Šis procesas gali būti painus, jei nežinote, ką darote. Tikiuosi, kad pavyks jį suskaidyti į nedidelius gabalėlius, kad kiekvienas galėtų juo sekti.

Pirmiausia apžvelkime pagrindinius šio vadovo žingsnius ir tai, ko jums reikės norint pradėti kurti žaidimų tinklaraštį. Štai toks suskirstymas:

  • Užregistruokite domeno vardą ir prieglobos paskyrą
  • Įdiekite WordPress
  • Pritaikykite savo naująjį tinklaraštį
  • Įdiekite žaidimų tinklaraščio temą
  • Pridėkite keletą svarbių WordPress įskiepių

Pirmieji du žingsniai yra patys techniškiausi ir dėl jų dauguma žmonių vengia juos atlikti.

Tačiau jei tikrai norite užsiimti žaidimų žurnalistika, savo tinklaraščio įkūrimas yra greičiausias būdas pradėti. Galite išgarsėti ir net užmegzti ryšius su kitais šios srities atstovais, kad užmegztumėte ryšius žaidimų studijose visame pasaulyje.

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai sukurti svetainę internete ir pradėti kurti turinį. Lengviau pasakyti, nei padaryti, tačiau šis vadovas turėtų padėti tai padaryti šiek tiek lengviau.

Jei vadovausitės šiuo vadovu ir turėsite kantrybės, galite pradėti sėkmingą žaidimų tinklaraštį. Tai gali padaryti bet kas. Problema ta, kad tik nedaugelis bando.

1 žingsnis: domenas ir priegloba

Pirmasis žingsnis – sugalvoti tinklaraščio pavadinimą. Tai bus jūsų domeno vardas, kuriuo skaitytojai pasieks jūsų tinklaraštį internete.

2 žingsnis: WordPress nustatymas

Iš „Blue Host” gautas el. laiškas turėtų nukreipti į prisijungimo puslapį, bet jei ne, tiesiog apsilankykite „Blue Host” svetainėje ir viršuje spustelėkite „login”.

3 žingsnis: WordPress pritaikymas

Dauguma numatytųjų nustatymų puikiai veikia be jokių pakeitimų. Tačiau yra keletas dalykų, kuriuos norėsite atnaujinti įdiegę naująjį žaidimų tinklaraštį.

Kairiojo meniu apačioje spustelėkite nuorodą „nustatymai”.

Šiame puslapyje pamatysite savo svetainės pavadinimą ir šūkį. Turėtumėte pakeisti šūkį į kokį norite arba jį ištrinti ir palikti tuščią.

4 žingsnis: temos pasirinkimas

Jūsų žaidimų tinklaraščiui reikia puikios temos, kuri padėtų išsiskirti iš tūkstančių kitų tinklaraščių internete.

Laimei, yra begalė nuostabių temų, iš kurių galite rinktis. Didžiausias veiksnys – nuspręsti, ar norite nemokamos, ar mokamos temos.

Kai pradedu kurti naują svetainę, visada renkuosi nebrangią „Premium” temą. Theme Forest esančios premium temos yra geriausios, nes jos yra iš šimtų skirtingų kūrėjų, todėl galite rinktis iš plačios ir įvairios bibliotekos. Geras aiškios temos pavyzdys yra Optibet https://www.optibet.lt/casino

5 žingsnis: Rekomenduojami įskiepiai

Įskiepiai suteikia „WordPress” funkcionalumo, kurio negaunate naudodami temą.

Galbūt pastebėjote, kad „Bluehost” į „WordPress” įdiegia keletą numatytųjų įskiepių. Dauguma jų yra nenaudingi ir tik išpučia jūsų sąsają.

Pažiūrėkime, kaip pašalinti šiuos įskiepius ir kaip vietoj jų įdiegti keletą naudingų.

W3 Total Cache

Pirmasis įskiepis, kurio jums prireiks, yra spartinančiosios atminties įskiepis. Jis automatiškai sukurs vietines puslapių kopijas, kad jie būtų įkeliami greičiau ir sumažėtų serverio ištekliai.

Jums nereikia išmanyti visų techninių spartinančiosios atmintinės ypatybių. Tiesiog supraskite, kad tai pagerins jūsų tinklaraščio našumą.

Ankstesnis straipsnisKaip per paskutinius 10 metų pasikeitė statymų gyvai kategorija?
Kitas straipsnisProfesionalus baldų valymas: kodėl verta naudotis baldų valymo paslaugomis