Įmonės civilinės atsakomybės draudimas kelionėms ir komandiruotėms

Paskutinės minutės kelionės naudingos įvairiapusiškai (įsitikinti galite čia https://www.kidytour.lt/paskutine-minute/). Tačiau gana dažnai jos vertinamos kaip kompromisas. Nemažai žmonių atsisako paskutinės minutės pasiūlymų ir planuoja iš anksto, renkasi brangesnius variantus. O jeigu jau nusprendėte pasinaudoti greitu pasiūlymu, žinokite, kad yra bent trys privalumai.

Sutaupote pinigų

Bene aiškiausias privalumas – sutaupymas. Tikrai nereikia ilgai aiškinti, kad sutaupyti yra naudinga piniginei. Juk džiaugiatės, jei pirkdami naudotą automobilį nusiderate šimtą ar du. Malonu, jei apsilankę parduotuvėje pamatote akciją tortams. Džiugu, jei prireikus batų jie kainuoja mažiau, nei tikėjotės, nes šiuo metu yra nuolaidos. Bet tai nereiškia, kad būtina pirkti kiekvieną su nuolaida siūlomą daiktą. Nes jei pirksite viską iš eilės, tikslas sutaupyti virs šnipštu.

Kad kelionių nereikėtų lyginti su šnipštu, pravartu rinktis patikimą variantą. Todėl čia atsidūrė ši nuoroda: https://www.kidytour.lt/paskutine-minute/. Ją galima pavadinti patikimo varianto nuoroda.

Aplankote įvairesnes šalis

Paskutinės minutės pasiūlymų nauda atsiskleidžia štai kaip: kai prieš akis konkretus pasiūlymas ir neturite daug laiko svarstyti, tai pasinaudojate arba nepasinaudojate. O jei pasinaudojate, tuomet, tikėtina, aplankote šalį, apie kokią nė nepagalvojote. Nes įprastai šalį renkasi žmogus, o šiuo atveju tarsi pati šalis pasirenka keliautoją. Todėl tai dėmesio vertas variantas sunkiau apsisprendžiantiems. Atrodo, ir ten būtų smagu, ir ten, ir ten…

Internete apžvelgiate pasiūlymus ir galite išsirinkti labiausiai patinkantį. Beje, verta paminėti, jog galima ir kitokia pozicija: svajojate apie išvyką į konkrečią šalį. Tada ieškote būtent to maršruto pasiūlymų. Kai paskelbiama, nieko nelaukę užsisakote kelionę.

Sutaupote laiko

Gal kiek nukrypsime nuo temos… Jei prieš kokius trisdešimt metų kas nors būtų užsiminęs, jog tokiais ir tokiais metais kelionės bus įsigyjamos internetu, žmonės būtų pagalvoję, kad kažkas prisiskaitė mokslinės fantastikos. Betgi dabar kelionės tikrai įsigyjamos internetu. Puikus pavyzdys yra puslapis https://www.kidytour.lt/paskutine-minute/ ir jame pateikiami kelionių variantai.

Ir nors rašėme, kad nukrypsime nuo temos, pastaroji pastraipa kaip tik pristato būsimą teiginį: naudojantis internetu ir renkantis paskutinės minutės pasiūlymus sutaupoma laiko. Anksčiau buvo minėta apie finansus, apie pinigų sutaupymą, o štai dabar – apie laiko sąnaudas. Jos svarbios, juk visi skuba, lekia… Jei kelionės reikalams tektų skirti daug brangaus laiko, norintys kur nors išvykti nusiviltų ir pavargtų. Dabar situacija malonesnė.

 

Pasaulis apvalus

Pasaulis vis globalesnis, bet dėl to netampa nuobodesnis. Nuvykti vienur, apsilankyti kitur… Pabuvoti svetur, grįžti į Lietuvą… Pasaulyje tiek daug žavingų vietų, tiek lankytinų objektų, tiek skanių patiekalų. Taip, patiekalai irgi yra gana svarbi priežastis, skatinantis krautis lagaminus ir skristi kur nors už vieno kito tūkstančio kilometrų.

Pasaulis ne tik globalus, bet ir apvalus. O trys aspektai (pinigų sutaupymas, aplankomų šalių įvairovė, mažesnės laiko sąnaudos užsisakant kelionę) leidžia suprasti, jog pasakiškas gamtovaizdis, įspūdinga architektūra, nuostabus maistas – dalykai, prieinami paprasčiau nei bet kada anksčiau.

 

 

Ankstesnis straipsnisPrograminė įranga už kurios naudojimą atsakingi įmonių vadovai
Kitas straipsnisPaminklai kapams ir jų statymas

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here