uzuolaidos

uzuolaidosUžuolaidos – nepaprasta interjero detalė. Jos skirstomos ne tik į dienines ir naktines. Ar esate domėjęsi, kokių užuolaidų siūloma šių dienų rinkoje? Nuostabių, ypatingų, kerinčių… Net ir 3D. Ar tai būtų daiktas svetainei, ar miegamajam, rinktis tiesiog malonu.

Užuolaidos pagal aukštį

Vieni namai žemesni, kiti aukštesni. Priklausomai nuo architektūros įmantrybių, net ir to paties namo kambariai gali skirtis aukščiu – vieno kambario lubos žemiau nei kito. Renkantis užuolaidas aukščio kriterijus svarbus. Pavyzdžiui, per ilgos „šluotų“ žemę, o jei netyčia užmintumėte koja…

Įdomu tai, kad net ir žemose patalpose vaizdas užuolaidomis labai pagyvinamas. Sakykim, pasirenkate užuolaidas su kokiais nors vertikaliais dizaino motvyais. Kambarys iškart tampa kitoks, tarsi aukštesnis. Maža gudrybė, bet iš tiesų efektyvi.

O kur dar klausimai, susiję su kompozicija, konkrečiais vizualiniais sprendimais. Galbūt jums patiktų, kad užuolaidos būtų iki grindų, o štai jūsų antrajai pusei mielesnis vaizdas, kai jos truputį pakilusios. Ir labai tikėtina, kad neginčijamo atsakymo nėra. Tai namai, interjeras; net jei remiamasi profesionalių dizainerių patarimais, visuomet išlieka subjektyvumo – juk dėl skonio nesiginčijama, ypač kuriant asmeninę erdvę, tiesa?

Svarba

Sunku tiksliai pasakyti, kurios interjero detalės pačios svarbiausios. Galbūt kiekviename kambaryje – savos taisyklės ir savitas dizaino „įtakos“ pasiskirstymas?

Kad ir kokia ta „įtaka“, geros užuolaidos nepalieka abejonių. Jos dailios. Tai privaloma sąlyga. Kadangi šiandieninė rinka nekukli (teigiama prasme), dizaino klausimas išsprendžiamas stilingai.

Kitas svarbą diktuojantis ir produktus reprezentuojantis aspektas yra kokybiškumas. Tai gana plati sąvoka, reiškianti, kad pasirinktas gaminys nesuplyš vos prilietus; kad po mėnesio netaps skarmalu; kad per trumpą laiką nenubluks nuo saulės; kad išlaikys formą.

Ir baigiant straipsnį norėtųsi paklausti kitaip. Kodėl blogos užuolaidos nevertos jūsų dėmesio? Todėl, kad jos nepasižymi tokiomis savybėmis kaip geros užuolaidos. Patartina ieškoti atidžiai, kad teigiamos savybės būtų stipresnės už neigiamas.

  1. S. Ar žinojote, kad kainos nėra pasiruošusios numauti paskutines kelnes? Tai puiki žinia, skatinanti pagalvoti, ar ne metas naujam pirkiniui – kokybiškoms ir dailioms užuolaidoms.

 

 

 

Ankstesnis straipsnisBaidarių verslas neketina prarasti lyderio pozicijų
Kitas straipsnisVestuvinės suknelės: kokie mitai populiariausi?

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here