seo

Yra nemažai manančių, kad SEO paslaugos yra savotiška afera, todėl viską galima pasidaryti patiems. Dėl aferos – visiška nesąmonę, na, o su pasidarymu patiems… galima sutikti. Bent jau iš dalies. Tik tas pasidarymas panašus į savęs apsikirpimą ar savo danties išsirovimą dirbant odontologu. Teoriškai galima, praktiškai – geriau to nedaryti.

Kokybiškos SEO paslaugos Vilniuje tam ir atliekamos, kad nereikėtų daryti tai, apie ką supranti nedaug. Ko gi nereiktų daryti?

Nuorodų rinkimas nuo šiol tik profesionalams

Dar prieš pora metų tai buvo bendras SEO specialistų ir puslapio savininkų darbas. Nuorodas mėtyti buvo galima bet kur ir bet kaip. Dabar situacija pasikeitė. Nuorodas rinkti reikia mokėti, nes klaidingos strategijos pasekmės – dramatiškai kritusios pozicijos paieškoje. SEO reklama reikalauja tam tikrų žinių, o taip pat ir tam tikrų įrankių, kurie kainuoja daug, ta vienam kartui jų pirkti neapsimoka. Nuorodos turi būti skaičiuojamos, fiksuojamos, vertinamos. Esant reikalui jas galima būtų pakeisti ar pakoreguoti. Tai reikalauja daug resursų, darbo, laiko ir žinių. Jei už viską tektų mokėti pačiam, būtų pernelyg brangu, o rezultatas paaiškėtų tik po kelių mėnesių.

SEO auditas

Nusprendėte puslapiui SEO pasidaryti patys? Nuo ko pradėsite? Pirmiausiai daroma esamo puslapio analizė, kurios metu išsiaiškinama, kas blogai, kas gerai, kas taisoma, o kas jau ne. Toks SEO auditas kaina nieko nebestebina. Tik kaip jį daryti. To nepasakys nė SEO mama, nei seopaslauga lt, nei seo lt ar kurie kiti lietuviški apie optimizaciją rašantys tinklaraščiai. Reikia mokėti analizuoti kodą, naudotis tam tikrais įrankiais tiriant konkurentų tinklalapius. O tai beveik tikslusis mokslas, kurio išmokti per kelias dienas nepavyks.

Nuorodų struktūros keitimas

Pakeitėte nuorodos dalį ir netrukus gausite pranešimą, kad Google neberanda tūkstančio puslapių. Kai 404 klaidų yra daug, krenta pozicijos. Tai sako visi SEO paslaugos Klaipėda teikėjai. Jie teisūs, nes reikia mokėti kurti 301 peradresavimus, dirbti su robots.txt ir kitais programavimo žinių reikalaujančiais resursais. Jei nesate programuotojai ši užduotis pasirodys ne iš lengvųjų.

SEO paslaugos Kaune teikėjai jau kuris laikas stengiasi paaiškinti savo klientais apie SEO principus, nes jie dažnai vadovaujasi pasenusia informacija. O kur pasakos ir stereotipai, ten gimsta utopiniai planai ir nepagrįsti lūkesčiai. Dėl to SEO paslaugas reiktų palikti profesionalams, o patiems rūpintis pardavimais ir verslo plėtra, kuri neišvengiama, kai pasibaigs sėkminga SEO kampanija.

Ankstesnis straipsnisKaip savo automobilį parduoti dar tą pačią dieną?
Kitas straipsnisDažniausios žiemos traumos: kaip suteikti pirmąją pagalbą ir jas gydyti

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here