kalėdų senelio laiškas

Kalėdos – viena gražiausių metų švenčių, kuriais daugelis pradeda ruoštis net prieš du mėnesiu. Kol vieni skeptikai tikina, kad toks vienos šventės suprasminimas nėra teisingas, tuo tarpu kiti akcentuoja, kad Kalėdos jau seniai nebėra tik kažkokia religinė šventė. Priešingai – daugeliui tai labai gražu šeimos šventė, kai susirenka visi artimieji. Ne veltui Lietuvoje, kai emigracijos mastai yra tokie dideli – Kalėdos įgauna dar daugiau prasmės. O ką jau kalbėti apie ta, kad spindinčios lemputės visada labai jaukiai bei maloniai nuteikia.

Natūralu, kad vaikai yra patys aktyviausi Kalėdų laukėjai. Dažnas puošia namus, dekoruoja dovanas ir nekantriai laukia Kalėdų senelio, kuris stebins na tik dovanomis, tačiau ir jaukiomis akimirkomis bei puikia nuotaika. Visi vaikai laukia Kalėdų senelio laiško. Žinoma, jį gauti vaikas gali tik tokiu atveju, jeigu pats parašys seneliui laišką.

Apskritai, Kalėdų laukimas vaikams yra didelis stebuklas. Tokį pasidaryti gali ir suaugusieji, kurie turėtų mokytis vaikus, kad prieš Kalėdas, kaip ir visus metus, labai svarbu būti geram, draugiškam ir tokiu atveju senelis ne tik aplankys, tačiau ir paliks mažas dovanėles. O gražesniam Kalėdų šventės kūrimui siūlome pasinaudoti mūsų patarimais.

  • Kaip jau minėjome, Kalėdų senelio laiškas labai dažnai yra viena reikšmingiausių smulkmenų, kuris gali padėti laukimui suteikti kur kas daugiau žavesio. Rašyti laiškus turi ir vaikai, o atsakymo reikia laukti iš Kalėdų senelio. Kadangi daugelis tėvelių neturi patirties šioje sferoje – geriausia yra kreiptis į specialistus, profesionalus, kurie teikia tokias paslaugas. Paprasčiausiai jų parašytas laiškas bu asmeniškas, labai nuoširdus ir tuo pačiu padės sukurti jaukumą bei malonią aplinką, kurioje paprasčiausiai labai gera būti.
  • Žinoma, kad puošti namus reikia ir kuo anksčiau tai pradėsite daryti – tuo daugiau jaukumo namuose pavyks sukurti. Tikrai nereikia pirkti brangių žaisliukų, kadangi labai dažnai didžiausias grožis yra paprastumas, juolab, tai ką darysite patys – bus kur kas mieliau. Skatinkite vaikus daryti žaisliukus patiems, skatinkite mokytis, bandyti bei atrasti, kadangi tokia nuostabi intencija kaip Kalėdų laukimas dažniausiai suteikia daugiau kantrybės bei pasitikėjimo savimi.
  • Prieš Kalėdas reikia regzti draugystes, tad suteikite galimybę vaikui pažinti kitus ir tuo pačiu galbūt net susirasti naujų draugų, kurie taps ne tik Kalėdų, tačiau ir viso gyvenimo draugai. Kai kurie propaguoja praktiką prieš Kalėdas su vaikais lankyti gyvūnėlių namus arba vaikučių, kurie gyvena be savo tėvelių. Tokiu atveju nunešamos dovanėlės, dalinamasi draugyste, akimirkomis bei šypsenomis, kurios dažniausiai ne tik palieka labai malonius atsiminimus, tačiau tuo pačiu ir išmoko vaiką.
  • Skatinkite vaikus daugiau dirbti ir tuo pačiu parodyti jiems, kad Kalėdų laukimas reikalauja pastangų. Pavyzdžiui, galima kartu susitvarkyti namus, galima nukasti sniegą bei džiaugtis kitais panašiais darbas, kurie labai dažnai virsta malonumais. Svarbiausia kad vaikai labai kantriai atlieka darbus. Kadangi jie žino, kad švenčių laukimas reikalauja ir darbo. Tai puikus laikas įdiegti vaikams tinkamus įpročius.

Akivaizdu, kad net ir pačios mažiausios smulkmenos gali suteikti labai daug. Kalėdų senelio laiškas, visgi, dažnai įvardinamas kaip vienas svarbiausių komponentų, kuris suteikia labai daug nuostabių emocijų, kuris padeda atrasti šventės grožį, kuris paprasčiausiai parodo, kad kiekvienas vaikas nusipelnė dėmesio. Juk laukti Kalėdų yra taip gera. O laukti laimingoje šeimoje – gera kaip niekada.

 

Ankstesnis straipsnisMados kūrėjai pataria, kaip išmintingai rinkti dovanas
Kitas straipsnisVyrų odos priežiūra: ką reikėtų žinoti ir naudoti?

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here