organizavimas                                                     Salės planas

 

Pobūvis vyks pobūvių salėje, nes salė turi atskirą įėjimą, taip restorano lankytojai ir pobūvio dalyviai vieni kitiems netrukdys. Virtuvė taip pat turi atskirus išėjimus į pobūvių salę ir į restoraną, todėl padavėjams patogu aptarnauti ir restorano lankytojus ir pobūvio dalyvius.  


              Stalų ilgis, sustatymo forma

 

Su užsakovu sutarėme, kad vienam svečiui bus skiriama 0,8 metro prie stalo. Stalo plotis bus 1,5 metro, o aukštis 0,75 metro. Visas reikalingas stalo ilgis bus 32 metrai. Pasirinktas E formos stalas, nes prie tokios stalo formos tikrai tilps 60 žmonių. Pobūvio stalas sustatomas naudojant du stalus sujungtus reikiamo ilgio plokšte.

 

 

Pagalbinis desertinis stalas bus patogiai prieinamas svečiams iš visų pusių. Žmonės greitai ir lengvai galės apsitarnauti patys, vienu metu galės prieiti nemažai žmonių ir vienas kitam netrukdyti.

Saldaus stalo aukštis 0,9 metro, plotis 1,5 metro, ilgis 2 metrai.  Parenkamos specialios staltiesės pagal stalo dydį, ji nuleidžiama beveik iki grindų (10 cm nuo grindų), prieš tai patiesiama minkšta stalo pločio danga.

 

Svečių susodinimo prie stalo schema

 

Pobūvio užsakovas, ir jo žmona sėdės garbingiausiose vietose (nurodyta). Visi kiti svečiai, vietas renkasi laisvai (pagal pageidavimą).

 

Renginių organizavimas
Renginių organizavimas

 

                   Pobūvio aptarnavimui reikalingi indai, įrankiai, stalo aptiesalai.

 

Šiame pobūvyje dalyvaus 60 svečių, suderinus su užsakovu buvo parinkti stalai stačiakampio formos. Taip pat bus atskiri desertų stalas apvalios formos, ir užkandžių prie alaus stalas kvadrato formos.

Staltiesių yra įvairiausių spalvų, gėlėtų, su įvairiais ornamentais, tačiau suderinus su užsakovu, buvo parinktos  baltos spalvos staltiesės, nes ši spalva suteikia puošnumo, iškilmingumo. Jos turi būti  švarios, nepriekaištingai išlygintos, be dėmių. Stalų dengimui bus naudojamos 4 staltiesės. Visų staltiesių ilgis po 4,5 metrus ilgio ir 2,3 metrus pločio, nes visi stalai bus vienodo ilgio ir pločio. Viso reikės 4 x 4,5 metro staltiesių. Staltiesių vidinė linija bus sujungta stalo centre, o abiejų staltiesių kraštai nuleisti lygiai iki kėdžių sėdimosios dalies. Staltiesės iš stalo šonų ir galų nukarusios vienodai.

 

Reikalingi įrankiai ir indai:

Užkandžiams90 užkandžių lėkščių, 90 užkandinių šakučių ir 90 užkandinių peiliių, 60 duonos lėkštelių. 90 didlėkščių užkandžiams sudėti.
Karštiems patiekalams63 fajanso didėkščių, 65 karštųjų patiekalų šakutės, ir 65 peiliai
Desertų stalui:125 desertinės lėkštelės, 125 desertinės šakutės, 125 desertiniai peiliai
Įrankiai tortui: sidabrinis padėklas tortui, 3 peiliai, 3 mentelės, 10 žnyplių
4 fajanso didlėkštės vaisiams ir pyragams, 2 sidabriniai padėklai
Kavai65 kavos puodeliai su lėkštele, 65 kavos šaukštelių
Arbatai65 arbatos puodeliai su lėkštele, 65 arbatos šaukštelių
Kiti įrankiai:2 kamščiatraukiai su butelių atidarytuvu
4 padėklai
2 lentelės vaisiams pjaustyti
3 baro peiliai
2 menzūrėlės
8 kamščiai šampano buteliams užkimšti
12 salotinių
15 salotoms  šaukštų (įsidėjimui)
15 salotoms šakučių (įsidėjimui)
didelė vaza gėlėms
Taurės:140 gaiviųjų gėrimų taurių
145 šampano taurės
123 balto vyno taurių
123 taurių brendžiui
30 alaus bokalų (0,5 l)
30 alaus taurių (0,3 l)
25 ąsočiai

 

Ankstesnis straipsnisRenginio vietos parinkimas
Kitas straipsnisPobūvio meniu

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here