tai – tik mitas, kadangi bet kokio amžiaus nuotaka lygiai taip puikiai atrodys tiek su balta, tiek su pastelinės spalvos, kreminio, šampano ar rožinio atspalvio suknele.

Aksesuarai plaukams – būtini

Ilgą laiką buvo įprasta matyti nuotakas, kurių plaukuose – įvairiausi aksesuarai, todėl, ima atrodyti, kad tai  iš tiesų yra būtina nuotakos įvaizdžio detalė. Tačiau, ką apie tai sako stilistai? Pasirodo, tai – labiau tradicijos reikalas, tačiau tikrai nėra būtinas sprendimas, priešingai, pastaruoju metu vis labiau populiarėja minimalistiniai sprendimai, tad šukuosenos be jokių aksesuarų pasirenkamos vis dažniau ir dažniau.

Ankstesnis straipsnisKodėl geros užuolaidos vertos jūsų dėmesio?
Kitas straipsnisKodėl verta atlikti cheminį kilimų valymą?

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here