Lošimų industrija nuolat tobulėja, o naujausios technologijos leidžia lažybų bendrovėms suteikti dar daugiau galimybių savo žaidėjams. Vyresni ir labiau patyrę žaidėjai, tikriausiai prisimena, kokia sporto lažybų gyvai kategorija buvo prieš daugiau nei 10 metų – ne tik pasiūla buvo daug mažesnė nei dabar, bet ir tiesioginės rungtynių transliacijos buvo labai sunkiai pasiekiamos. Atsižvelgdami į tai, kaip bėgant metams keitėsi naujosios technologijos ir sąlygos žaidėjams, parašėme šį straipsnį, kuriame aptarsime pagrindinius pasikeitimus.

Atkreipti dėmesį reikėtų į tai, kad šį statymų kategorija pasikeitė ne tik dėl naujųjų technologijų, bet ir todėl, kad per tiek laiko atsirado naujų bendrovių, kurios į šią industriją įnešdavo vis ko nors naujo. Jeigu pažvelgtume į skirtingas bendrovių pasiūlas statymų gyvai kategorijoje, tikrai rastume daugybę skirtumų – pradedant nuo patogaus naršymo ir baigiant skirtingų įvykių gausa. Dabar lažybos gyvai yra daug populiaresnės, o jas išbandyti galima pačiose geriausiose bendrovėse internete. Taigi, kokie pagrindiniai šios kategorijos skirtumai?

Tiesioginės rungtynių transliacijos

Be jokių abejonių tiesioginės rungtynių transliacijos yra vienas iš didžiausių skirtumų, kurį galima matyti atsidarę statymų gyvai kategoriją. Anksčiau irgi būdavo galima stebėti rungtynes gyvai, tačiau pačių varžybų pasirinkimas buvo daug mažesnis, o ir ne visos bendrovės tokią galimybę suteikdavo. Dabar, kai naujosios technologijos leidžia daug lengviau transliuoti rungtynes, bendrovės daro viską, kad savo žaidėjams galėtų pasiūlyti kuo platesnį pasirinkimą.


Atkreipti reikėtų ir į tai, kad pasikeitė pačių transliacijų kokybė. Dabar rungtynės transliuojamos aukščiausia kokybe, todėl žaidėjai turi puikias sąlygas mėgautis šia statymų kategorija. Džiugu tai, kad rodomos yra tiek stipriausių lygų, tiek mažiau populiarų sporto šakų rungtynės. Pavyzdžiui, įvairiose lažybų bendrovių internete statymų gyvai kategorijoje galima stebėti net NBA rungtynes.

Statymų pasiūla

Ar prieš 10 metų, ar dabar – statymų pasiūla visada skirtingose bendrovėse bus vis kitokia. Tai viena iš priežasčių, kodėl reikėtų atkreipti dėmesį renkantis lažybų bendrovę, kadangi statymų gyvai pasiūla gali tikrai labai skirtis. Kai kurios bendrovės turi savo stipriąsias sporto šakas, kuriose suteikia daugiau galimybių. Anksčiau pasiūla kai kuriose bendrovėse irgi būdavo gan plati, tačiau dabar tokių bendrovių pasirinkimas yra daug didesnis.

Vienas iš pagrindinių skirtumų – papildomų įvykių pasirinkimas. Anksčiau už populiariausius įvykius – nugalėtojas, pranašumas, suminis daugiau/mažiau irgi būdavo galima atlikti statymus, tačiau dabar pasiūloje galima matyti statymus netgi už asmeninę žaidėjų statistiką. Pavyzdžiui, krepšinio rungtynėse jūs galite statyti gyvai už tai, kiek žaidėjas įmes taškų. Tai be jokių abejonių dar labiau praplečia galimybes žaidėjams, o tuo pačiu populiarėja ir statymų gyvai kategorija. Galima tik pasidžiaugti, kad dabar bendrovės turi sukaupusios dar daugiau įvairios statistikos ir įvairiausių duomenų, kurių dėka ir atsiranda šie papildomi statymai. Sujungus papildomą pasiūlą su tiesioginėmis rungtynių transliacijomis, nekyla jokių klausimų, kodėl statymų gyvai kategorija taip sparčiai populiarėja.

Naršymo kokybė ir pasiekiamumas mobiliuoju telefonu

Prieš 10 metų ir daugiau tikrai daug mažiau žmonių statymus atlikdavo internetu, o tuo labiau mobiliuoju telefonu. Dažniausiai tai būdavo atliekama lažybų punktuose arba prie kompiuterio. Patys mobilieji telefonai nebuvo tokie išmanūs, kokie yra dabar, todėl ir lažybų bendrovės savo svetaines retai pritaikydavo mobiliesiems. Keičiantis laikams, keitėsi ir naršymo kokybė. Dabar statymus atlikti daug patogiau ne tik kompiuteriu, bet ir mobiliuoju telefonu. Žmonės dabar ne tik dažniau naudojasi mobiliuoju telefonu, bet ir mobiliojo ryšio duomenų naudojimas sparčiai auga.

Dėl to, nieko keisto, kad daug dėmesio yra skiriama žaidėjų patogumo norų pildymą. Kai kurios bendrovės netgi turi mobilias programėles, kuriose statymus gyvai atlikti dabar yra tikrai labai paprasta, o ir galimybių yra daugiau – galima ne tik atlikti statymus, bet ir stebėti tiesiogines transliacijas savo mobilaus telefono ekrane.

Ankstesnis straipsnisPatarimai, kaip pagerinti importo ir eksporto veiklą
Kitas straipsnisSukurti žaidimų tinklaraštį: Apžvalga

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here