durys

Jeigu namuose atėjo laikas atnaujinti duris, gali būti, kad pats laikas pagalvoti apie kiek kitokį durų variantą. Baldų gamintojai pastebi, kad vis daugiau žmonių pamėgo slankiojančias duris ir jas vis dažniau pritaiko įvairiose namų erdvėse. Pasirodo, ilgą laiką tik manyta, kad tokio tipo durys tinka tik spintoms ar drabužinėms, o iš tiesų jas lengva pritaikyti namuose praktiškai bet kur.

  • Miegamajame. Žinoma, dažniausiai slankiojančios durys naudojamos būtent miegamajame. Čia jos atranda savo funkcionalumą ypač greitai. Slankiojančios durys miegamajame gali būti tiek kaip spintos slankiojantis mechanizmas, tiek atstoti drabužinės ar net vonios patalpą. Dažniausiai šioje patalpoje naudojamos lengvos, tačiau kokybiškos medžiagos durys. Jos suteikia miegamajam jaukumo jausmo, o taip pat ilgai ir kokybiškai tarnauja.
  • Svečių kambaryje. Kita vieta namuose, kur puikia tinka slankiojančios durys – svečių kambarys. Čia taip pat dažnai yra daiktų, kuriuos reikia laikyti spintoje. Rankšluosčiai patalynė, žvakės ar kiti, svečių kambariui priklausantys daiktai gali atrasti vietą spintoje ir nereikia apkrauti kitų spintų. Kuomet namuose svečiuojasi artimieji ar draugai, jie svečių kambaryje gali rasti viską, ko jiems prireiks viešnagės metu.
  • Vaikų kambaryje. Viena populiariausių vietų, kur puikiai tinka slankiojančių durų mechanizmas – vaikų kambarys, Tai tokia erdvė namuose, kur kaip niekur kitur reikia paisyti saugumo ir kokybiškų baldų. Todėl slankiojančios durys vaikų kambariui puikiai tinka. Ia itin lengvas mechanizmas, kuris lengvai juda. Mažieji savo kambaryje gali drąsiai atidaryti ir uždaryti duris, patys tvarkytis savo daiktus kambaryje. Be to, slankiojančių durų mechanizmas sumontuotas taip, jog jį naudoti labai saugu. Nėra galimybės      vaikams prisispausti pirštelius su durimis, todėl tėveliai gali būti ramūs ir žinoti, kad savo kambaryje atžalų baldai yra funkcionalūs ir saugūs.
  • Virtuvėje. Kita patalpa, kurioje tikrai pravers durys su slankiojančiu mechanizmu – tai virtuvė. Šioje namų patalpoje tiek vyksta veiksmo, kad ji visuomet pilna judesio, žmonių, kvapų ir idėjų. Deja, kartais norisi, kad ji būtų šiek tiek toliau nuo miegamojo, vaikų ar darbo kambario. Tačiau ne kiekvienuose namuose atsiranda vietos varstomą mechanizmą turinčioms durims. Todėl slankiojantis variantas virtuvėje puikus pasirinkimas. Dažniausiai čia pasirenkamos modernios stilingos stiklo durys, kurios atskiria virtuvės patalpą, tačiau jos netamsina ir nesumažina optiškai.

 

Ankstesnis straipsnisMalkos geriausia kaina
Kitas straipsnisAdvokatų kontora Kaune apie komercines paslaptis

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here