Santariškių klinikų Akušerijos skyriuje atidaryta penkių žvaigždučių vertės palata

Nuo šiol Santariškių klinikų gimdyvės ir jų artimieji turės galimybę pasidžiaugti verslininko Dariaus Katino šeimos dovana – šeimynine  pogimdyvine palata ”Budapeštas”.

Ažuolo masyvo baldai, solidi grindų danga, šilti rusvi, bei auksiniai atspalviai suteikia šiai palatai klasikos bei rafinuotos ir subtilios prabangos stilistiką.

“Įrengdami šią palatą norejome suteikti galimybę savo gyvenimo stebukla pasitikti ir pirmasias  jo gyvenimo dienas pralesiti jaukioje ir malonioje aplinkoje, kad visa šeima pasinertų  i ramybės ir jaukumo oazę. Mes žinome, kad aukščiausio lygio medicinos personalas čia jau yra, o mes su žmona prisijungėme dar ir prie aplinkos sukūrimo, kurios šiuo metu mūsų valstybė dar negalėtų pasiūlyti. Mes labai norėtume, kad mūsų pavyzdžiu pasektų ir kiti geranoriški verlo žmonės. Nes taip gera daryti darbus, kurie siejasi su grožiu ir meile”, – teigė verslininkas D.Katinas.

Anot jo, palata įrengta miesto žmogaus, jaučiančio verslo pulsa, keliaujančio ir besidominčio pasauliu akimis.

Verslininkas, palatos pavadinimą ir visą stilistiką pasirinko, jausdamas tam tikrus sentimentus Vengrijai. Šį įspūdį pastiprino papuošdamas palatos sienas fotomeniniko Antano Miežansko darytomis Budapešto nuotraukomis, kurios jo manymu, suteiks galimybę pasijausti ypatingu pasaulio žmogumi, jaukiame namų šilumos fone.

Palata irengta Dariaus ir Vaidilės Katinų šeimos lešomis (vertė – 20 000 eurų).

Palatos atidarymo ceremonijoje dalyvavo Vengrijos ambasadorius H.E. Mr Zoltán Pecze, Darius ir Vaidilė Katinai, VUL SK generalinis direktorius prof.akad. Kęstutis Strupas ir kiti VUL SK darbuotojai

Dizainą kurė Elžbieta Skunčikienė ir  Ramunė Vytė iš Interjero Dizaino studijos „Soul House”.

Ankstesnis straipsnisVelykų stalui šiemet planuojama išleisti apie 40 eurų
Kitas straipsnisŠiemet Nemunas ties Jurbarku bus švaresnis

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here