prieskoniai vazonelyje

Šis ilgasis savaitgalis – ypatingas, kadangi kaip ir kasmet gegužės pirmąjį sekmadienį švęsime Motinos dieną. Tačiau, jei dėl laiko stokos neturėjote galimybės ar nesuspėjote įsigyti dovanos, tuomet verta atkreipti dėmesį į prekybos tinklo „IKI“ patarimus, kaip nustebinti savo mamą.

Prieskoniai vazonėliuose

Dažniausiai Motinos dienos proga mamoms dovanojamos pavasarinės gėlės. Tai labai graži tradicija, tačiau šiemet vietoje gėlių puokštės mamai padovanokite originalesnę dovaną – prieskonines žoleles vazonėliuose. Prieskonių galite įsigyti bet kurioje parduotuvėje, belieka jiems išrinkti gražius vazonėlius arba paprastus gėlių vazonėlius nuspalvinti ar perrišti spalvota juosta patiems.

„Neapsiriksite mamai padovanodami šviežio baziliko, mėtos, čiobrelio, rozmarino ar mairūno prieskoninių žolelių, kurios mūsų prekybos tinkle yra pirkėjų mėgstamiausios. Žolelės puikiai tiks ne tik patiekalams pagardinti, bet ir įneš daugiau pavasarinės žalumos namuose“, – pataria prekybos tinklo „IKI“ Viešųjų ryšių vadovas Andrius Petraitis.

Jėgas grąžinančių produktų pintinė

Puikią dovaną mamai galima sukomplektuoti iš keleto skirtingų dalykų, kurie patys atskirai dažnam net neatrodytų kaip dovana. Nupirkite mamai ir į gražią pintinę sudėkite įvairių riešutų rinkinį, imbiero šaknies, žalios ar vaistažolių arbatos. Taip pat įvairių vaisių, tokių kaip citrina, apelsinai, mangai, iš daržovių – ridikėlių, avokadų, šviežių špinatų. Toks komplektas – tai itin jauki ir šilta dovanėlė.

„Pintinės turinį galite formuoti ir pagal tai, ką jūsų mama labiausiai mėgsta. Taip pat Motinos dienai puikiai tiks ir gurmaniškas krepšelis, į kurį galite įdėti alyvuogių indelį, įvairių pelėsinių sūrių, egzotinių vaisių ir panašių produktų“, – siūlo A. Petraitis.

Moteriškų žurnalų rinkinys

Galvodami, ką padovanoti mamai, nepamirškite, kad jūsų mama pirmiausia yra moteris. Tačiau anaiptol ne kiekviena mama randa laiko sau, kurį galėtų praleisti vartant mėgstamą žurnalą. Tad padovanokite savo mamai įvairių žurnalų rinkinį. Jie gali būti patys įvairiausi, pavyzdžiui, apie madą, kulinariją, įvairius patarimus, taip pat apie namų interjerą bei vaikus. Jei jūsų mama mėgsta rimtesnes temas – tuomet pridėkite ir žurnalų apie politiką, istoriją ar tiesiog apie įdomius mokslo faktus. Žurnalų rinkinuką gražiai perriškite kaspinu.

Iškyla į gamtą

O svarbiausia, šios gražios dienos proga praleiskite kuo daugiau laiko su savo mama. Tai galite padaryti nusiveždami ją į gamtą. Pasiimkite kepsninę, iš vakaro užmarinuokite šašlykų, jei neturite tam laiko – nusipirkite parduotuvėje. Kepsninėje taip pat galite kepti ir vaisius bei daržoves, tad nebijokite eksperimentuoti. Įsikurkite gamtoje ir mėgaukitės kepimo procesu, taip pat daug bendraukite. Būnant gamtoje, toli nuo visų – puiki proga atviriems ir nuoširdiems pokalbiams, todėl nepamirškite pasakyti, kaip labai mylite savo mamą.

Ankstesnis straipsnisE. prekyba Kinijoje didina siuntų srautą į Lietuvą
Kitas straipsnisSaulius Keturakis. Pasaulis nekantriems arba apie mobiliąsias programėles

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here