Pigus sms hostingas

Jums reikalinga svetainė bet nesinori leisti daug lėšų svetainės sukūrimui talpinimui serveryje? Dabar Lietuvoje jau yra pigus sms hostingas  turintis ir svetainių kūrimo įrankių. Nemokamas svetainių konstruktorius  padės Jums sukurti savo svetainę be profesionalų pagalbos. Susikursite internetinę svetainę  per keletą minučių. Galite rinktis net iš jau 380 paruoštų šablonų. galėsite įsidiegti daugiau negu 70 programų vienu paspaudimu. Galėsite nesunkiai įdiegti blogą, TVS ar forumą.

Šiame pigiame hostinge galėsite talpinti paprastus interneto puslapius ir net didelės apimties internetinius projektus.  Jums nereikia aiškintis ką reiškia terminai HTML, kodavimas, javascript, serverinis programavimas ir kitokie keiksmažodžiai – tiesiog imkite ir sukurkite savo tinklapį!

Suprantamas valdymas leis su malonumu redaguoti svetainės turinį. Ne tik moksleiviai bet ir subrendę žmonės galės susikurti svetainę kokybe nenusileidžiančią WEB studijų darbams.

Hostingas tai svetainių talpinimo paslauga serveryje, kurį prižiūri kvalifikuotų specialistų komanda, palaikanti stabilų jo darbą 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Ne visi hostingo tiekėjai gali užtikrinti geraas sąlygas ir tik vienetai gali suteikti priimtiną kainos ir kokybės santykį. Jei norite pirkti pigų ir kokybišką hostingą Hostgator yra puikus pasirinkimas.

Su kiekviena diena auga svetainių skaičius skirtų pramogai – žaidimų svetainės, fanų puslapiai, tinklapiai laisvalaikiui, asmeninės svetainės ir t.t. dar niekada nebuvo taip paprasta kaip dabar sukurti savo svetainę. Jei verslo projektams svarbiausia hostingo stabilumas tai asmeninėms svetainėms svarbiausia dažnai svarbiausia maža kaina. Hostgator turi ką pasiūlyti bet kokiam projektui.

Naudodami jų hostingą galite būti tikri kad kad jame dirbs sparčiai ir stabiliai visos paplitusios turinio valdymo sistemos, pvz. Joomla, WordPress (puiki TVS blogui), Dle (Data life engine), Opencart, Prestashop, Drupal, PHP-Nuke, e107, XOOPS ir kitos. Jei iškils problemų su Jūsų programine įranga techninės pagalbos specialistai pasiruošę padėti 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.

Nesudėtingas atsarginių duomenų kopijų darymas ir valdymas suteiks galimybę atkurti Jūsų prarastus duomenis bet kuriuo metu.Palaikomos visos šiuolaikinės technologijos PHP, MySQL, Cron, SSL ir t.t. Be hotingo taip pat siūlomi Didmeninis Hostingas, VPS Hostingas, Cloud Hostingas ir Dedikuoti Serveriai.

Galėsite užregistruoti domeną daugiau nei 90 zonų, tokių kaip .LT, .RU, .SU, .COM, .NET, .ORG, .BIZ, .INFO, .WS ir kitų.

Yra daugybė paslaugų apmokėjimo būdų, tame tarpe net SMS!

Serveriai.lt yra ko gero geriausias patikimas ir stabilus pigus hostingas Lietuvoje.

Ankstesnis straipsnisTrumpai apie vieną svarbiausių skolinimosi etapų
Kitas straipsnisEkologija ir sveikata

2 KOMENTARAI

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here