Būtų galima išvardinti šimtus ligų, kuria gali susirgti kiekviena moteris ar kiekvienas vyras. Na, o, tam, kad išvengtumėte šių ligų ar, kad susirgę galėtume greičiau pasveikti, reikalingi ir mūsų sveikata besirūpinantys specialistai. Vienas iš jų yra ir urologas. Taigi, pasidomėkime, kuo mums gali padėti šis specialistas?

Prieš atsakant į klausimą, kas yra urologas, visų pirma, reikėtų pasidomėti ir urologija. Taigi, verta akcentuoti, kad tai yra medicinos šaka, kuri tiria šlapimo sistemos ir vyrų lyties organų ligas. Na, o šios medicinos srities specialistas yra vadinamas urologu. Taigi, šis specialistas diagnozuoja ir skiria gydymą vyrų šlapimo trakto ligoms. Tačiau ir tai – dar ne viskas: šis specialistas rūpinasi vyrų reprodukcinės sveikatos sutrikimų gydymu. Taip pat šios srities specialistas gali įvertinti vyro nevaisingumą ar hormonų disbalansą. Urologas taip pat gali skirti gydymą ne tik vyrams, bet ir moterims. Įvairūs prostatos susirgimai bei lytinės sveikatos sutrikimai yra dažniausios priežastys, dėl kurių vyrai kreipiasi į šios srities specialistus. Na, o šlapimo pūslės ar šlapimo trakto uždegimai yra dažniausios priežastys, kodėl į urologą kreipiasi moterys. Taip pat į šiuos specialistus vert kreiptis ir tuomet, jei pastebimi ta tikri simptomai, galintys byloti apie lytiškai plintančias ligas (pavyzdžiui, nebūdingos išskyros, lytinių organų niežulys ir pan.). 

Taip pat svarbu akcentuoti, kad šios srities specialistai primena, jo mūsų šalies vyrai nėra tie, kurie savo sveikata rūpintųsi ypač atsakingai. Taigi, šiam tikslui reikėtų skirti daugiau dėmesio – lankytis pas urologą reguliariai bei atlikti paskirtus tyrimus. Toks sprendimas leis įsitikinti, kad esate sveikas arba laiku diagnozuoti įvairius susirgimus (erekcijos sutrikimus, lėtinį prostatitą, prostatos vėžį) bei užtikrinti lengvesnį, sklandesnį ir trumpesnį gydymą. Taigi, kaip matyti, urologas – vienas iš tų specialistų, kuris padės jums rūpintis savo sveikata. Na, o,  jei reikalinga urologo konsultacija, daugiau apie tai sužinoti galite https://www.homosanus.lt/urologo-konsultacija. Rūpintis savo sveikata – paprasta, juo labiau, kad urologo konsultacija nereikalauja jokio išankstinio pasiruošimo – viskas, ką turite padaryti, tai – tik užsiregistruoti sau patogiu metu.

Ankstesnis straipsnisKuo yra naudingos vizitinės kortelės?
Kitas straipsnisSieniniai šviestuvai – mažas, tačiau labai reikšmingas namų akcentas

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here