„Mineraliniai vandenys“ tapo „Beam Suntory“ atstovais Lietuvoje

Nuo šių metų kovo bendrovė „Beam Suntory“, viena didžiausių pasaulyje alkoholinių gėrimų gamintoja, suteikė UAB „Mineraliniai vandenys“ (toliau „MV“) viskių platinimo teises Lietuvoje, tarp kurių yra „Jim Beam“, „Yamazaki“, „Maker’s Mark“, „Knob Creek“, „Hakushu“, – iš viso 18 prekių ženklų. Pasirašiusi sutartį su trečia pagal dydį pasaulyje aukščiausios kokybės alkoholio gamintoja, „MV“ išplėtė savo platinamų burbonų, airiškų, japoniškų bei škotiškų viskių portfelį.

„MV“ generalinio direktoriaus Marijaus Cilciaus teigimu, ši sutartis – tai naujas etapas kryptingai plečiant bendrovės viskio kategorijos segmentą Lietuvoje ir siekiant patenkinti  augančios rinkos poreikį.

Pastaraisiais metais vartojimas tradicinių stipriųjų gėrimų kategorijoje išliko nepakitęs, tuo tarpu santykinai „naujoje” viskio kategorijoje pokyčiai Lietuvoje akivaizdūs. Pasak rinkos tyrimų bendrovės „AC Nielsen“, Lietuvoje viskio kategorija 2014 metais, lyginant su ankstesniais, išaugo beveik 30 proc., o brangių viskių pardavimai išaugo dvigubai.

Beam Suntory asortimentas
Beam Suntory asortimentas

 

„Viskio gerbėjų Lietuvoje sparčiai daugėja, jie ieško įvairių viskio rūšių ir skonių. Akivaizdu, kad šis gėrimas tampa nebe „nišine“ kategorija, kurio skonis anksčiau buvo išskirtinai priimtinas tik ekspertų, gurmanų ratui“, ‒ teigia M.Cilcius.

„Ypatingai džiaugiamės sėkmingomis derybomis su „Beam Suntory“, nes pasirašyta sutartis leis praplėsti Lietuvos gyventojų galimybes rinktis kokybiškus gėrimus. Juk vienas pagrindinių mūsų tikslų – siekti, kad net išrankiausias vartotojas galėtų išsirinkti mūsų siūlomų gėrimų asortimente. Taip pat džiugu, kad mūsų bendrovė užmezgė ryšius su senas aukščiausios kokybės alkoholio gamybos tradicijas turinčia kompanija“, – sako „MV“ generalinis direktorius.

Elena Azhnova, „Beam Suntory“ komercijos direktorė Šiaurės Rytų Europai, atskleidžia, kad bendradarbiavimui jie pasirinko „MV“ dėl pastarosios tvirtos ir ilgalaikės pozicijos rinkoje ir plačių distribucijos galimybių prisidėti plečiant „Beam Suntory“ rinką.

„Mūsų gėrimų ir jų platinimo kokybė yra mūsų reputacija, todėl labai atidžiai rinkomės, su kuo bendradarbiauti. Džiaugiamės Lietuvoje suradę tokius patyrusius ir ambicingus profesionalus, kurie taip pat kaip ir mes subtiliai suvokia viskio kultūrą“, ‒ teigė E. Azhnova.

„Beam Suntory“ komercijos direktorė Šiaurės Rytų Europai pastebi, kad Lietuvos rinkoje viskio kategorija dar auga. Vis dėlto, ji yra įsitikinusi, kad įsitvirtinant pasaulinėms tendencijoms, aukščiausios kokybės viskių segmentas tik plėsis, nes vartotojai tampa išrankesni, tad jų pageidavimus patenkinti reikės pasaulinio lygio prekių ženklų.

„Beam Suntory“ ir „MV“ yra optimistiškai nusiteikę dėl partnerystės ateityje. E. Azhnova manymu, šis bendradarbiavimas atveria dideles galimybes Lietuvos rinkai plačiau susipažinti su aukštos kokybės gėrimais, taip pat paskatins abiejų įmonių augimą.

Apie „Beam Suntory Inc.“ kompaniją

Alkoholinių gėrimų gamybos kompanija „Beam Suntory“ yra trečia pasaulyje pagal dydį. Vartotojai visuose pasaulio kampeliuose žino kompanijos siūlomus prekių ženklus, įskaitant ir garsiausią bendrovės parduodamą burboną „Jim Beam“ bei japonų viskį „Yamazaki“, „Teacher’s,  Laphroaig“ ir „Bowmore Scotch“ bei „Canadian Club“ viskius, konjaką „Courvoisier“, tekilą „Sauza“, degtinę „Pinnacle“ bei likerį „Midori“.  Kompanijos pasauliniai pardavimai kasmet viršija 4 milijardus dolerių, atskaičius akcizinius mokesčius.

Kompanija „Beam Suntory“ buvo sukurta 2014 m., apjungus pasaulio lyderę burbono gamyboje ir japoniško viskio pradininkę. Daugiau informacijos apie „Beam Suntory“, jos prekių ženklus ir socialinės atsakomybės įsipareigojimus rasite www.beamsuntory.com ir www.drinksmart.com.

Apie UAB „Mineraliniai vandenys“

Uždaroji akcinė bendrovė „Mineraliniai vandenys“ („MV“) yra tarptautinė didmeninės prekybos alkoholiniais gėrimais bei tabako gaminiais bendrovė ir šios srities lyderė Baltijos šalyse. „MV“ taip pat priklauso vienai didžiausių verslo grupių Baltijos šalyse MV GROUP, vienijančiai šešias koncernui „MG Baltic“ priklausančias įmones: vieną didžiausių Baltijos regione stipriųjų alkoholinių gėrimų gamintojų AB „Stumbras“, „MV“ kartu su jos dukterinėmis įmonėmis Latvijoje, Estijoje ir Lenkijoje – „MV Latvia“, „MV Eesti“, „MV Poland“, bei vieną inovatyviausių ir stabiliausių Lietuvoje logistikos bendrovių UAB „Tromina“.

Šiandien „MV“ portfelyje – apie 350 pavadinimų produktų, kuriuos 3 kompanijos valdomi platinimo centrai tiekia daugiau nei 15 tūkst. laisvosios rinkos taškų, per 3 tūkst. HoReCa ir 1,5 tūkst. tinklinių parduotuvių Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Lenkijoje. „MV“ užsiima ne tik importo ir platinimo veikla, bet ir atstovaujamų produktų rinkodara.

Ankstesnis straipsnis„Kretingos maistas“ stiprina vidaus kontrolę
Kitas straipsnisDidžiausias pasaulyje prabangos prekių portalas „1stdibs“ žengia į Lietuvą

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here