automobiliu supirkimas

Net jei įsigyjame naują ir techniškai tvarkingą automobilį, pasižymintį visomis moderniausiomis funkcijomis, suteikiančiomis važiavimui didesnį malonumą ir komfortą, anksčiau ar vėliau transporto priemonę tenka parduoti. Vieni vairuotojai tai yra linkę daryti vidutiniškai kas dvejus metus, o kiti savo automobilį keičia tik tuomet, kai jis ima reikalauti pernelyg didelių išlaidų remontui. Kaip bebūtų, situacijų būna labai daug ir įvairių, todėl jei nusprendžiama ieškoti pirkėjo savo automobiliui, vertėtų pagalvoti, kokiu būdu būtų lengviausia tai padaryti.

Automobilio pirkėjo paieškos įprastinėmis priemonėmis

Didelė dalis vairuotojų, kurie nori parduoti savo turimas transporto priemones, pirmiausia pagalvoja apie skelbimus internete. Šiandien galima lengvai pasinaudoti ne vienu internetiniu specializuotu skelbimų portalu. Tačiau iš tiesų toks sprendimas anaiptol ne visuomet yra pasiteisinantis.

Internetiniuose skelbimų portaluose kasdien yra publikuojama begalė skelbimų. Tai reiškia, kad norint, jog jūsų skelbimas būtų gerai matomas ir sulaukiantis didelio vartotojų dėmesio, turėtumėte jį paryškinti ir iškelti į sąrašo viršų. Visa tai neabejotinai pareikalauja papildomų išlaidų.

Taip pat nereikėtų pamiršti, kad paskelbus apie savo parduodamą automobilį skelbimų portaluose, neišvengiamai tenka atsakinėti į daugybę skambučių, kurių metu su jūsų automobiliu besidominčiais žmonėmis teks vėl ir vėl kalbėti lygiai apie tuos pačius dalykus. Tai atims nemažai laiko.

Žinoma, sulauktas potencialaus pirkėjo skambutis neužtikrina, kad savo transporto priemonę neužilgo parduosite. Ką jau kalbėti apie tai, kad net ir susitikimas sutartoje vietoje negali to užtikrinti. Kiekvienas pirkėjas nori įsigyti kuo geresnę transporto priemonę už kuo mažesnę kainą, o tai reiškia, kad kaskart atvykus į susitikimą, potencialus pirkėjas kruopščiai tikrins automobilį ir bandys sumažinti jūsų prašomą kainą.

Kartais tokiu būdu parduodant automobilį tenka praleisti ne vieną savaitę ar netgi ne vieną mėnesį. Todėl jei jūs manote, kad yra tikimybė, jog su tokiais nepatogumais teks susidurti ir jums, galbūt reikėtų pagalvoti apie greitesnį automobilio pardavimo būdą?

Automobilių supirkimo paslaugos

Skirtingai nei jau minėtu atveju, automobilių supirkimas nepasižymi tokiais nepatogumais. Būtent todėl automobilių supirkimo paslaugos jau ne vienerius metus sulaukia didžiulio automobilių pardavėjų dėmesio. Tačiau jei jūs apie šias paslaugas dar nebuvote pagalvoję, turbūt svarstote, kodėl jums būtų verta jomis pasinaudoti?

Automobilių supirkimo paslaugų privalumai

  • Nemokamas automobilio pasiūlymo pateikimas. Suprantama, kad nei vienas transporto priemonės savininkas, kuris ieško pirkėjo, nenori patirti papildomų išlaidų, todėl jei pasinaudosite automobilių supirkimo paslaugomis, savo pasiūlymą galėsite pateikti visiškai nemokamai. Tam jums tereikės apsilankyti pasirinktos bendrovės tinklalapyje ir užpildyti pasiūlymo formą.
  • Spartus atsakymas. Jei pateikiate savo automobilio pasiūlymą internetu, automobilių supirkėjai su jumis susisiekia per vieną ar kelias minutes. Todėl galite iš karto aptarti visas svarbias detales ir susitarti dėl palankiausios kainos.
  • Jūs patys nurodote susitikimo vietą ir laiką. Nemanykite, kad jums reikės derintis prie automobilių supirkėjų. Priešingai – jie visuomet prisiderins prie jūsų. Todėl jūs patys galėsite nurodyti konkrečią vietą ir jums patogų laiką. Net jei jūs esate labai užimti ir savo transporto priemonę norite parduoti valandos bėgyje – tai jums nesukels jokių sunkumų.
  • Niekuomet nevėluojama. Automobilių supirkimo paslaugos visais laikais pasižymėjo labai dideliu greičiu ir sklandumu, todėl jums tikrai neteks susidurti su vėlavimu veltui gaištant savo brangų laiką.
  • Sutvarkomi dokumentai ir atsiskaitoma iš karto. Pirmą kartą parduodate automobilį? Nežinote, kaip vyksta visas pardavimo procesas? Ne bėda. Jei kreipsitės į automobilių supirkėjus, pirkimo ir pardavimo dokumentus jie sutvarkys patys. Be to, atsiskaitys sandorio vietoje. Tuo tarpu, jei nenorėsite vykti į „Regitrą“, kad išregistruotumėte savo parduotą automobilį, visą tai galėsite padaryti internetu.
  • Automobilių supirkėjams galite parduoti ir nevažiuojantį automobilį. Jei baiminatės, kad jums nepavyks surasti pirkėjo savo automobiliui, kadangi jis jau kurį laiką yra nevažiuojantis, kreipdamiesi į auto supirkėjus tokių nepatogumų išvengsite. Šios srities specialistai perka ir nevažiuojančius automobilius, juos transportuodami patys.
  • Automobilių supirkimo paslaugos yra prieinamos kiekvienam transporto priemonės savininkui. Nėra svarbu ar jūs turite lengvąjį automobilį, krovininę transporto priemonę ar žemės ūkio techniką – automobilių supirkėjams galite parduoti bet kurią transporto priemonę. Auto supirkėjai perka lengvuosius automobilius, motorines transporto priemones (motociklus, motorolerius, keturračius ir kt.), krovininį transportą (sunkvežimius, priekabas ir puspriekabes, autovežius, vilkikus ir kt.), žemės ūkio techniką bei kitas transporto priemones.
  • Automobilių supirkimas veikia 24/7. Į šių paslaugų teikėjus jūs galite kreiptis bet kurią savaitės dieną ir bet kuriuo paros metu. Šios srities specialistai dirba be išeiginių ir šventinėmis dienomis. Jiems savo automobilį galite parduoti tiek dieną, tiek ir naktį. Visa tai sukuria labai palankias sąlygas kiekvienam vartotojui.

Tinkamai įvertinus šiuos pagrindinius automobilių supirkimo paslaugų privalumus tampa akivaizdu, kodėl metai iš metų šios paslaugos sulaukia vis didesnio populiarumo.

Šaltinis: https://www.automobiliukas.lt/

Ankstesnis straipsnisVitaminas D: ir vaikams, ir suaugusiems
Kitas straipsnisSEO paslaugos: tik nebandykite to daryti patys!

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here