Šiuolaikinis pasaulis suteikia itin platų spektrą galimybių visame kame, o kas sieja grožio industriją – begalę pasirinkimo. Tiesa, yra tam tikrų variantų, kurių makiažas, veido kremai ar serumai nepakeis, todėl šiuo atveju vertėtų atsižvelgti į siūlomas plastinės chirurgijos paslaugas. Nors ir plastinė chirurgija egzistuoja ne pirmus metus, tačiau šiai dienai jos vis dar prisibijoma, bet to tikrai nereikėtų.

Nosies korekcijos operacija daro stebuklus

Tie, kas yra susidūrę su nosies išoriniais ar vidiniais defektais, žino, kad tai yra išties varginantis reikalas. Laimei, kad nosies korekcijos pagalba visas šias turimas problemas galima laisvai išspręsti. Pagrindiniai nosies korekcijos operacijos tikslai yra pašalinti įgimtas arba po traumų įgytas nosies deformacijas, taip užtikrinant nosies ir veido „harmoniją“ bei atstatant kokybiško kvėpavimo funkciją. 

Veidas yra visų mūsų „vizitinė kortelė“, o nosis – centrinė bei labiausiai atsikišusi veido dalis, todėl nosies formą turi didžiulę įtaką bendrai veido harmonijai.
Tiesa, jaudintis nereikėtų, nes prieš operaciją jūs turėsite tikrai ne vieną konsultaciją su savo chirurgu. Jos metu jums bus atliekama bendroji paciento nosies ir veido analizė, o tai reiškia, kad chirurgas įvertins jūsų profilio ir nosies galo deformaciją, ištirs nosies plotį, ar nėra nosies ašies iškrypimo, išanalizuos nosies – kaktos ir nosies lūpų kampus.

https://grozioakademija.lt/paslauga/nosies-korekcija/ galite rasti kompetentingus chirurgus ir kokybiškas paslaugas, o jų dėka, pasieksite savo norimą rezultatą!

Akių vokų plastika – ne tik gražu, bet ir gerina matomumą!

Pagrindinė priežastis, kodėl pacientai renkasi akių vokų plastiką – pertekliniai akių vokų srities audiniai. Pašalinus šiuos audinius, žmogui suteikiamas naujas žvilgsnis į gyvenimą, o tai reiškia, kad šis atrodo žymiai jaunatviškiau ir nebe toks pavargęs, kaip anksčiau. 

Akių vokų plastikos metu iš viršutinių arba apatinių vokų pašalinamas susidaręs odos perteklius, o kartais net ir riebalinio audinio perteklius. 

Senstant, audiniai praranda savo stangrumą, elastingumą bei daugėja riebalinio audinio vokų srityje. Būtent dėl senėjimo proceso keičiasi antakių pozicija, todėl jie atrodo žemesni nei buvo anksčiau. Taip pat vokų srities oda tempiasi, raumuo silpsta, o riebalų sankaupos išryškėja. Tam, kad to išvengti https://grozioakademija.lt/paslauga/akiu-voku-plastika/ skuba į pagalbą! Tik Grožio Akademijoje galite vėl atgauti savo veido skaistumą ir švytėjimą!

Ką reikėtų žinoti prieš plastines operacijas?

Labai svarbu tai, kad ruošiantis plastinei operacijai atkreiptumėte dėmesį į rekomendacijas, todėl prieš operaciją privaloma:

  • nustoti vartoti visus vaistus, kurie skystiną kraują ir kitus medikamentus, kurie gali pakeisti kraujo krešėjimo ypatybes;
  • likus 6 valandoms iki operacijos – nieko nevalgyti ir negerti, nekramtyti kramtomosios gumos;
  • ryte prieš operaciją, išgerti būtinus vaistus (kuriuos vartojate įprastai).
Ankstesnis straipsnisKokie yra geriausi buitinių nuotekų įrenginiai?
Kitas straipsnisMėgstate slidinėti? Sužinokite kaip reikia tinkamai atlikti slidžių servisą patiems

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here