Nusprendus namų erdves patobulinti naujais šviestuvais, daugelio žmonių akys dažniausiai krypsta į pakabinamus ar įvairius lubinius šviestuvus. Tie žmonės kurie ieško papildomo apšvietimo funkciją atliekančių šviestuvų, kaip taisyklė renkasi stalinius šviestuvus. Na o visi, kurie stengiasi namuose suformuoti itin jaukią bei raminančią atmosferą visuomet žvalgosi į toršerų kategorijai priklausančius šviestuvus.

Visgi gausioje šviestuvų rinkoje yra dar viena šviestuvų kategorija, kuri dėl neaiškių priežasčių yra nepelnytai ignoruojama arba nuvertinama. Tai – sieniniai šviestuvai. Šio tipo šviestuvai puikiai atlieka šviesos sklaidos funkciją ir išties gali nustebinti labai išskirtinėmis, iki smulkmenų apgalvotomis dizaino savybėmis. Tad kokias namų erdves rekomenduojama tobulinti būtent sieniniais šviestuvais?

Sieniniai šviestuvai – puiki idėja drabužinei

Dažniausiai didesnėse spintose ir drabužinėse tikrai stinga papildomos šviesos šaltinio. Sieniniai šviestuvai su LED juostele gerokai sutrumpins mėgstamų drabužių paieškos procesus ir padės palaikyti tvarką bei švarą. Nusprendus įsigyti vienokio ar kitokio tipo sieninį šviestuvą spintai, visų pirma reikėtų atkreipti dėmesį į šios apšvietimo priemonės šviesos intensyvumo rodiklius. Taip pat reikėtų rinktis pailgų formų sieninius šviestuvus, o ne tokius, kurie šviečia tik į vieną tašką.

Taškiniai šviestuvai arba sieniniai šviestuvai su viena lempute – nėra pats praktiškiausias sprendimas spintoms ar drabužinėms. Tokio tipo šviestuvai gali užtikrinti intensyvią šviesą, tačiau jie sukuria itin koncentruotus šviesos efektą. Dėl šios priežasties apšviečiama tik tam tikra spintos ar drabužinės dalis, o ne visa erdvė. Taigi, jeigu norite savo drabužinėje mėgautis kokybiška šviesos sklaida, tuomet vienareikšmiškai – pailgi sieniniai šviestuvai su LED juostele yra pats racionaliausias pasirinkimas.

Kiekvienam stilingam vonios kambariui reikalingas sieninis šviestuvas

Sieniniai šviestuvai – neįkainojamas interjero akcentas kiekviename vonios kambaryje, kuris ne tik suteikia papildomą, kokybišką bei koncentruotą šviesos srautą, bet ir pasirūpina ypatingai jaukia šio kambario atmosfera. Dažniausiai sieniniai šviestuvai savo vietą vonios patalpoje randa šalia veidrodžio.

Jeigu ieškote saugaus, tiesiog kokybiškai šviesą transliuojančio, tačiau pernelyg į akis nekrentančio sieninio šviestuvo, tuomet rekomenduojama rinktis ovalių ar kvadratinių formų, baltos arba sidabrinės spalvos sieninius šviestuvus. Tačiau, jeigu siekiate šiek tiek originalesnio bei šiuolaikiškesnio efekto, tikrai rekomenduojama savo vonios erdves patobulinti unikaliais betoniniais, išskirtinai jaukiais mediniais ar itin modernistiniais aliuminio korpuso sieniniais šviestuvais.

Sieniniai šviestuvai kuriantys miegamojo jaukumą

Savaime suprantama, jog nusprendus savo miegamojo erdves papuošti būtent sieninių šviestuvų kategorijai priskiriamais šviestuvais, visų pirma reikėtų atsižvelgti į jau šiame kambaryje vyraujančius apšvietimo sprendimus bei kitas miegamojo interjero detales. Tačiau taip pat labai svarbu išsirinkti neakinančias šviestuvo lemputes. Miegamojo erdvės yra skirtos poilsiui, tad itin intensyvus šviesos srautas neleis tinkamai pailsėti ir ilgainiui tiesiog pradės erzinti.

Norint užkirsti kelią itin akinančiai bei įkyriai šviesos raiškai rekomenduojama rinktis uždaro korpuso sieninius šviestuvus, kurie visiškai uždengia lemputę. Pasitelkiant į pagalbą uždaro korpuso šviestuvus galėsite džiaugtis neįkyriu, neerzinančiu patalpos apšvietimu ir itin originaliu, iš šviestuvo viršaus ar apačios, sklindančiu šviesos efektu.

Sieniniai šviestuvai idealiai tinka drabužinei, miegamojo erdvėms ar vonios kambariui. Tačiau reikėtų paminėti, jog tokio tipo šviestuvų panaudojimo galimybės gerokai gausesnės. Masyvesni, didesnį lempučių kiekį turintys sieniniai šviestuvai idealiai pritampa ir prie didesnių namų erdvių, tokių kaip svetainė, valgomasis ar virtuvė. Tad nenuvertinkite šios šviestuvų kategorijos, patobulinkite savo namų erdves vienokiu ar kitokiu sieniniu šviestuvu ir džiaukitės visada kokybišku, estetišku ir idealiai savo paskirtį atliekančiu apšvietimu.

Ankstesnis straipsnisUrologas: kas tai?
Kitas straipsnisCBD aliejus šunims – ką reikėtų žinoti?

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here