Prausikliai

Prausikliai Kad gražiai atrodytume, pirmiausia, turi būti sveika mūsų oda, o kad tai užtikrintume svarbūs įvairūs faktoriai, vienas tokių – rūgščių ir šarmų balansas. Pakitus natūraliam odos rūgščių–šarmų balansui, oda praranda reikalingą drėgmę, pasidaro sudirgusi ir šiurkšti. Tokią odą lengviau pažeidžia įvairios bakterinės infekcijos. O kad išvengtume tokios problemos, grožio pramonė siūlo įvairias kosmetines rūgščių priemonės. Įvairios rūgštys – vienas dažniausiai naudojamų kosmetikos priemonių, ypač skirtų probleminei odai, ingredientų. Populiariausios kosmetikos pramonės rūgštys – tai glikolio rūgštis, citrinų rūgštis, pieno rūgštis, obuolių rūgštis.

Viena dažniausiai naudojamų – tai glikolio rūgštis, gaunama iš cukranendrių arba dirbtinai sintetinama. Kadangi jos molekulės yra nedidelės, ši rūgštis yra labai skvarbi, todėl pasižymi ypač efektyviu veikimu. Glikolio rūgšties pritaikymą kosmetologijoje galima laikyti beveik šios srities revoliucija. Ypač svarbus šios rūgšties privalumai – gebėjimas drėkinti odą, pašviesinti amžiaus dėmes, kolageno gamybos dermoje stimuliavimas. Ji taip pat pasižymi antioksidacinėmis ir priešuždegiminėmis savybėmis, skatina odos atsinaujinimą, reguliuoja odos elastingumą. Prausikliai su glikolio rūgštimi efektyviai šalina negyvas odos daleles, normalizuoja sebumo gamybą, padeda atsikratyti spuogų ir kitų odos išbėrimų, išlygina raukšles. Glikolio rūgšties pagalba puikiai nuvalomas ne tik odos paviršius, bet ir gilieji jos sluoksniai.

Dar viena populiari rūgštis – pieno. Ši rūgtis pasižymi didesne atomine mase, todėl stipriau veikia odos paviršių, jį gerai drėkina. Jau pats pavadinimas „pieno rūgštis“ išduoda, kad tai organinės kilmės produktas, gaunamas iš rauginto pieno. Jis efektyviai minkština odą ir dermatologų yra dažnai naudojamas storai ir šiurkščiai oda suminkštinti. Be to, pieno rūgštis efektyviai nušveičia odą ir padeda išlaikyti natūralų drėgmės lygį. Kartu su kitomis rūgštimis pieno rūgštis padidina kitų ingredientų, esančių kosmetikos priemonėse, tokiose kaip odos prausikliai, efektyvumą. Pieno rūgšties prausikliai puikiai tinka sausai ir šiurkščiai, jautriai, dažnai beriamai odai, taip pat pigmentuotai. Odos šveitimo procedūros, kuriose naudojama pieno rūgštis, yra žymiai švelnesnės nei naudojant glikolio rūgštį. Tačiau abiejų šių rūgščių poveikis labai panašus, nes pieno rūgšties grandinė yra tik vienu anglies atomu ilgesnė už glikolio.

Jeigu jūsų oda probleminė, specialistai siūlo įvairiausias tokios odos priežiūros priemonės. Tačiau atminkite, kad tinkamai prižiūrėti tokią odą reikia pradėti nuo efektyvių rūgštinių prausiklių parinkimo. Kokybiškų rūgštinių odos prausiklių galima įsigyti elektroninėje parduotuvėje odapro.lt.

Ankstesnis straipsnisKaip prekybos centrai parengia pasiūlymą skirtą būtent jums?
Kitas straipsnisElektros prekės – technologijų progreso sustabdyti tiesiog nebeįmanoma!

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here