paskolos

Kai kuriomis INVEGA priemonėmis, įmonės, nukentėję nuo COVID-19 jau nebegalės pasinaudoti, nes baigiasi jų terminai. Nuo karantino Lietuvoje pradžios iki birželio 30 dienos buvo panaudota 206,39 mln. eurų iš 1,495 mln. vyriausybės skirto finansavimo verslui pandemijos metu. Lengvatinė verslo paskola be užstato buvo viena iš populiariausių priemonių. Iš jai skirtų 200[P1]  mln. eurų buvo panaudoti 111,08 mln. Įmonės taip pat aktyviai teikė paraiškas dėl priemonės „Apmokėtinų sąskaitų paskolos ASAP“. Iš 15 mln. eurų buvo įsisavinta 9,16 mln. 

Bendrovės, kurios ėmė verslo paskolą prieš karantiną vis dar gali gauti palūkanų kompensavimą iki gruodžio 31 dienos. 100 % kompensacija skiriama ne didesnėms nei 7 % palūkanoms. INVEGA atstovai pataria atsakingai pildyti paraiškas, įvertinti kompensavimo sąlygas ir pateikti visus reikiamus dokumentus, kad pateikta paraiška dėl palūkanų kompensavimo nebūtų atmesta.

Verslo paskola be užstato prieinama kiekvienai įmonei

Jeigu įmonės, dėl tam tikrų priežasčių negalėjo pasinaudoti INVEGA priemonėmis karantino ir ekstremaliosios situacijos Lietuvoje metu, vis tiek jos gali gauti finansavimą. Verslo paskola be užstato yra prieinama kiekvienai, net ir mažai bendrovei. Finansuotojas „Noviti Finance“ sudaro minimalias sąlygas:

1)      įmonė turi būti registruota registrų centre;

2)      paskolos gavėjas turi turėti teigiamą kredito istoriją.

Sezoniniam verslui paskola su atidėtu grąžinimu

Šia paskola gali pasinaudoti sezoninio verslo savininkai. Ji naudinga tuo, kad 4 mėnesius reikia mokėti tik palūkanas, o paskola mokama po 4 mėnesių. Vasaros laikas būna vienas iš pelningiausių poilsio paslaugas teikiančiam verslui ar parduodančiam prekes, kurios paklausios šiuo metu. Norint tinkamai pasiruošti prekybai, dažnai reikia investicijų, todėl tokia verslo paskola gali būti puiki galimybė. Pasibaigus sezonui, atiduoti paskolą yra žymiai lengviau, ją išsimokėti galima per 12 mėnesių. Tai verslo paskola be užstato, todėl įmonė gali neturėti turto, tereikia pateikti prašymą „Noviti Finance“. Įvertinus prašymą, su jumis susisieks profesionalūs konsultantai ir pateiks geriausią pasiūlymą. Po sutarties pasirašymo pinigai bus pervesti 2 valandų bėgyje.

Ankstesnis straipsnisKaip namų sąlygomis sumažinti endometriozės simptomus
Kitas straipsnisDažniausi BMW gedimai

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here