SEO Paslaugos Reklama internete

Mes specializuojamės internetinių parduotuvių ir tinklalapių reklamoje, kurie parduoda konkrečias prekes ar paslaugas: kompanijas tinklalapius-vizitines korteles siūlančias paslaugas, tinklalapius-vitrinas. Ši reklama internete paprastai vadinama seo paslaugos.

Mūsų klientai – tai bendrovės, kurių tikslas – įgyti pardavimus tinklalapyje, įvertintus galutinių skambučių ir pirkinių skaičiumi. Taip pat tos bendrovės, kurios yra labiausiai suinteresuotos įgyti pirkėjus perkančius tinklapyje. Todėl visiems indėliams, skirtiems interneto reklamai ir paieškos optimizavimui, yra atliekamas rentabilumo įvertinimas.

Kalbant paprastesnėmis sąvokomis, viso darbo eigoje yra lyginama, kiek jūs išleidote interneto reklamai ir kiek jūs to dėka pardavėte. 

Nuo ko pradėti?

Tam, kad mes galėtume greitai paruošti jums tinklalapio paieškos reklamos pasiūlymą ir  išlaidų sąmatą, tereikia kreiptis į mus telefonu: +370 644 44623 arba užpildyti formą bei atsakyti į tris klausimus:

1. Jūsų tinklalapio adresas.

2. Labiausiai perspektyvios prekių grupės ar veiklos kryptys, kuriomis remiantis bus atliekama tinklalapių reklama.

3. Miestas, kuriame dirbate.

 

Kaip greitai tinklalapis pateks į topus?

Tinklalapio reklamos pagal sutartį trukmė – nuo 5 iki 8 mėnesių. Vidutinis tinklalapio išpopuliarinimo su agentūros pagalba ir patekimo į topus laikotarpis – 6 mėn. Žemo dažnio užklausos patenka į topus 6 – 8 savaičių bėgyje.

Patekimo į topus trukmė priklauso nuo kelių veiksnių:

1. Nuo to, kaip greitai bus atlikti visi tinklalapio pakeitimai, pašalintos visos klaidos, tekstai patalpinti reklamuojamuose puslapiuose. Nuodugniau apie tai, kokius pakeitimus reiks atlikti tinklalapyje ir ar tai įvykdys, skaitykite čia.

2. Nuo tinklalapio amžiaus ir natūralių nuorodų nurodančių į jį kiekio. Nuo to tinklalapio populiarumo ir kaip dažnai žmonės rekomenduos jį vienas kitam.

3. Nuo paieškos sistemų darbo ypatumų. Visi pakeitimai, padaryti šioje svetainėje, yra indeksuojami vidutiniškai kartą per mėnesį. Į patalpintas mūsų nuorodas “Yandex” pradeda atsižvelgti praėjus 2 mėnesiams po jų indeksavimo.

 

Kiek kainuos tinklalapio reklama?

Jūsų tinklalapio seo paslaugų kaina priklausys nuo:

1. Reklamuojamų žodžių sąrašo.

2. Konkurencijos šia tema naršyklėje ir nuo to, kiek konkurentai išleidžia tinklalapių reklamai.

Paieškos optimizavimo orientacinę kainą mes galime pasakyti iš karto po jūsų kreipimosi. Tikslią kainą pasakysime tik po to, kai mes ištirsime jūsų tinklalapį, jūsų konkurentus ir parinksime raktažodžių sąrašą. Tai atlikti mes sugebėsime vienos dienos po jūsų kreipimosi bėgyje. Galų gale, jūs gausite komercinį pasiūlymą su analizės rezultatais ir trim raktažodžių sąrašo variantais: – „Ekonomika”, „Standartas” ir “Maksimali apimtis”, kuriais remiantis bus galima atlikti tinklalapio reklamą.

Kokios yra garantijos?

Dirbdami tinklalapio paieškos reklamos srityje, mes suteikiame garantiją, kad pasieksime rezultatų. Tuo atveju, jei numatytu laiku tinklalapis nepatenka į topus pagal aptartų užklausų sąrašą, mes perskaičiuojame darbų kainą. Ateinantį mėnesį mokėsite tik už tuos žodžius, dėl kurių rezultatas buvo pasiektas. Šios garantijos yra išdėstytos mūsų tinklalapio reklamos sutartyje.

Praktikoje tokie garantiniai atvejai pasitaiko labai retai.

Kokie metodai naudojami reklamuojant tinklalapius?

Mes naudojame metodus, kurie nėra uždrausti paieškos sistemose. Tinklalapių reklamos darbas yra atliekamas keliomis stadijomis, supažindinti su jomis nuodugniau jūs galite puslapyje Darbo etapai.

Kas atsitinka po patekimo į TOPUS?

Darbas reklamos srityje ir jūsų tinklalapio interneto reklama po to, kai jis pateko į topus, nenutrūksta ir yra vykdomas dviem kryptimis:

  1. Paieškos optimizavimo darbų reklama. „Google” algoritmai spontaniškai keičiasi kartą per 1-2 savaites, jūsų konkurentai demonstruoja aktyvumą, dalis iš patalpintų nuorodų praranda savo aktualumą. Kad šie veiksniai neigiamai neįtakotų jūsų pozicijų, darbai su jūsų tinklapiu vykdomi nuolat.
  2. Google Analitics statistika. Pasiekę gerą lankomumą, mūsų specialistai pradeda dirbti didindami lankytojų konversiją į pirkėjus. Google Analitics statistika nurodo priežastis, kodėl lankytojai atsisako pirkimo. Remiantis Analitics analizės rezultatais tinklalapis yra tobulinamas, vyksta nuolatiniai eksperimentai.

Mes džiaugsimės bendradarbiavimu su tinklalapiais, kurie parduoda populiarias prekes ir paslaugas, kurioms reklama internete – reali priemonė padidinti pardavimus. Mes specializuojamės darbo internetinių parduotuvių, kurioms negalioja ypatingos sąlygos, srityje.

Su jūsų tinklalapiu dirbs 4 iki 6 mūsų agentūros specialistai. Tinklalapių reklama – tai technologija, kurios kiekvienas žingsnis yra reglamentuotas. O tai reiškia, kad jūsų projektas gaus viską, ko reikia, siekiant užtikrinti, kad jūs pasieksite planuotus pardavimus.

Užsisakyti seo paslaugas galite čia

Ankstesnis straipsnisLimuzinų nuoma
Kitas straipsnisAPSAUGOS VERSLO RINKA

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here